BCAA 2:1:1 + Kamikadze Extreme Pump

Producent: Warrior Labs
Ocena produktu
Recenzje: (0)

Nowa cena: 188.99zł

Charakterystyka produktu BCAA Amino 2:1:1 : 

Mimo że obecnie w świecie suplementów diety znajduje się wiele innowacyjnych i gwarantujących skuteczność produktów, możemy znaleźć stabilne produkty, które nawet po latach napływu nowych produktów nie tracą na znaczeniu w suplementacji sportowej. Jednym z takich produktów są również aminokwasy z rozgałęzionym łańcuchem, które być może znasz pod nazwą BCAA.

 

Charakterystyka produktu Kamikadze: 

KAMIKADZE Extreme Pump jest bezkonkurencyjnie najlepszym produktem w swojej kategorii. Zawiera sprawdzone składniki, takie jak AAKG, cytrulinę jabłkową i najnowszy składnik – siarczan agmatyny. Wszystkie te składniki zapewniają zwiększoną produkcję tlenku azotu.

KAMIKADZE Extreme Pump można również nazwać produktem DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH! Pomimo powyżej wspomnianych składników, zapewniamy substancje, których próżno szukać w innych produktach.

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI PROHORMONES.PL – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie PROHORMONES.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Warrior Labs BCAA 2:1:1 + Kamikadze Extreme Pump BCAA 2:1:1 + Kamikadze Extreme Pump 188.99

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

Brak ocen