Crea Pump + Amino Essence

Producent: Warrior Labs
Ocena produktu
Recenzje: (0)

Nowa cena: 148.99zł

Charakterystyka produktu Crea Pump : 

Dobre ukrwienie mięśni jest jednym z efektów ćwiczeń, a jego osiągnięcie w treningu jest oznaką, że wszystko idzie dobrze! Oprócz faktu, że zwiększone krążenie krwi w mięśniach wpływa pozytywnie na zdrowie psychiczne człowieka, to osiągnięcie tego jest konieczne, jeśli Twoim celem jest osiągnięcie dużej masy mięśniowej. Czemu? Więcej krwi = więcej składników odżywczych i więcej materiałów budowlanych dla mięśni.

 

Charakterystyka produktu Amino Essence: 

Jeśli zamierzasz budować dom, potrzebujesz dobrej jakości materiału. To samo dotyczy również budowania mięśni. Nie da się wyrobić sylwetki swoich marzeń bez białka. Nie chodzi tylko o spożywanie dużej ilości mięsa, jajek i twarogu, mamy na myśli również suplementy, które są w stanie cofnąć stan katabolizmu po wyczerpującym treningu i sprowokować procesy anaboliczne w ciele. Za to odpowiedzialne są aminokwasy, podstawowe jednostki budowlane, które są niezastąpione i niezbędne w żywieniu sportowców.

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI PROHORMONES.PL – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie PROHORMONES.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Warrior Labs Crea Pump + Amino Essence Crea Pump + Amino Essence 148.99

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

Brak ocen