Decimate Eca

Producent: Underground Pharma
Ocena produktu
Recenzje: (1)

Stara cena: 218.99zł
Nowa cena: 188.29zł
Oszczędzasz: 30.7zł

Za najlepsze rezultaty odpowiadają zazwyczaj najprostsze rzeczy. Prosty i sprawdzany przez lata badaniami naukowymi zadowolił wielu klientów. DecimateECA, która należy do najsilniejszych produktów przeznaczonych do spalania tłuszczu, który jest dostępny dla Ciebie.

Pragnienie, aby być szczupłym nie jest w ostatnich latach tylko kwestią estetyki, ale raczej jest to kwestia zdrowia. Otyłość należy do chorób cywilizacyjnych, które są odpowiedzialne za śmierć tysięcy ludzi każdego dnia.

Decimate ECA jest jednym z najlepszych produktów w kategorii spalaczy tłuszczu. Gwarantujemy, że tak wyjątkowego, mocnego i wydajnego produktu nie znajdziesz nigdzie indziej. Kluczem do sukcesu były długoterminowe badania najbardziej skutecznych składników, które zostały sprawdzone przez lata w walce z tłuszczem.

Wiadomo, że zwiększona ilość tłuszczu w organizmie wpływa negatywnie na zdrowie człowieka. Istnieją dyscypliny gdzie sportowcy próbują mieć minimalna tkankę tłuszczową. Ten sport to kulturystyka i dla wielu ekspertów sportowych to jeden z najtrudniejszych sportów na świecie.

Decimate ECA od Underground Pharma to produkt przeznaczony dla osób trenujących rekreacyjnie, jak i dla profesjonalnych sportowców. Jego moc jest ukryta w pojedynczych składników:

N-acetylo-L-tyrozín – należący do nie podstawowych aminokwasów, których organizm może wytwarzać tylko w przypadku, gdy istnieje wystarczająco fenyloalaniny w organizmie – prekursora tyrozyny enzymów biorących udział w zmianach w fenyloalaniny tyrozynowej. Tyrozyne można znaleźć w żywności: migdały, banany, produkty mleczne, awokado, fasola i nasiona sezamu.

Tyrozyna jest dodawana do suplementów diety, przede wszystkim z powodu jej pozytywnego działania na świadomość psychiczną i eliminacji zmęczenia psychicznego i fizycznego. Ważnym zjawiskiem jest również polepszenia uczucia komfortu, co jest dobre w okresie zmniejszonego spożycia kalorii.

Korzyści z tyrozyny:

jest prekursorem dopaminy i noradrenaliny (neuroprzekaźników, które regulują stany psychiczne)
poprawia nastrój, odporność psychiczną i poczucie komfortu
potrzebny w produkcji hormonu tyroxine i trijodtyronine
zmniejsza apetyt
poprawia funkcję przysadki, tarczycy i nadnerczy
pozytywnie wpływa na eliminację stresu i leczenie narkomanii

Kofeina – należy do najbardziej znanych i szeroko stosowanych używek dla osób z intensywnym trybie życia. Bardzo często to występuje w różnych środkach, które wspierają utratę tłuszczu. Kofeina w połączeniu z innymi substancjami naturalnymi należy do grupy substancji oznaczonych jako alkaloidy.

Alkaloidy można znaleźć przede wszystkim w roślinach, rzadko występują w organizmach zwierząt. Alkaloidy to substancje azotowe o charakterze zasadowym. Wiele z nich jest bardzo ważnych w medycynie i farmacji ze względu na bardzo duży potencjał.

Zalety kofeiny:

 • zwiększa świadomość
 • eliminuje zmęczenie
 • w pewnym stopniu wywołuje euforię

Ma Huang Extract – jest rośliną, która jest używana w celach medycznych od tysięcy lat. Główną substancją jest pseudoefedryna, która przekształca się w efedryny w ludzkim ciele. Pseudoefedryna wpływa na organizm w takim samym stopniu jak efedryna. Posiada właściwości stymulujące i tonizujące. Badania naukowe wykazały również silne efekty termogeniczne (wzrost temperatury). Dzięki temu może zwiększyć temperaturę ciała do tego stopnia, że pozwala na utratę tłuszczu bez utraty masy mięśniowej. Efedrynę stosuje się w medycynie w leczeniu astmy i niektórych chorób systemu oddechowego.

