FAQ

W jaki sposób powinienem stosować prohormony?

 

Przyjmując , że masz 21 lat ( w wyjątkowych wypadkach nawet mniej), przestrzegaj następujących poleceń. Czas połowicznego rozpadu w większości prohormonów wynosi 6-8 godzin, dlatego odpowiednio jest stosować go w odpowiednim czasie przed wydajnością fizyczną. Na podstawie informacji zwrotnych od naszych klientów należy stosować jedną dawkę podzieloną na dwie mniejsze dawki podczas dnia. Pierwszą rano, drugą 6 godzin później.

Nie polecamy stosować prohormonów wcześniej, niż 6 godzin przed snem. Może wystąpić większa aktywność organizmu i pogorszenie procesu zasypiania lub jakości snu.

 

Skończyłem właśnie cykl i PCT, mogę  od razu rozpocząć następny ?

 

Nie, polecamy dostarczyć organizmowi przerwę na następnych 30 dniach, żeby mógł się zregenerować i odnowić poziom hormonów.

  • Podczas cyklu przestrzegaj następujących instrukcji:
  • Pomijaj konsumpcje alkoholu
  • Przestrzegaj wystarczającego spożywania płynów
  • Zwiększ spożycie jakościowych kalorii
  • Spożywaj przynajmniej 2-5 g białka na jeden kilogram twojej masy ciała
  • Śpij przynajmniej 8 godzin dziennie.
  • Ciężko trenuj
  • Spożywaj suplementy wspomagające wątrobę
  • Nie zapomnij o PCT

 

Czy mogę podczas stosowania prohormonów spożywać inne suplementy diety?

 

Tak, oczywiście, polecamy spożywanie multiwitamin, oleju z ryb, kreatyny, gainerów i białek

 

Co robić, jeżeli w trakcie cyklu zachoruję?

 

W takim wypadku polecamy przerwę w dawkowaniu w dniach potrzebnych na wyleczenie się. Lepiej jest stracić trzy dni, niż niepotrzebnie ryzykować dłuższą przerwą. Należy sobie uświadomić, że prohormony działają w kombinacji z treningiem, wyżywieniem i regeneracją, a jeżeli twój organizm walczy z chorobą, nie jest on zdolny do 100 % współpracy.

 

Jaki jest czas wykrywalności prohormonów?

 

Niestety nie ma ściśle określonego czasu wykrywalności poszczególnych prohormonów. W literaturze spotykamy się z informacją 24 - 310 godzin od ostatniego spożycia produktu.

 

Czy można sprawdzić obecność prohormonów jakimś testem?

 

Jeżeli masz na myśli testy pracodawcy do stwierdzenia substancji toksycznych w krwi, możesz się nie denerwować, test ten nie potrafi ich stwierdzić. Do detekcji tych substancji potrzebne są wiele droższe testy i badania. W przypadku, gdy jesteś sportowcem i członkiem w federacji sportowej, należy sobie uświadomić, że prohormony zmieniają się w prawdziwe hormony, pokaże się ten skutek na pozytywnym teście dopingowym. 

 

Jaki jest okres ważności prohormonów?

 

Średni okres ważności jednego opakowania to są 2-3 lata. Przechowuj, proszę, suplementy w chłodnym i ciemnym miejscu. Chroń je przed wilgocią.

 

Czy jest konieczne specyficzne trenowanie podczas stosowania prohormonów?

 

Na pewno pomoże ci  jakościowy trening. Nie możesz zapomnieć o tym, że ćwiczenie dodaje organizmowi bodźce do rośnięcia, im więcej ich będzie, tym lepsza będzie reakcja organizmu. Polecamy ci kilka przykładów treningu.

 

Jak powinienem się odżywiać podczas cyklów?

 

Polecamy ci zwiększyć spożywanie kalorii przede wszystkim o jakościowe mikroskładniki odżywcze. Jedz 6 -7 dań dziennie, spożywaj je co 2 - 3 godziny. Polecamy przestrzegać następującego stosunku składników odżywczych:

Białka 30 % - Węglowodany 60 % - Tłuszcze 10%

Istotnym czynnikiem jest spożywanie jakościowego białka (2,5g na 1 kg masy ciała), ponieważ większość prohormonów ulepsza proteosynteze. Wybieraj ze źródeł takich jak mięso z kurczaka i bydła, ryby, jajka, ser biały i środki proteinowe.