Black Mamba WERSJA USA

Producent: Pozostałe
Ocena produktu
Recenzje: (1)

Stara cena: 168.99zł
Nowa cena: 148.69zł
Oszczędzasz: 20.3zł

Charakterystyka produktu: jest to ekstremalny spalacz skierowany dla bardzo doświadczonych sportowców. Powoduje niezwykle szybkie zmiany w sylwetce i wspiera najbardziej intensywne treningi.

Zalety Black Mamba:

Efekt natychmiastowej eksplozji energii i spalania tłuszczu
Działa szybko i skutecznie – tylko w czasie, kiedy tego potrzebujesz
Ogranicza formowanie się nowej tkanki tłuszczowej
Precyzyjne szlifowanie sylwetki w miejscach opornych na spalanie
Zwiększa wydolność, umożliwiając niezwykle intensywne treningi

INNOVATIVE LABS Black Mamba Hyperrush to silnie skoncentrowany reduktor tłuszczu oparty na sprawdzwonych i skutecznych substancjach odpowiedzialnych za podniesienie tempa przemiany materii, hamowanie apetytu oraz motywowaniu organizmu do wysiłku fizycznego.

Ze względu silne działanie, Black Mamba Hyperrush to spalacz tłuszczu przeznaczony dla osób zaawansowanych.

Pozostałe Black Mamba WERSJA USA Black Mamba WERSJA USA 5 1 148.69

Dawkowanie:

Przeznaczony do stosowania jako suplement diety. Stosuj jedną kapsułkę 1-3 razy dziennie po posiłkach. Dla maksymalizacji wyników spożywaj 2 -3 kapsułki dziennie. Nie przekraczaj zalecanej dziennej dawki. Nie stosuj dłużej niż 8 tygodni.

Ostrzeżenie:

Ten produkt przeznaczony jest dla zdrowych i dorosłych osób. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki oraz maksymalnego okresu stosowania. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi z cukrzycą, nadciśnieniem i z zaburzeniem funkcji wątroby. Podczas stosowania nie należy spożywać alkoholu. Zaleca się zwiększenie ilości spożywanych płynów na dobę. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

  • wiktor
    wiktor

    Cena jak za T5 ale na mnie lepiej działa, po opakowaniu -6kg bez szczególnej michy więc jestem zadowolony, teraz czas na Monstera