Spalacz tłuszczu Zion Labs T-5

Producent: Pozostałe
Ocena produktu
Recenzje: (3)

Najlepszy spalacz tłuszczu T5 od Zion Labs

Stara cena: 128.99zł
Nowa cena: 118.69zł
Oszczędzasz: 10.3zł

Charakterystyka produktu:  Spalacz T5 to rewolucyjny spalacz tkanki tłuszczowej firmy Zion- Labs. Produkt zawiera 30 mg efedryny, która jest niesamowitym składnikiem na spalenie niechcianego tłuszczu, dodaniu niezliczonej ilości energii, oraz bardzo dobrym sposobem na pełne skupienie.

Zalety spalacza T5 Zion Labs:

zwiększone spalanie tłuszczu o powalające 550%
dobre jakościowo farmaceutyczne składniki
naturalne i bezpieczne składniki
przyspiesza metabolizm
dodaje energii
stymuluje proces termogenezy
poprawia koncentracje
poprawia wydolność w sporcie
udowodnione, że jest skuteczny- średnio 2-3kg tygodniowo mniej

Spalacz tłuszczu T5 – najskuteczniejsze tabletki na utratę wagi. Są to najmocniejsze i zbadane laboratoryjnie pigułki na utratę wagi. Nie jest to kolejny, niedziałający spalacz tłuszczu. Gdy zapoznasz się z T5 Fat Burners, zrozumiesz jakie korzyści mogą ci przynieść te tabletki. Opierają się na innowacji – termogenicznym spalaniu tłuszczu. Składniki T5 Fat Burners dostarczają ciału naturalnej stymulacji, której brakuje wielu z nas. Ludziom z szybkim tempem metabolizmu trudno przytyć, ponieważ ich ciało jest naturalnie przystosowane do spalania dużej ilości tłuszczu. Wielu z nas potrzebowałoby pomocy w pobudzeniu metabolizmu, ponieważ większość z nas ma z natury wolną przemianę materii. T5 Fat Burner sam się tym zajmie, nie będziesz musiał/a ciężko ćwiczyć.

Tak, to ten sam produkt który zawojował rynek fitness i kulturystyki! Teraz oferujemy go wam, abyście mogli doświadczyć jego bezkonkurencyjnej skuteczności, którą wielu chciałoby zachować w sekrecie. Możecie także doświadczyć spalania tłuszczu, lepszej przemiany materii i zastrzyku energii. Wszystkie składniki są w 100% naturalne i bezpieczne, aby poprawić metabolizm i utrzymywać go na wysokim poziomie. Jest to bardzo ważne, ponieważ pomaga to spalić więcej niż połączenie diety i ćwiczeń. Wszystkie składniki zostały dokładnie dobrane i przebadane pod kątem potrzeb ciała. Składniki nie są szkodliwe i nie powodują efektów ubocznych. Każdemu kto potrzebuje trochę pomocy w spalaniu tłuszczu, T5 spalacz to zagwarantuje.

Pozostałe Spalacz tłuszczu Zion Labs T-5 Spalacz tłuszczu Zion Labs T-5

Najlepszy spalacz tłuszczu T5 od Zion Labs

5 3 118.69

Skład:

EPHEDRINE 30 MG
CAFFEINE 250 MG
ASPIRIN 150 MG

 

Dawkowanie:
1-2 kapsułki, 40 minut przed treningiem

Ostrzeżenie:

Nie stosuj jeśli masz problemy z sercem. trzymaj z dala od dzieci, przyspiesza puls serca.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

 • maciej
  maciej

  Testowałem Hellfire a później to cudo. T5 zaskoczyła mnie pozytywnie, temperatura ciała poszła w górę, pot leci z czoła więc działa jak napisali.
   

 • mike
  mike

  Brałam po 1 kapsułce dziennie i jestem zadowolona, drugą paczkę kupiłam mężowi. Parę kilo w miesiąc bez diety. SUKCES!

 • sabina
  sabina

  Zamówiłem rano i na następy dzień kurier zapukał po południu. Łyknąłem przed treningiem czyli jakoś o 20, wszystko spoko tak jak ludzie mówią o działaniu ale do 3 nie mogłem zasnać... a na rano do roboty więc przed pracą kolejna kapsułka i to mnie uratowało :D Polecam nie jeść na wieczór :)