VPX Redline

Producent: Pozostałe
Ocena produktu
Recenzje: (1)

Nowa cena: 188.99zł

Charakterystyka produktu: to jeden z najciekawszych składowo spalaczy na rynku, trój-fazowa mieszanka, która dopala procesy termogenezy i energogenne w stopniu w jakim do tej pory mogłeś tylko pomarzyć.

VPX Redline to ultra nowoczesny spalacz tłuszczu, który posiada najbardziej złożoną technologicznie budowę na rynku. jego działanie opiera się o trzy podstawowe fazy.

Sprawdź tylko to szokujące naukowe odkrycie od VPX RedLine  – jest to jedyny matrix zaprojektowany w celu niszczenia tłuszczu poprzez drżeniową odpowiedź organizmu. Poprzez dreszcze organizm spala ogromne ilości energii, magazynowanej w postaci tkanki tłuszczowej, mając za główny cel utrzymanie odpowiednio wysokiej temperatury ciała.

Ale to nie wszystko! Oprócz dreszczy będziesz wręcz zalewał się potem będącym odpowiedzią na silne procesy termogeniczne w twoim organizmie. Połączenie tych dwóch mechanizmów działania pozwala na osiągnięcie niespotykanych dotąd wyników w redukcji tkanki tłuszczowej!

Kolejną fazą jest podkręcanie metabolizmu dzięki któremu będziesz spalał ogromne ilości zalegającego tłuszczu który odkłada się przy wysoko weglowodanowej diecie. Czemu tak się dzieje ? Ponieważ weglowodany to przede wszystkim cukry ,a te podnoszą poziom insuliny najbardziej anabolicznego hormonu w ludzkim organizmie ,lecz jest tez on niestety anaboliczny dla tłuszczy VPX Redline  ma za zadanie przyśpieszyć przemianę materii i tym samym zapobiega odkładaniu się tłuszczu.

Pozostałe VPX Redline VPX Redline 5 1 188.99

Dawkowanie:
1 do 2 kapsułek rano na czczo. Kolejną porcję 1 do 2 kapsułek przyjmować przed treningiem, jednak nie wcześniej niż po upływie siedmiu godzin.

Ostrzeżenie:

Nie stosuj jeśli masz problemy z sercem. trzymaj z dala od dzieci, przyspiesza puls serca.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

  • julita
    julita

    Ciężko dostać jeszcze działającego Redline ale się udało! Polecam Mirki