Łączna cena: 0zł Pokaż koszyk

Carbo – Fit Max

Producent: FitMax
Ocena produktu
Recenzje: (0)

Nowa cena: 22.99zł

Charakterystyka produktu: FitMax® Carbo – jest koncentratem węglowodanowym do picia, stworzonym dla osób potrzebujących zwiększonego poziomu energii, obciążonych dużym wysiłkiem fizycznym we wszelkiego rodzaju sportach siłowych jak i wytrzymałościowych. Mieszanka węglowodanów złożonych (maltodekstryna, 90% udziału węglowodanów) oraz cukrów prostych (fruktoza, 10% udziału węglowodanów) zapewnia stały dopływ energii i uzupełnienie glikogenu w mięśniach.

Dodatek witaminowo-mineralny zapewnia kontrolę gospodarki wodno-elektrolitowej podczas wysiłku fizycznego, jak i uzupełnia w najważniejsze dla sportowca minerały oraz witaminy. Preparat należy stosować w indywidualnych dawkach, w zależności od masy ciała osoby stosującej preparat. Najlepszą porą do wykorzystania FitMax® CARBO jest okres po treningowy, kiedy to potrzebujemy dostarczyć 0.5g – 1.0g węglowodanów na 1 kg masy ciała.

W celu stworzenia napoju izotonicznego 1 porcję (35g) rozpuścić w 500 ml wody – 1 łyżka stołowa to około 10 g preparatu.

FitMax Carbo – Fit Max Carbo – Fit Max 22.99

Dawkowanie:

1 porcję suplementu na masę FitMax® Carbo wody lub mleka, spożywać raz dziennie.

Ostrzeżenie:

Suplementu nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Sposób przechowywania: Produkt FitMax® Carbo przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej oraz w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

Brak ocen