HURRICANE

Producent: Underground Pharma
Ocena produktu
Recenzje: (1)

Nowa cena: 228.99zł

Charakterystyka produktu: Bazowe substancje synergiczne do wzrostu beztłuszczowej masy mięśniowej i lepsze spalanie tłuszczu.

Kluczowym składnikiem produktu Hurricane jest Ostaryna, która znana jest także jako MK-2866 i należy do grupy SARMów. SARM to grupa substancji, które mają podobne efekty jak sterydy anaboliczne, ale z jedną istotną różnicą, nie musisz martwić się o uszczerbek na zdrowiu.

Pierwsze wzmianki o SARM sięgają końca lat 90-tych. Ich selektywne działanie czyni z nich substancje bezpieczne iz tego powodu uważa się, że w przyszłości wyprą anaboliki z listy leków w terapii hormonalnej. Od pierwszych dni od ich odkrycia są z powodzeniem stosowane w leczeniu osteoporozy i dystrofii mięśniowej.

Opis składników

Ostaryna czyli MK-2866 został opracowany w leczeniu dystrofii mięśniowej oraz jako asystent w hormonalnej terapii zastępczej. Dopiero później okazało się, że może być odpowiednie do nabierania czystej masy mięśniowej i jej efekty są takie same jak podczas stosowania sterydów anabolicznych.

Korzyści ze zastosowania Ostaryny:

zwiększenie beztłuszczowej masy mięśniowej
poprawa wytrzymałość
wzrost siły mięśniowej
pozytywny wpływ na zdrowie stawów
efekt anaboliczny od 3 mg!

DHEA – jest jednym z najważniejszych hormonów w organizmie człowieka. Głównym hormonem produkowanym w jądrach jest testosteron, który jest wydzielany przez tzw. Komórki Leydiga (komórki jądra produkujące męskie hormony płciowe, głównie testosteron i są kontrolowane przez hormon luteinizujący). hormon luteinizujący (LH) występuje w komórkach Leydiga, które stymulują wydzielanie hormonu płciowego męskiego testosteronu na poziomie około 7 mg na dzień. Obie te substancje mogą być przekształcane w testosteron w tkankach ciała, dlatego można oczekiwać od nich aktywności ładunków androgennych. DHEA jest również nazywany jako hormon przeciwko starzeniu się.

prekursor produkcji testosteronu
poprawia funkcjonowanie układu immunologicznego
zwiększa apetyt na seks
reguluje poziom cukru we krwi

D-kwas asparaginowy (DAA) – jest naturalnym modulatorem endogennej syntezy testosteronu i hormonu luteinizującego (LA). DAA wpływa obecnie na kilka rzeczy, optymalizuje równowagę hormonalną u mężczyzn, zwiększa poziom testosteronu i pomaga poprawić libido.

DAA ma pozytywny wpływ na:

wzrost masy mięśniowej i siły
zmniejszenie tkanki tłuszczowej
poziom testosteronu
jakość nasienia

Cynk – skuteczne narzędzie wspomagające funkcjonowanie układu odpornościowego. Jest też podstawowym asystentem metabolizmu w kwasach tłuszczowych i węglowodanach w celu normalnej syntezy białek. Cynk jest również odpowiedni do utrzymania zdrowej i pięknej skóry, włosów i paznokci.

Cynk jest skoncentrowany w mięśniach, kości, skórze, nerkach, trzustce, oczach iw gruczole krokowym mężczyzn. Można je znaleźć w żywności o dużej zawartości białek, na przykład w mięsie i rybach. Ciało nie wytwarza ani nie depozytuje cynku, więc konieczne jest uzupełnianie go ze źródeł zewnętrznych.

Witamina D – wzmacnia kości, ponieważ wspomaga przyswajanie wapnia i magnezu. Naturalna witamina jest oznaczona jako D3 (cholekalcyferol). Jest wytwarzana z powodu promieniowania promieniami UV bezpośrednio w skórze. Jej skuteczność jest znacznie wyższa niż kiedy jest stosowany jako suplement diety zawierający głównie witaminę D2 (ergocalciferol). Chociaż w obu przypadkach są to jedynie tak zwane prekursory. Większość specjalistów preferuje suplementację witaminą D niż opalanie na bezpośrednim promieniowaniu słonecznym.

 

Underground Pharma HURRICANE HURRICANE 5 1 228.99

Składniki:

Informacje żywieniowe

Jedna dawka: 1 kapsułka
Ilość dawek w opakowaniu: 90

Wartości jednej dawki  
Ostaryna  15mg*
DHEA  100mg*
Witamina D  25mcg*
Cynk  30mg*
DAA  1655mg*
* dzienna wartość nie została ustalona.
Inne składniki: steryanian magnezu.

 

Dawkowanie:

Przeznaczony do stosowania jako suplement diety. Stosuj1 kapsułkę 3 razy dziennie 20 minut przed posiłkiem. Popijaj dużą ilością wody. Idealnie nadaje się do PCT po cyklach prohormonowych. Aby zmaksymalizować efekty polecamy stosowanie diety z dużą ilością białka.

Ostrzeżenie:

Ten produkt przeznaczony jest dla zdrowych i dorosłych osób. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki oraz maksymalnego okresu stosowania. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi z cukrzycą, nadciśnieniem i z zaburzeniem funkcji wątroby. Podczas stosowania nie należy spożywać alkoholu. Zaleca się zwiększenie ilości spożywanych płynów na dobę. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

  • tomasz
    tomasz

    Fajne działanie, dobra sucha masa weszla i sporo siły. Fajnie, ze nie trzeba pct