Stimul8

Producent: Pozostałe
Ocena produktu
Recenzje: (1)

Nowa cena: 108.99zł

Charakterystyka produktu: FinaFlex Stimul8 to połączenie przedtreningówki ze spalaczem w jednym. Dzięki opatentowanej mieszance stymulantów – IRISINXD™- niszczy tłuszcz jak szalony. Stimul8 wprowadzi Twoje ciało w stan termogenezy, a jednocześnie będzie wspomagał zwiększenie beztłuszczowej masy mięśniowej. Zawarta w preparacie Beta-Alanina doda Ci niezrównanej energii, wytrzymałości, siły i mocy na treningu.

Nieprawdopodobna dawka energii
Potężny wzrost siły
Zwiększa wytrzymałość oraz wydolności organizmu
Doskonały i innowacyjny skład produktu
Dodatkowo spala tkankę tłuszczową

FinaFlex – Stimul8 to Spalacz + Przedtreningówka która zbudowana jest z produktów przeznaczonych do napędzania treningu do następnego poziomu.

Napędzana dzięki IRISINXD™ opatentowanej mieszance egzotycznych stymulantów, STIMUL8 wprowadza ciało w stan skrajnej termogenezy, tnąc tkankę tłuszczową przy jednoczesnym zwiększeniu beztłuszczowej masy mięśniowej. Niszcz treningi z niezrównaną energią dostarczaną przez Xtreme Shredding Matrix i jakością wytrzymałości, siły i mocy napędzanej dzięki Beta Alaninie.

Pozostałe Stimul8 Stimul8 5 1 108.99

Dawkowanie:

Stosuj jako suplement diety wymieszać 1 miarkę z 227 – 454ml zimnej wody i spożywać 15-30 minut przed treningiem, nie zużywaj więcej niż jedną miarkę STIMUL8™ dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dawki ze względu na bardzo silne działanie składników zawartych w STIMUL8™. NIE STOSOWAĆ DŁUŻEJ NIŻ PRZEZ 60 KOLEJNYCH DNI. PRZECZYTAJ DODATKOWE OSTRZEŻENIA. Nie przekraczać zalecanej dawki!

Ostrzeżenie:

Ten produkt przeznaczony jest dla zdrowych i dorosłych osób. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki oraz maksymalnego okresu stosowania. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi z cukrzycą, nadciśnieniem i z zaburzeniem funkcji wątroby. Podczas stosowania nie należy spożywać alkoholu. Zaleca się zwiększenie ilości spożywanych płynów na dobę. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

  • danuta
    danuta

    Długo szukałem stimula aż w końcu zamówiłęm z tego sklepu, działa książkowo, jak kiedyś