Eradicate

Producent: Blackstone Labs
Ocena produktu
Recenzje: (1)

Nowa cena: 188.99zł

Charakterystyka produktu: Specjalnie opracowana formuła, zaprojektowana w celu zmniejszenia niepożądanych skutków podczas cykli.

Eliminuje retencję wody w organizmie
Blokuje powstawanie ginekomastii
Zwiększa libido

Jeżeli zapytasz kogokolwiek o negatywne skutki sterydów, to każdy odpowie: retencja wody, negatywne skutki dla wątroby, wypadanie włosów, trądzik, redukcja powstawania naturalnego testosteronu. Naukowcy z Blackstone Labs są świadomi, że produkty ich prac są rzeczywiście bardzo mocne i dlatego należy zachować ostrożność. Z tych powodów, opracowali oni specjalną formułę aby wyeliminować ryzyko. ERADICATE można stosować ze wszystkimi produktami, aby zmniejszyć potencjalną retencję wody, która uniemożliwia zwiększenie tkanki piersi (ginekomastię) i zwiększyć popęd płciowy. ERADICATE może być stosowany jako PCT aby funkcje hormonalne powróciły do normy, gdy tylko skończy się cykl prohormonowy lub sterydowy.


ERADICATE zawiera związek o nazwie androsta-3,5-deine-7, 17 Dione. Produkt jest zatem silnym inhibitorem aromatazy, który zmniejsza poziom estrogenów w organizmie. Mówiąc najprościej ERADICATE hamuje lub zmniejsza ilość androgenów w organizmie, które mogą być zamienione na estrogeny. ERADICATEdziała poprzez wiązanie się z wykorzystaniem enzymu aromatazy.

Blackstone Labs Eradicate Eradicate 5 1 188.99

Składniki:

Informacje żywieniowe
Jedna porcja: 1 kapsułka
Ilość dawek w opakowaniu: 90
Wartość jednej porcji  
Androst 3,5-dien-7,17-dione   25mg*
N-Acetyl L-Cysteine 250mg*
Cholorophytum Borivilanium (75% Extract) 250mg*
* dzienna wartość nie została ustalona.
Inne składniki: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu.

 

Dawkowanie:

Stosuj jako suplement diety, należy przyjmować 1 kapsułkę t 3 razy na dobę podczas posiłków. Poleca się stosowanie w cyklach 4 do 6 tygodni przy czym co najmniej 2 do 4 tygodni off pomiędzy cyklami.

Ostrzeżenie:

Ten produkt przeznaczony jest dla zdrowych i dorosłych osób. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki oraz maksymalnego okresu stosowania. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi z cukrzycą, nadciśnieniem i z zaburzeniem funkcji wątroby. Podczas stosowania nie należy spożywać alkoholu. Zaleca się zwiększenie ilości spożywanych płynów na dobę. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

  • ryszard
    ryszard

    Zadzwoniłem bo potrzebowałem coś na gino, kupiłem i zeszło. Dzięki chłopaki za pomoc