Epi Cat

Producent: Blackstone Labs
Ocena produktu
Recenzje: (2)

Nowa cena: 218.99zł

Charakterystyka produktu: Jest to jeden z pierwszych i najsilniejszych związków na budowanie masy mięśniowej na rynku.

Nowa forma suplementów anabolicznych
100% naturalny skład
Ekstremalny wzrost masy mięśniowej

Naukowcy od lat prowadzili i gromadzili dane na temat sportowców szukając sposobu na rozwój mięśni. Nie mamy zatem nic nowego do powiedzenia, że w ciągu ostatnich kilku lat wykonali sporą pracę, zwłaszcza w laboratoriach naukowych. Naukowcy skupiają się na genetyce człowieka i możliwości w jaki sposób mogą pomóc sportowcom. Stwierdzono, że masa mięśniowa jest uzależniona od jednego genu – miostatyny.
Miostatyna – została odkryta w roku 1997. W wyniku genetycznych badań na sztucznie zmutowanych myszach, które miały niewiele miostatyny i około dwa razy tyle mięśni niż normalne myszy. Myszy były następnie nazywane „ciężkimi myszami” gen ten obserwuje się u ludzi, myszy, kilku innych ssaków. W skrócie, jeżeli organizm produkuje mniej miostatyny, tym więcej mamy mięśni. Jeżeli ktoś mówi, że jest naturalnie umięśniony, oczywistością jest, ze musi mieć mało miostatyny. Jestem pewien, że jest to bardzo proste.  Naturalne mięśnie lub mniej miostatyny.

Przyszłość produktów anabolicznych
EPICAT jest okazją do zmian genetycznych, dzięki którym można zmienić człowieka w monstrum. Aby naprawdę zdobyć ogromne mięśnie bez konieczności zmiany podejścia do odżywiania i treningu, odpowiedź na to jest prosta – modyfikacja genetyczna. Organizm ludzki posiada szereg organów regulacyjnych, które są aktywowane automatycznie na całe życie. Jednym z nich jest miostatyna. To ona reguluje, ile masz mięśni.

Kluczowym elementem produktu EPICAT jest nasza unikalna mieszanka zawierającą epicatechin, substancję, która występuje naturalnie w ziarnach kakao iw ciemnej czekoladzie. Epikatechina uwalnia Folistatyne a tym samym blokuje miostatynę.

Dlaczego wcześniej nikt jej nie używał?
Głównie dlatego, że nikt nie chciał jeść codziennie kilogramów ciemnej czekolady aby zobaczyć efekty. Nasz produkt jest wzbogacony o wysoką zawartości składników zielonej herbaty, przeciwutleniaczy dla zdrowego mechanizmu wzrostu masy mięśniowej bez utraty produkcji naturalnego hormonu. Sprawdź, jak łatwo można osiągnąć ekstremalne duże mięśnie.

 

Blackstone Labs Epi Cat Epi Cat 5 2 218.99

Składniki:

Informacje żywieniowe
Jedna porcja: 1 kapsułka
Ilość dawek w opakowaniu: 60
Wartość jednej porcji
BLS Epi Cat 1mg*
Ekstrakt z zielonej herbaty
Epikatechiny
Ribe Fiber
* dzienna wartość nie została ustalona.
Inne składniki: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, kwas stearynowy, żelatyna, mąka ryżowa.

 

Dawkowanie:

Przeznaczony do stosowania jako suplement diety. Stosuj 1 kapsułkę dwa razy dziennie do posiłków.

Ostrzeżenie:

Ten produkt przeznaczony jest dla zdrowych i dorosłych osób. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki oraz maksymalnego okresu stosowania. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi z cukrzycą, nadciśnieniem i z zaburzeniem funkcji wątroby. Podczas stosowania nie należy spożywać alkoholu. Zaleca się zwiększenie ilości spożywanych płynów na dobę. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

  • mark
    mark

    Czuję, że mam twarde i bardziej muskularne ciało. Niestety nie mam zdjęcia. Mam EPI CAT i kupię go ponownie, ponieważ efekt jest zadowalający, a towar jest w przystępnej cenie.

  • mark
    mark

    Stosowałem w połączeniu z Ostapure. Zależało mi na zwiększeniu wytrzymałości, ogólnej kondycji, masy, siły mięśniowej ... co mnie najbardziej zaskoczył - czy to przypadek, czy nie - w trakcie miesięcznego użytkowania moje ciało się bardzo zmieniło, bóle ustąpiły i czuję się bardzo dobrze