Hi-Tech Synadrene

Producent: Pozostałe
Ocena produktu
Recenzje: (0)

Nowa cena: 188.99zł

Charakterystyka produktu: kopia kultowego, lecz nie produkowanego już spalacza firmy Metabolic Nutrition – Synedrex – jes to kopia pierwszej wersji synedrex’a z GERANIUM bez wątpliwości jest najskuteczniejszym środkiem hamującym łaknienie o silnym działaniu termogenicznym i zwiększający poziom energii na długie godziny. Syneburn to także pierwszy na świecie spalacz który oferuje 4 stopniową przemianę materii . Synadrene działa poprzez zajęcie się 4 obszarów , które mogą spowolnić tempo przemiany materii. To rewolucyjne odkrycie zmiania powolny metabolizm na zdrowy szybki metabolizm dawnych lat.

Synadrene działa na podobnej zasadzie jak kultowa Sibutramina – Meridia (lecz nie powoduje takich skutków ubocznych). Hamuje wychwyt zwrotny monoamin, przez co przyczynia się do nasilenia poposiłkowego uczucia sytości (pobudzenie ośrodka sytości i zahamowanie ośrodka głodu w podwzgórzu). Powoduje również wzrost termogenezy co łącznie z uczuciem sytości poposiłkowej prowadzi do redukcji masy ciała przez zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej, szczególnie trzewnej.

Pozostałe Hi-Tech Synadrene Hi-Tech Synadrene 188.99

Dawkowanie:
Pierwsza kapsułka po przebudzeniu, druga przed pierwszym posiłkiem, trzecia przed treningiem lub inaczej: pierwsza kapsułka po przebudzeniu oraz dwie przed treningiem.

Ostrzeżenie:

Nie stosuj jeśli masz problemy z sercem. trzymaj z dala od dzieci, przyspiesza puls serca.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

Brak ocen