Yohimbine HCL Palmas 10mg

Producent: Pozostałe
Ocena produktu
Recenzje: (1)

Nowa cena: 98.99zł

Charakterystyka produktu: Yohimbine HCL – jest substancją, która może okazać się pomocna w walce z tzw. oporną tkanką tłuszczową, zlokalizowaną głównie w obrębie klatki piersiowej i dolnych rejonów pasa u mężczyzn oraz bioder, pośladków i ud u kobiet. Dzięki Yohimbine HCL można ułatwić spalanie tłuszczu, w szczególności w miejscach gdzie jest nagromadzony tzw. „uparty tłuszcz”

Utrata tkanki tłuszczowej szczególnie z takich rejonów jak brzuch, uda, pośladki
Wzrost libido
Zwiększenie wydolności, wzrost energii

Spalacz Palmas to suplement stworzony z myślą o ludziach, którzy w krótkim czasie chcą poprawić estetykę swojej sylwetki, poprzez redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej, suplement zawiera najbardziej efektywną substancję spalającą uporczywy tłuszcz i zwiększającą libido.

Palmas ułatwia spalanie tłuszczu poprzez blokowanie receptorów alfa. Palmas blokuje receptory alfa. Gdy receptory alfa nie są zablokowane zmniejszają spalanie tłuszczu. Dzięki Palmas można ułatwić spalanie tłuszczu, w szczególności w miejscach gdzie jest nagromadzony tzw. „uparty tłuszcz”.

Palmas HCL jest farmakologiczną postacią alkaloidu. Jako jedyna substancja spalająca zbędny tłuszcz wykazuje zdolność do modelowania sylwetki w konkretnych miejscach. Palmas świetnie nadaje się do spalania tzw. „uporczywego tłuszczu” jak brzuch (oponka), uda, czy pośladki.

Zażycie Johimbiny 10mg na 30-45 minut przed stosunkiem powoduje zwiększony napływ krwi do narządów płciowych, a co się z tym wiąże erekcję. Dzięki temu johimbina umożliwia odbycie stosunku seksualnego. U niektórych osób dodatkowo powoduje ona podniesienie nastroju, pojawienie się wesołości oraz wzrost libido. U niektórych osób dodatkowo zgłaszano uwrażliwienie skóry na bodźce dotykowe, co wzmocniło odczuwanie doznań seksualnych. Działanie johimbiny utrzymuje się dwie do czterech godzin.

Pozostałe Yohimbine HCL Palmas 10mg Yohimbine HCL Palmas 10mg 5 1 98.99

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

  • amelia
    amelia

    Klasyczna joszka, Palmas działa jak zawsze. Dodam tylko, że libido w górę, dobre dla kobitek :D