Warrior Crea Pump

Producent: Warrior Labs
Ocena produktu
Recenzje: (0)

Nowa cena: 99.99zł

Dobre ukrwienie mięśni jest jednym z efektów ćwiczeń, a jego osiągnięcie w treningu jest oznaką, że wszystko idzie dobrze! Oprócz faktu, że zwiększone krążenie krwi w mięśniach wpływa pozytywnie na zdrowie psychiczne człowieka, to osiągnięcie tego jest konieczne, jeśli Twoim celem jest osiągnięcie dużej masy mięśniowej. Czemu? Więcej krwi = więcej składników odżywczych i więcej materiałów budowlanych dla mięśni.

Przepływ krwi w mięśniach powinien być priorytetowym celem każdego ćwiczącego na siłowni. Jeśli nie da się osiągnąć maksymalnego przepływu krwi, to gdzieś jest problem. Najczęściej jest to spowodowane przez:

– dietę nie wystarczająco bogatą w węglowodany (proste i złożone),

– słabo zbudowany plan treningowy

Zwiększone krążenie krwi jest bardzo korzystne dla mięśni. Oprócz tego, że mięśnie wówczas są większe, krew dostarcza dużej ilości składników odżywczych i materiałów budowlanych do mięśni, które wyczerpują się w trakcie ciężkiego treningu. Jeśli jednak robimy wszystko dobrze, a nie mamy przepływu krwi w mięśniach, to są produkty specjalnie stworzone, by pomóc Ci w tej niekorzystnej sytuacji. Nie wiesz, który jest najlepszy? Przeczytaj więcej o najnowszym produkcie na rynku: WARRIOR CREA PUMP.

WARRIOR CREA PUMP skutecznie wspomaga ukrwienie mięśni.

Kupując produkty z tej kategorii, należy wziąć pod uwagę kilka faktów. Dzisiejszy rynek jest przytłoczony przez różne produkty „o niesamowitym działaniu”. Przed zakupem takich produktów polecamy wszystkim klientom doedukowanie się na ten temat, by móc porównać produkty dostępne na rynku i wybrać to, co najlepsze.

Sprzedajemy produkty wobec których nie mamy wątpliwości że są najlepsze. Wiesz dlaczego? Ponieważ wiemy, że wybierzesz je ponownie z jednego prostego powodu – nasze produkty działają.

Podczas kreowania WARRIOR CREA PUMP postawiliśmy na bezpieczeństwo oraz lata badań opartych o doświadczenia sportowców. Używamy sprawdzonych składników jak jabłczan cytruliny, alfa-ketoglutaran argininy (zwany dalej AAKG).

Warrior Labs Warrior Crea Pump Warrior Crea Pump 99.99

Skladniki:

Dodatkowe informacje

Rozmiar porcji: 1 miarka (13 g)
Porcji w opakowaniu: około 30

Ilośc na porcję
Jabłczan cytruliny 1800 mg
AAKG 1000 mg
Kreatyna Magnezowa Chelat 1000 mg
Tri jabłczan kreatyny 1000 mg
Beta Alanina 2500 mg
N-Acetyl L-Tyrozyna 500 mg
Tauryna 1000 mg
Zielona herbata 95% 400 mg
Citrus Aurantium 95% 15 mg
B6 2 mg
B12 0,0002 mg
Niacyna 20 mg
Cytrynian magnezu 150 mg
Cytrynian potasu 100 mg
Cytrynianu sodowego 50 mg
Pikolinian chromu 0,20 mg
Inne składniki: opatentowane naturalne aromaty, słodziki, koncentrat owocowy, guma arabska, sukraloza, acesulfam-K.

Dawkowanie:

Zmieszaj jedną miarkę (13 g) w 200-250 ml zimnej wody. Tak przygotowaną produkt można zażyć 30 – 40 minut przed treningiem. W dni wolne od treningu zażywaj jedną dawkę dziennie, najlepiej rano. Maksymalna dawka dobowa to 1 miarka.

Uwaga!

Nie należy przekraczać dziennej dawki. Produkt jest tylko suplementem, nie zastąpi zrównoważonej diety. Nie nadaje się dla osób w wieku poniżej 18 lat, kobiet w ciąży lub karmiących. Osoby z problemami z sercem, wysokim ciśnieniem krwi powinny skonsultować się z lekarzem przed spożywaniem tego produktu. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

Brak ocen