Co to są prohormony?

Prohormony są materiałem budulcowym, jaki twoje ciało może wykorzystać do stworzenia sterydów anabolicznych. Po spożyciu prohormonów (PH) trafiają one do wątroby, gdzie są przekształcane w sterydy. Zażywanie prohormonów jest świetnym sposobem na szybkie i bezpieczne budowanie masy mięśniowej w sposób kontrolowany. Chociaż słowo "steryd" jest obecnie kojarzone z substancjami dopingującymi, prohormony są naturalnymi sterydami wytwarzanymi przez nasz organizm, więc nie są nielegalne. Powodem, dla którego PH są znacznie bezpieczniejsze niż sterydy, jest to, że możesz przyjmować sterydy w nieograniczonej ilości, a później mieć powikłania zdrowotne. Prohormony zaś pobudzają ich naturalną produkcję w naszym organizmie, więc nie da się ich przedawkować – organizm nie wyprodukuje większej ilości niż będzie potrzebował.


 

Inną istotną różnicą między PH a sterydami anabolicznymi jest to, że PH są przeznaczone dla sportowców, kulturystów i wszystkich tych, którzy chcą zapewnić przyrost masy mięśniowej w krótkim czasie. PH to bezpieczny sposób na zbudowanie sylwetki swoich marzeń.

 

Prohormony zostały stworzone w latach 90’ w USA jako suplement dla sportowców. Są również nazywane "legalnymi sterydami", a ich skuteczność jest fantastyczna! Najlepsze produkty dziś pochodzą z USA i Wielkiej Brytanii. Do badań i rozwoju prohormonów przyczyniło się wiele laboratoriów sportowych.

 

Prohormony można zażywać na wiele sposobów. Jeśli chcesz szybko i skutecznie zbudować masę mięśniową  można stosować je w cyklach. Są odpowiednie też dla osób, które osiągnęły już szczyt swoich możliwości i znajdują się w stagnacji, ale nie chcą sięgać po sterydy anaboliczne.

 

Można przeczytać o wielu przypadkach, kiedy ludzie deklarują szybki i skuteczny przyrost mięśni podczas stosowania prohormonów. Nie jest to kampania reklamowa, lecz rzeczywiste rezultaty, które osiągniesz dzięki pomocy prohormonów.

 

Przytaczamy cytat z bloga jednego z chłopaków:

 

"W ciągu ostatnich 9 miesięcy, kiedy stosowałem prohormony, moja waga wzrosła od początkowych 70 kg do obecnych 82 kg przy zachowaniu tej samej ilości tłuszczu. Widzę postępy głównie w rozwoju mięśni pleców"


Polecamy obejrzeć krótki filmik o efektach, jakie można osiągnąć za pomocą prohormonów. Jakie mięśnie!

 

Filmik: https://www.youtube.com/watch?v=R4CdqJzDr8A

 

Jeśli wyszukasz: "transformacja prohormony" zobaczysz dużą liczbę ludzi usatysfakcjonowanych efektami: