Kamikadze Extreme Pump

Producent: Warrior Labs
Ocena produktu
Recenzje: (8)

Nowa cena: 158.99zł

Dla nas Kamikadze jest pojęciem związanym z II wojną światową, kiedy tym słowem nazywano pilotów-samobójców Japońskich Sił Powietrznych, którzy nie wahali się poświęcić życia, by zadać jak największych strat wojskowi nieprzyjaciela. Sens tego pojęcia najlepiej oddaje dosłowne tłumaczenie z japońskiego – wiatr boga. Przedtreningówka KAMIKADZE Extreme Pump to produkt, który jest tak bezwzględny, brutalny i doskonały, że nie jest przeznaczony dla osób słabych.

Istnieją trzy kategorie produktów w świecie suplementów diety:

Te, które nie działają, są tanie, a ich zakup to strata pieniędzy, czasu i entuzjazmu. Niestety istnieją ludzie, którzy kupują produkty tej kategorii. I niestety są też tacy producenci, którzy nie mają wyrzutów sumienia przy oferowaniu takich produktów.

Druga kategoria to produkty, które mają stosunkowo dobry skład, ale działają zwyczajnie. W porównaniu z konkurencją nie odróżniają się od niej, nie wywołują żadnego szału.

Trzecia kategoria to produkty, na które producent zwrócił szczególną uwagę. W ich produkcji użyto najwyższej jakości zweryfikowanych klinicznie dawek skutecznych substancji i ich skład różni się całkowicie od konkurencji. Takim produktem jest również KAMIKADZE Extreme Pump.

KAMIKADZE Extreme Pump – król przedtreningówek

Kategoria suplementów przedtreningowych jest wciąż stosunkowo młoda w porównaniu z innymi suplementami. Próba uzyskania największego przepływu krwi w mięśniach jest ważna z kilku powodów. Zwiększony przepływ krwi zapewnia:

– dostarczanie większej ilości składników odżywczych do mięśni,

– transport materiałów budowlanych niezbędnych do rozpoczęcia procesów regeneracji,

– dostarczanie większej ilości tlenu do mięśni podczas ich pracy,

– zwiększenie objętości mięśni.

Zjawisko to nie dotyczy efektu wizualnego, lecz procesu wewnętrznego zachodzącego w mięśniach. W dostępnej literaturze można przeczytać, że za wzrost mięśni odpowiedzialne głównie są węglowodany (ich odpowiednia ilość w postaci glikogenu) i dobrze zaprojektowany plan treningowy.

Przedtreningówka KAMIKADZE Extreme Pump jest bezkonkurencyjnie najlepszym produktem w swojej kategorii. Zawiera sprawdzone składniki, takie jak AAKG, cytrulinę jabłkową i najnowszy składnik – siarczan agmatyny. Wszystkie te składniki zapewniają zwiększoną produkcję tlenku azotu.

KAMIKADZE Extreme Pump można również nazwać produktem DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH! Pomimo powyżej wspomnianych składników, zapewniamy substancje, których próżno szukać w innych produktach.

Warrior Labs Kamikadze Extreme Pump Kamikadze Extreme Pump 5 8 158.99

Składniki:

Rozmiar porcji: 1 miarka (13 g)
Porcji w opakowaniu: około 30

 
Ilość na 1 porcję:  
Tauryna 1000 mg
N-Acetyl L-Tyrozyna 600 mg
Kofeina 100 mg
Cytrulina jabłkowa 2000 mg
Tri jabłczan kreatyny 1750 mg
Beta-Alanina 2500 mg
AAKG 1200 mg
Siarczan Agmatyny 500 mg ​​​​​​
1,3-Dim 60 mg
Ekstrakt Johimby 98% 3 mg 
B6 2 mg
B12 0,002 mg
Niacyna 20 mg 
Cytrynian magnezu 150 mg
Cytrynian potasu 100 mg
Cytrynianu sodowego 50 mg
Pikolinian chromu 0,20 mg
Inne składniki: opatentowane naturalne aromaty, słodziki, koncentrat owocowy, guma arabska, sukraloza, acesulfam-K

Dawkowanie:
Zmieszaj jedną miarkę (13 g) w 200-250 ml zimnej wody. Tak przygotowany suplement można zażyć 30 – 40 minut przed treningiem. Ze względu na ekstremalną moc zalecamy rozpoczęcie od dawki ½ miarki. W dni wolne zażywaj jedną dawkę dziennie, najlepiej rano. Maksymalna dawka dobowa to 1 miarka.

Ostrzeżenie:

Nie należy przekraczać dziennej dawki. Produkt jest tylko suplementem, nie zastąpi zrównoważonej diety. Nie nadaje się dla osób w wieku poniżej 18 lat, kobiet w ciąży lub karmiących. Osoby z problemami z sercem, wysokim ciśnieniem krwi powinny skonsultować się z lekarzem przed spożywaniem tego produktu. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

 • maciej
  maciej

  Lubię nowości z WL więc kupiłem Kamikadze... masakra, pobudzenie, pompa, dreszcze, wszystko razem. Kiedys chwaliłem sobie Meso ale to to już kosa całkowita, biercie póki jest.

 • eleonora
  eleonora

  Po jeden dawce wywaliło z butów. Teraz biorę mniej niż zalecane ale i tak czuć, że coś się dzieje, cena dobra jak na taką ilość

 • edek
  edek

  Testowałem kiedyś Stimula, później wlecial Mesomorph i teraz to, co prawda miałem 3 próbki tylko ale tyle starczy żeby ocenić. Smaki rewelacyjne, faktycznie smakują jak jest opisane, w szejkerze nie było piany po mieszaniu. Zacząłem czuć dreszcze po ok 20 minutach, czyli standard jak na suple z DMAA. Po rozgrzewce kable wyszły i ręce popuchnięte mimo, ze robiłem plecy na starcie. Jak pucha ma starczyć na 10 tygodni (3 treningi w tygodniu) to chętnie kupie.

 • alojzy
  alojzy

  Jabłko bije wszystkie inne na głowę smak rewelacja, ogólnie działanie mocne w **** !

 • arkadiusz
  arkadiusz

  Testowałem saszetkami, 13g to miazga, latałem po ścianach na siłce więc musi siedzieć tam geranium

 • antoni
  antoni

  Witam wlasnie zaladowalem porcje mialem wiele tego typu przef treningowek z 1.3 ta spisuje sie na medal co czuje sie po 15 minutach po spozyciu robi to co powinna skad jaki jak w opisie bez podruby polecam ta firme fachowa obsluga i doradztwo

 • aleksy
  aleksy

  POLECAM !!!!!!!!!!!! robi robotę

 • stanislaw
  stanislaw

  Kozak jakich mało, wkręca się po 15 minutach, połowa dawki jak na mnie 78 kilo i wywala z butów, czuć mrowienie,swędzenie, które nie przeszkadza, skupienie motywacja idzie w parze z siłą i wytrzymałością !