Łączna cena: 0zł Pokaż koszyk

Eradicate

Producent: Blackstone Labs
Ocena produktu
Recenzje: (0)

Nowa cena: 188.99zł

Charakterystyka produktu: Specjalnie opracowana formuła, zaprojektowana w celu zmniejszenia niepożądanych skutków podczas cykli.

Eliminuje retencję wody w organizmie
Blokuje powstawanie ginekomastii
Zwiększa libido

Jeżeli zapytasz kogokolwiek o negatywne skutki sterydów, to każdy odpowie: retencja wody, negatywne skutki dla wątroby, wypadanie włosów, trądzik, redukcja powstawania naturalnego testosteronu. Naukowcy z Blackstone Labs są świadomi, że produkty ich prac są rzeczywiście bardzo mocne i dlatego należy zachować ostrożność. Z tych powodów, opracowali oni specjalną formułę aby wyeliminować ryzyko. ERADICATE można stosować ze wszystkimi produktami, aby zmniejszyć potencjalną retencję wody, która uniemożliwia zwiększenie tkanki piersi (ginekomastię) i zwiększyć popęd płciowy. ERADICATE może być stosowany jako PCT aby funkcje hormonalne powróciły do normy, gdy tylko skończy się cykl prohormonowy lub sterydowy.


ERADICATE zawiera związek o nazwie androsta-3,5-deine-7, 17 Dione. Produkt jest zatem silnym inhibitorem aromatazy, który zmniejsza poziom estrogenów w organizmie. Mówiąc najprościej ERADICATE hamuje lub zmniejsza ilość androgenów w organizmie, które mogą być zamienione na estrogeny. ERADICATEdziała poprzez wiązanie się z wykorzystaniem enzymu aromatazy.

Blackstone Labs Eradicate Eradicate 188.99

Składniki:

Informacje żywieniowe
Jedna porcja: 1 kapsułka
Ilość dawek w opakowaniu: 90
Wartość jednej porcji  
Androst 3,5-dien-7,17-dione   25mg*
N-Acetyl L-Cysteine 250mg*
Cholorophytum Borivilanium (75% Extract) 250mg*
* dzienna wartość nie została ustalona.
Inne składniki: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu.

 

Dawkowanie:

Stosuj jako suplement diety, należy przyjmować 1 kapsułkę t 3 razy na dobę podczas posiłków. Poleca się stosowanie w cyklach 4 do 6 tygodni przy czym co najmniej 2 do 4 tygodni off pomiędzy cyklami.

Ostrzeżenie:

Ten produkt przeznaczony jest dla zdrowych i dorosłych osób. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki oraz maksymalnego okresu stosowania. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi z cukrzycą, nadciśnieniem i z zaburzeniem funkcji wątroby. Podczas stosowania nie należy spożywać alkoholu. Zaleca się zwiększenie ilości spożywanych płynów na dobę. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

Brak ocen