Evoke

Producent: Warrior Labs
Ocena produktu
Recenzje: (1)

Stara cena: 358.99zł
Nowa cena: 297.99zł
Oszczędzasz: 61zł

Charakterystyka produktu: Zwiększa poziom naturalnego tst!

Produkt przedstawia złożoną formułę, która zwiększa maksymalne wydzielanie TST w organizmie! Nie trzeba się obawiać estrogenowych skutków ubocznych lub spadku energii po odstawieniu produktu.

Jeśli utworzymy tabelę z najważniejszymi składnikami diety, to będzie ona zawierała produkty białkowe, witaminy, minerały i po nich pojawiają się produkty, które powodują wzrost poziomu hormonów w organizmie, a zwłaszcza poziom TST. Wiesz dlaczego? Istnieje bardzo dużo powodów …

TST w trakcie zdobywania masy mięśniowej i siły jest jednym z najważniejszych hormonów. Dzięki niemu poprawisz gęstość mięśni a także zmniejszy się ilość tkanki tłuszczowej. Jeśli poziom tego hormonu jest niski, to budowanie masy mięśniowej, redukcja czy sam trening staje się bardzo uciążliwy. Poziom TST ma tendencję do zmniejszania po trzydziestym roku życia. Im starsi jesteśmy tym poziom hormonów staje się jeszcze niższy. Brak TST nie ma wpływu tylko na wydajność, ale także na Twoje podstawowe życie. Przez jego brak występują objawy takie jak drażliwość, powolna regeneracja lub zmniejszone libido.

W młodszym wieku do 30 lat, produkcja TST jest najwyższa. Ktoś mógłby powiedzieć, że poziom (TST) jest wystarczająco wysoki i nie ma potrzeby, aby go zwiększyć. Ale kiedy przyjrzymy się bliżej, to uświadomimy sobie, że gdy mamy wysoki poziom naturalnego hormonu, a następnie jeszcze go zwiększymy, to jedyne co możemy ryzykować jest szybki przyrost masy mięśniowej. To jest powód, dlaczego zaleca się martwić o TSTw każdym wieku.

Dlaczego EVOKE?

EVOKE (booster tst) produkt wykonany przez firmę Warrior Labs i jest kompletnym produktem, który dba o maksymalne wydzielanie naturalnego TST. Zawiera najsilniejsze składniki,które pomagają zwiększyć poziom TST przez wiele lat.

Co zawiera EVOKE?

Kompleks TST
Kompleks anaboliczny
Kompleks Anti-estrogen

Przedstawimy każdą z tych grup

Kompleks TST

Podstawą tej grupy jest Tribulus terrestris czyli naturalny booster TST. Został spopularyzowany w 1990 przez Bułgarską Federację Podnoszenia Ciężarów. W tych czasach, gdy sportowcy nie stosowali SAA, szukali alternatyw. Dowiedzieli się, że korzystanie z Tribulus terrestis daje im możliwość trenować ciężej. Fakt, że to działanie roślinne, to zainteresowanie specjalistów w suplementach diety jest małe.

4-hydroksyizoleucyna – ekstrakt z kozieradki w ostatnich latach bardzo popularny składnik suplementów diety, które są przeznaczone do zwiększenia siły i aktywności seksualnej. Z ogromnym powodzeniem jest stosowany w leczeniu cukrzycy. Badania na ludziach wykazały, że kozieradki zwiększa poziom TST u mężczyzn. Najpopularniejszy związek kozieradki to 4-hydroksyizoleucyna.

3,4 Divanillyltetrahydrofuran jest również znany jako Divanil lub DVTHV. Jest to wyciąg z korzeni roślin Urtica dioica. Divanil może składać się z innych elementów, na przykład nasion lnu. Jest uprawiany głównie w Chinach i jest stosowana ze względu na wiele korzyści zdrowotnych, które oferuje do tysięcy lat. Divanil wiążą się z hormonem globuliny, powodując wzrost stężenia wolnego TST. Jej wpływ na budowę masy mięśniowej wykazano w wielu badaniach. Ponadto posiada właściwość, która nie ma wpływu na poziom własnego TST. To dlatego jest idealny podczas PCT.

