Monster Burner

Producent: Pozostałe
Ocena produktu
Recenzje: (4)

Stara cena: 168.99zł
Nowa cena: 135.19zł
Oszczędzasz: 33.8zł

Charakterystyka produktu: Szukasz czegoś, co pozwoli ci zapomnieć o zmęczeniu i niskim poziomie energii? Chciałbyś, by twoje treningi były dla ciebie powodem do dumy? Masz zamiar dawać z siebie pełne 100%, a nawet więcej i nie chcesz słyszeć o zmęczeniu? Przedstawiamy suplement, który odmieni oblicze twojej ciężkiej pracy nad osiągnięciem idealnej sylwetki i sprawi, że będzie ona prosta jak nigdy dotąd.

Eca Monster to preparat dla sportowców dający świetne rezultaty i wspomagający intensywne treningi. Co stoi za jego popularnością i spektakularnym sukcesem wśród kulturystów? Na pewno ważnym czynnikiem w tej kwestii jest jego skład, którego mogą pozazdrościć mu inne suplementy z tej kategorii. Monster spalacz zawiera aż 50 mg efedryny, 50 mg 1.3 DMAA, 250 mg kofeiny oraz 150 mg aspiryny. To czyni go najmocniejszym środkiem spalającym tłuszcz na rynku. Nie bez powodu zatem uważany jest za preparat mocniejszy niż popularny T-5. 

Jednym z głównych atutów Monster Burner jest wysoka zawartość efedryny, która od dawna doceniana jest na rynku suplementów dla sportowców. To właśnie ona odpowiedzialna jest za fenomenalne efekty w zakresie wydajności treningów i spalania tłuszczu. Dlaczego? Efedryna to substancja silnie pobudzająca ośrodkowy układ nerwowy. Ma właściwości termogeniczne, a więc podkręca temperaturę ciała, co skutkuje nasileniem procesu spalania tkanki tłuszczowej. Warto wspomnieć o tym, że pomimo utraty kilogramów efedryna nie doprowadza do rozpadu tkanki mięśniowej. Dzięki niej nasz metabolizm ma szansę wzrosnąć aż o 10%! Pod jej wpływem organizm nabiera większych możliwości wysiłkowych, co w rezultacie przekłada się na maksymalnie intensywny i wartościowy trening.


Spalacz tłuszczu Monster znany jest także z tego, że znacząco obniża łaknienie, dzięki czemu nasz apetyt spada w dół. W górę jednak wędruje libido. To wszystko sprawia, że Monster Fat Burner zostawia swoją konkurencję daleko w tyle i wręcz miażdży ją swoją siłą. Więcej niż pewne jest to, że Monster nie pozwoli naszemu organizmowi na absolutnie żadną chwilę słabości. Znalazłeś już to, czego szukałeś, więc teraz do dzieła! Daj z siebie wszystko!

Pozostałe Monster Burner Monster Burner 5 4 135.19

Skład:

EPHEDRINE 50 MG
1.3 DMAA 50 MG
CAFFEINE 250 MG
ASPIRIN 150 MG

Dawkowanie:
1-2 kapsułki, 40 minut przed treningiem

Ostrzeżenie:

Nie stosuj jeśli masz problemy z sercem. trzymaj z dala od dzieci, przyspiesza puls serca.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

 • paul
  paul

  T5 przy tym to kosmetyk, wywala z butów, zalewa potem ale pali nieźle fat

 • harold
  harold

  Trzecie opakowanie się skończyło, trzeba zamówić kolejne. Ogólnie to kopie a później organizm się przyzwyczaja ale trzeba mieć świadomość, że dalej działa i uważać żeby nie przedawkować.

 • adrian
  adrian

  Klepie jak Popek o matę, tani jak na swój skład, bierzcie póki jest

 • stanislaw
  stanislaw

  Potwierdzam 2 piguły przed treningiem i klepie porządnie. Polecam