Kora białej wierzby – substancjami czynnymi są salicylany. W związku z tym wierzba i inne rośliny zawierające te substancje są wykorzystywane do celów terapeutycznych.

Korzyści z białej wierzby:

 • Pomaga w trakcie zapaleń ścięgien, stawów, zębów i nerwów
 • Zapewnia poczucie komfortu i spokoju
 • W połączeniu z innymi substancjami znacząco zwiększa efekty spalania tłuszczu

1,3-dimetyloamylamina HCL – lub też DMAA jest bardzo popularnym i bardzo silnym stymulatorem ośrodkowego układu nerwowego, który zapewnia euforię, lepszy nastrój, intensywny wzrost energii, adrenaliny i świeżości psychicznej.

Korzyści ze stosowania DMAA:

 • Poprawia koncentrację i dostarcza naturalną energię
 • Zwiększa świadomość umysłu i walczy z zmęczeniem
 • Przyspiesza metabolizm i pomaga w utracie wagi

Vinpocetyna – jest substancją, która należy do leków psychostymulujących. Skuteczną substancją jest praktycznie homonimiczny związek Vinpocetine.

Vinpocetyna ma stosunkowo złożone efekty, rozciąga naczynia krwionośne, poprawia ukrwienie mózgu i zwiększa zużycie tlenu przez tkankę mózgową. Ma to również pozytywny wpływ na układ neuromeditorów (związki w układzie nerwowym przenoszącym impulsy nerwowe).

Wpływ winkpocetyny:

 • Wzmacnia metabolizm mózgu
 • Selektywny środek rozszerzający naczynia mózgu (rozciąga naczynia krwionośne)
 • Poprawia pobieranie tlenu i glukozy z krwi przez neurony mózgu, a następnie syntezę ATP wewnątrz neuronów.
 • Zmniejsza śmiertelność komórek w części mózgu dotkniętych złym podaniem krwi

Ekstrakt Evody – jest integralną częścią tradycyjnej medycyny chińskiej od ponad 2000 lat, która jest ceniona jako roślina o ciepłym charakterze, pikantnym i gorącym smaku. Małe owoce czerwono-brązowe są zbierane i suszone w miesiącach letnich.

Ekstrakt Aurantium – owoce cytrusowe aurantium (CA) stosowano od dziesięcioleci jako lek w Chinach. W roku 1999 lekarz Colker odkrył, że dzięki CA stracił wagę. Grupa badająca stosująca CA w postaci suplementów diety wykazała znaczny spadek masy tłuszczowej.

 

Underground Pharma Decimate Eca Decimate Eca 5 1 188.29

Składniki:

Informacje żywieniowe

Jedna dawka: 1 kapsułka

Ilość dawek w opakowaniu: 90

Wartości jednej dawki
DECIMATE Proprietary blend  655mg*
* dzienna wartość nie została ustalona.
Inne składniki: steryanian magnezu.

Dawkowanie:

Przeznaczony do stosowania jako suplement diety. Stosuj1 kapsułkę rano na czczo przez pierwsze trzy dni. Później możesz zacząć przyjmować kolejną kapsułkę 6-8h po poprzedniej. Popijaj dużą ilością wody. Jeśli twoim celem jest redukcja wagi zalecamy stosowanie z następującymi produktami: Eshred, Tren6, Vengeance, czy Viking. Łączyć ze wszystkimi produktami w kategoriach czystej nabierania masy mięśniowej.

Ostrzeżenie:

Ten produkt przeznaczony jest dla zdrowych i dorosłych osób. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki oraz maksymalnego okresu stosowania. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi z cukrzycą, nadciśnieniem i z zaburzeniem funkcji wątroby. Podczas stosowania nie należy spożywać alkoholu. Zaleca się zwiększenie ilości spożywanych płynów na dobę. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

 • john
  john

  Tanie jak barszcz, porównywalnie działa do T5 ale bez zjazdów jakie miałem po T5. Gitara działanie, polecam każdemu.