Rhodiola Rosea – ma pozytywny wpływ na wydajność. Należy do kategorii adaptogens, zwiększa odporność na stres. Rhodiola tak jak Tribulus stała się popularna wśród sportowców szukających alternatywy SAA. Zespół rosyjskich lekarzy i ekspertów sportowych testowali przez długi czas skutki adaptogenu na występach elit rosyjskich sportowców. Rhodiola zwiększa sprawność, przyczynia siędo przyrostu masy mięśniowej, co oznacza, że jesteś w stanie trenować intensywniej i przy wyższych ciężarach.

Beta-Ecdysterone stymuluje produkcję białek i wzrost masy mięśniowej. Z drugiej strony efekt zwiększenia wytwarzania struktur wysokoenergetycznych wykorzystywanych przez organizm ludzki na pokrycie potrzeb energetycznych, zwiększa ilość kwasów nukleinowych i magazynowania glikogenu. Efektem tego jest wydłużenie serii, przyrostu masy mięśniowej i opóźnienie zmęczenia mięśni.

Kompleks Anti-estrogen

Każdy, kto się interesuje funkcją hormonów w organizmie i ich wpływem na przyrost masy mięśniowej powinien być zainteresowany estrogenem. Gdy jest zbyt dużo estrogenów w organizmie człowieka, to działasz bezproduktywnie. Główną rolą kompleksu antyestrogenowego jest wyeliminowanie estrogenów. Zmniejsza negatywne skutki uboczne estrogenów, na przykład ginekomastię.

Kompleks anaboliczny

Składa się z: DHEA Apigenina, 5-alfa-hydroksy-laxogenin

DHEA jest jednym z najważniejszych hormonów w organizmie człowieka, chociaż często o tym zapominamy. Jego znaczenie spoczywa w produkcji innych ważnych materiałów potrzebnych do funkcjonowania organizmu. To odnosi się ściśle do czynnika IGF-1, który ma pozytywny wpływ na zdobycie masy mięśniowej oraz na redukcję tkanki tłuszczowej.

Apigenina jest to pigment roślin ściśle związany z leczeniem chorób nowotworowych. Apigenina wpływa głównie na standard czynników organizmu, które kontrolują wzrost komórek, ich funkcji reprodukcji i komórek macierzystych.

5-alfa-hydroksy-laxogenin lub inaczej Laxogenin. Wpływa on na zwiększenie syntezy białek i retencję azotu tworząc nośnik anaboliczny ciała, który sekwencyjnie zwiększa ilość masy mięśni, siły i wytrzymałości.

 

Warrior Labs Evoke Evoke 5 1 297.99

Składniki:

Informacje żywieniowe
Jedna porcja: 3 kapsułki
Ilość dawek w opakowaniu: 30
Wartość jednej porcji
TST ACTIVATION Complex 970mg*
Tribulus Terrestris P.E., 4-Hydroxyisoleucine 40%, extract from Fenugreek P.E., Nettle P.E.,
3,4 Divanillyltetrahydrofuran, Rhodiola Rosea P.E., Beta Ecdysterone (20-Hydroxyecdysterone)*
ANTI ESTROGENE Complex 165mg*
Zinc Gluconate, Magnesium Gluconate, Polygonum Cuspidatum P.E. 98% Resverastrol by HPLC*
ANABOLIC ACTIVATION Complex 65mg*
DHEA, Apigenine, 5-alpha-hydroxy-laxogenin*
* dzienna wartość nie została ustalona.
Inne składniki: stearynian magnezu

 

Dawkowanie:

Przeznaczony do stosowania jako suplement diety. Stosuj 1 kapsułkę trzy razy dziennie na pusty żołądek, 20 minut przed posiłkiem. Popij dużą ilością wody. Nadaje się do korzystania ze wszystkimi produktami z kategorii prohormonów, jak również jako wzmocnienie PCT!

Ostrzeżenie:

Przeznaczony dlaosób zdrowychw wieku powyżej18 lat.Nie nadaje siędla kobiet w ciążyi karmiących piersią. Jeśli wystąpiądziałania niepożądane,należy natychmiast przerwaćprzyjmowanie preparatu.Nie należy przekraczaćzalecanej dziennejdawki.Trzymać z dala od dzieci.Przechowywaćw suchym i chłodnymmiejscu.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

  • roland
    roland

    Przed badaniami teść 480 niecałe a po 2 miesiącach, 3 kapsulki/dzień już wyskoczyło na 940. Dzięki za wysyłkę do DE