Łączna cena: 0zł Pokaż koszyk

Co to są prohormony?

Prohormony są materiałem budulcowym, jaki twoje ciało może wykorzystać do stworzenia sterydów anabolicznych. Po spożyciu prohormonów (PH) trafiają one do wątroby, gdzie są przekształcane w sterydy. Zażywanie prohormonów jest świetnym sposobem na szybkie i bezpieczne budowanie masy mięśniowej w sposób kontrolowany. Chociaż słowo "steryd" jest obecnie kojarzone z substancjami dopingującymi, prohormony są naturalnymi sterydami wytwarzanymi przez nasz organizm, więc nie są nielegalne. Powodem, dla którego PH są znacznie bezpieczniejsze niż sterydy, jest to, że możesz przyjmować sterydy w nieograniczonej ilości, a później mieć powikłania zdrowotne. Prohormony zaś pobudzają ich naturalną produkcję w naszym organizmie, więc nie da się ich przedawkować – organizm nie wyprodukuje większej ilości niż będzie potrzebował.


 

Inną istotną różnicą między PH a sterydami anabolicznymi jest to, że PH są przeznaczone dla sportowców, kulturystów i wszystkich tych, którzy chcą zapewnić przyrost masy mięśniowej w krótkim czasie. PH to bezpieczny sposób na zbudowanie sylwetki swoich marzeń.

 

Prohormony zostały stworzone w latach 90’ w USA jako suplement dla sportowców. Są również nazywane "legalnymi sterydami", a ich skuteczność jest fantastyczna! Najlepsze produkty dziś pochodzą z USA i Wielkiej Brytanii. Do badań i rozwoju prohormonów przyczyniło się wiele laboratoriów sportowych.

 

Prohormony można zażywać na wiele sposobów. Jeśli chcesz szybko i skutecznie zbudować masę mięśniową  można stosować je w cyklach. Są odpowiednie też dla osób, które osiągnęły już szczyt swoich możliwości i znajdują się w stagnacji, ale nie chcą sięgać po sterydy anaboliczne.

 

Można przeczytać o wielu przypadkach, kiedy ludzie deklarują szybki i skuteczny przyrost mięśni podczas stosowania prohormonów. Nie jest to kampania reklamowa, lecz rzeczywiste rezultaty, które osiągniesz dzięki pomocy prohormonów.

 

Przytaczamy cytat z bloga jednego z chłopaków:

 

"W ciągu ostatnich 9 miesięcy, kiedy stosowałem prohormony, moja waga wzrosła od początkowych 70 kg do obecnych 82 kg przy zachowaniu tej samej ilości tłuszczu. Widzę postępy głównie w rozwoju mięśni pleców"


Polecamy obejrzeć krótki filmik o efektach, jakie można osiągnąć za pomocą prohormonów. Jakie mięśnie!

 

Filmik: https://www.youtube.com/watch?v=R4CdqJzDr8A

 

Jeśli wyszukasz: "transformacja prohormony" zobaczysz dużą liczbę ludzi usatysfakcjonowanych efektami: