Ibuta Growth (IBUTAMOREN, MK-677)

Producent: Warrior Labs
Ocena produktu
Recenzje: (2)

Nowa cena: 348.99zł

Charakterystyka produktu: Kilka lat temu nierealne marzenie, dziś jest rzeczywistością. Jeden z najsilniejszych produktów na wzrost mięśni z MK-677 (SARM) jest dostępny.

SARMy to zupełnie nowa kategoria produktów, mających na celu poprawę wyników sportowych (wzrost masy mięśniowej i siły).

W badaniach naukowych stwierdzono, że związki SARM mają takie same właściwości jak sterydy anaboliczne (pozytywny wpływ na przyrost masy i siły mięśni, przyspieszają powrót do zdrowia i przyczyniają się do poprawy stanu zdrowia układu mięśniowo-szkieletowego). Stosowanie SARMów nie niesie ryzyka negatywnych skutków ubocznych jak to ma miejsce w przypadku stosowania anabolików. Te ważne cechy zauważyły i firmy farmaceutyczne, a kilka z nich pracuje nad badaniami SARMu jako oficjalnego leku w walce z dystrofią mięśniową, otyłością i osteoporozą.

Składniki Ibuta Growth - Ibutamoren

MK-677 – lub nutrobal ma pozytywny wpływ na zwiększenie poziomu hormonu wzrostu przez przysadkę mózgową. Jego siła jest często porównywana do egzogennego hormonu wzrostu. Dzięki MK-677, a otrzymasz wysoką jakości mięśni, zwiększenie siły i zmniejszenie tkanki tłuszczowej.

Mechanizm działania MK-677 to zwiększenie wydzielania hormonów w organizmie, w tym hormonu wzrostu i IGF-1, który nie zwiększa poziomu kortyzolu w organizmie. Zwiększone wydzielanie tych hormonów przynosi dodatkowe korzyści:

wzrost masy mięśniowej i siły
poprawa wytrzymałość
redukcja tłuszczu
przyspieszona regeneracja

Badania naukowe potwierdziły, że ludzie, którzy stosowali Ibutamoren zbudowali czyste mięśnie bez zbędnego tłuszczu.

Ekstrakt Cordyceps – zawiera różne substancje biologicznie czynne, do których należą:

poliaminy
peptydy
77 mikro i makro elementy
witaminy B1, B2, B12, E i K
wszystkie niezbędne aminokwasy
glutaminian, L-tryptofan, L-arginina i lizyna, D-mannitol, alkaloidy i ich pochodne ergosterolu

Cordyceps zawiera 80 typów enzymów (w tym koenzym Q10), kwasów tłuszczowych (przede wszystkim kwas oleinowy, linolowy, palmitynowy i stearynowy) i sterole. Pierwsza pisemna wzmianka o Cordyceps pochodzi z Chin, z roku 620 naszej ery, z czasów dynastii Tang.

Cordyceps korzyści z zastosowania:

zwiększenie poziomu ATP
zwiększone wydzielanie hormonu wzrostu i testosteronu

Cynk – odgrywa ważną rolę w działalności ponad stu enzymów. Jest to niezbędne dla tworzenia białek i kwasów nukleinowych. Bierze udział w tworzeniu insuliny. Jest ważny dla prawidłowego wzrostu, rozwoju, narządów rozrodczych, normalnego funkcjonowania prostaty, gojenia ran i oparzeń. Cynk występuje w małych ilościach w wielu produktach spożywczych, szczególnie bogate w białko, takie jak chude mięso, wątroba, mleko, żółtka jaj i owoce morza.

Witamina D – witamina D oznacza grupę substancji, które zostały odkryte na początku 20 wieku. Są prekursorami hormonów sterydowych. Witamina D nie tylko poprawia tolerancję glukozy u chorych na cukrzycę, jak również zmniejsza ryzyko cukrzycy typu 1.

 

Warrior Labs Ibuta Growth (IBUTAMOREN, MK-677) Ibuta Growth (IBUTAMOREN, MK-677) 5 2 348.99

Dawkowanie:

Przeznaczony do stosowania jako suplement diety. Stosuj jedną kapsułkę dwa-trzy razy dziennie na pusty żołądek, popij dużą ilością wody. Nie stosuj dłużej niż 12 tygodni. Aby zmaksymalizować efekty stosuj z takimi produktami jak Metha-Quad, Titan czy Spartan. Aby poprawić gęstość mięśni połącz Ibuta Growth z Razordrol, Eshreed, Savage, Tren6 czy Anogenin.

Ostrzeżenie:

Ten produkt przeznaczony jest dla zdrowych i dorosłych osób. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki oraz maksymalnego okresu stosowania. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi z cukrzycą, nadciśnieniem i z zaburzeniem funkcji wątroby. Podczas stosowania nie należy spożywać alkoholu. Zaleca się zwiększenie ilości spożywanych płynów na dobę. Przechowuj poza zasięgiem dzieci. Nie łączyć z innymi produktami zawierającymi kofeinę! Jeśli wystąpią działania niepożądane, takie jak pocenie, kołatanie serca, ból brzucha, zawroty głowy, osłabienie lub gwałtownego spadku ciśnienia natychmiast przerwać stosowanie.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

  • kazimiera
    kazimiera

    Cena wysoka ale tanszych nie znalazłem., jak dla mnie warto, brałem też kiedys sarmy z Browna i te lepiej działają

  • sobieslaw
    sobieslaw

    Działanie książkowe, cena wysoka ale tanszych nie znalazłem.