Kamikadze + Evoke

Producent: Warrior Labs
Ocena produktu
Recenzje: (0)

Nowa cena: 478.99zł

Charakterystyka produktu Kamikadze extreme pump : 

KAMIKADZE Extreme Pump jest bezkonkurencyjnie najlepszym produktem w swojej kategorii. Zawiera sprawdzone składniki, takie jak AAKG, cytrulinę jabłkową i najnowszy składnik – siarczan agmatyny. Wszystkie te składniki zapewniają zwiększoną produkcję tlenku azotu.

KAMIKADZE Extreme Pump można również nazwać produktem DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH! Pomimo powyżej wspomnianych składników, zapewniamy substancje, których próżno szukać w innych produktach.

 

Charakterystyka produktu Evoke: 

Zwiększa poziom naturalnego testosteronu! Produkt przedstawia złożoną formułę, która zwiększa maksymalne wydzielanie testosteronu w organizmie! Nie trzeba się obawiać estrogenowych skutków ubocznych lub spadku energii po odstawieniu produktu.

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI PROHORMONES.PL – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie PROHORMONES.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Warrior Labs Kamikadze + Evoke Kamikadze + Evoke 478.99

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

Brak ocen