Łączna cena: 0zł Pokaż koszyk

Creatine Creapure 250 kaps

Producent: FitMax
Ocena produktu
Recenzje: (0)

Nowa cena: 28.99zł

Charakterystyka produktu: FitMax® CREATINE Creapure® to kreatyna w kapsułkach bogata w jeden z najczystszych na świecie monohydratów kreatyny. Suplementacja jest w tym przypadku zalecana głównie sportowcom ćwiczącym na siłowni, którzy szczególny nacisk kładą na zwiększenie masy mięśniowej. Polecany jest zatem kulturystom oraz zawodnikom sportów walki. FitMax® CREATINE Creapure® dzięki zawartej w sobie kreatynie przyspiesza okres regeneracji po wzmożonej aktywności fizycznej i poprawia kondycję organizmu. Suplement nie zawiera cukrów.

FitMax Creatine Creapure 250 kaps Creatine Creapure 250 kaps 28.99

Dawkowanie:

Kreatynę FitMax® CREATINE Creapure® dawkować 4 kapsułki 1 raz dziennie. Popić dużą ilością wody lub napoju zawierającego węglowodany (250-300 ml). Suplement stosować przez 6 tygodni, następnie zrobić przerwę na minimum 4 tygodnie.

 

Ostrzeżenie:

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji kreatyny. Suplement diety FitMax® CREATINE Creapure® nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Kreatynę w kapsułkach CREATINE Creapure® nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

Brak ocen