Łączna cena: 0zł Pokaż koszyk

Mass Active

Producent: FitMax
Ocena produktu
Recenzje: (0)

Nowa cena: 27.79zł

Charakterystyka produktu: Aby dostarczyć organizmowi niezbędnych witamin oraz składników mineralnych wystarczy jedna porcja odżywki FitMax® MASS ACTIVE 20 . Jest to suplement wspomagający szybki przyrost masy mięśniowej, dedykowany przede wszystkim osobom, które oczekują zarówno szybkich jak i znacznych przyrostów masy ciała. Doskonale sprawdzi się również w procesie odbudowy glikogenu po ciężkim wysiłku fizycznym. Porcja FitMax® MASS ACTIVE 20 dostarcza organizmowi około 40-80% jego dziennego zapotrzebowania na witaminy i minerały. Aby uzyskać jak najlepsze efekty można z powodzeniem stosować wraz z FitMax® Creatine oraz FitMax® Amino 2000.

FitMax Mass Active Mass Active 27.79

Dawkowanie:

1 porcję suplementu na masę FitMax® MASS ACTIVE 20 (50 g =2 miarki) rozpuścić w 250 ml wody lub mleka. Odżywkę stosować między posiłkami i po treningu. Zalecana dzienna ilość to 150-200 g suplementu. Wewnątrz opakowania znajduje się miarka (1 miarka= 25 g proszku)

Ostrzeżenie:

Odżywki na masę FitMax® MASS ACTIVE 20 nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Sposób przechowywania: Gainer na masę FitMax® MASS ACTIVE 20 przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej oraz w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Uwaga: Suplement na szybkie zwiększenie masy mięśniowej FitMax® MASS ACTIVE 20 zawiera cukier, substancje słodzące oraz źródło fenyloalaniny. Żółcień pomarańczowa może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

Brak ocen