MK-677

Max LMG
5 lutego 2017
Trenavar
5 lutego 2017

MK – 667 (Nutrobal)

Jest on podawany doustnie, SARM’y zwiększają wydzielanie hormonu wzrostu na skutek działania gruczołu przysadki.

Nutrobal można porównać z peptydem GHRP-6 i ipamorelin z tą różnicą, że nie jest podawany konieczne dożylnie i bez niepożądanych skutków ubocznych. Produkt ten został opracowany w walce z zanikiem mięśni, otyłością i osteoporozą.

Obecnie używają tego związku sportowcy siłowi, którzy chcą zwiększyć wydajność, wytrzymałość, masę mięśniową oraz stracić tkankę tłuszczową. Ze względu na dużą liczbę fałszywych hormonów wzrostu MK – 667, to najlepszy wybór.

Mechanizm działania

Nutrobal uwalniania pewne hormonów w organizmie, w tym hormonu wzrostu i IGF-1, i odbywa się to bez wpływu na poziom kortyzolu. Ich wzrost przynosi wiele korzyści.

Przyrost masy i siły mięśniowej
Poprawia wytrzymałość
Redukuje poziom tłuszczu
Przyspieszenie regenerację

Badania wykazały, że Nutrobal zwiększa masę mięśniową oraz gęstości kości. Ponadto, zapobiega gromadzeniu się tłuszczu, a osoby, które zbudowały masę mięśniową, nie miały wzrostu tkanki tłuszczowej. Co więcej, to ludzie, którzy mieli deficyt kaloryczny, a mimo tego zbudowali mięśnie.

Zalecane dawkowanie:

Wystarczy przyjmować jedną dawkę w ciągu 24 godzin, popić wodą lub sokiem. Zaleca się stosowanie po przebudzeniu na czczo. Dawka podstawowa wynosi 25 mg, Jednakże dla każdego organizmu jest inna i może się wahać od 5mg do 50 mg. MK – 667 jest odpowiedni do stosowania, jeżeli Twoim celem jest:

Poprawienie wytrzymałości
Utrata tkanki tłuszczowej
Wzrost masy mięśniowej
Poprawa ogólnego stanu zdrowia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wybierz walutę
EUR Euro