Na masę

W przypadku wielu osób nawet najcięższe treningi na siłowni, połączone z racjonalną i zbilansowaną dietą, przez dłuższy czas mogą nie przynosić pożądanych efektów, w postaci przyrostu masy mięśniowej. W takiej sytuacji warto rozważyć etapowe kształtowanie sylwetki. Na pewno spotkałeś się już z takim terminem, jak “robienie masy”. Do jej prawidłowego przeprowadzenia, niezbędny będzie odpowiedni zestaw odżywek na masę, który pozwoli Ci szybko i skutecznie osiągnąć upragnioną sylwetkę. Jakie suplementy na masę wybrać?

 

Przede wszystkim, zadbaj o podstawy. Zanim wybierzesz się do sklepu po właściwe odżywki na masę, upewnij się, że na Twojej półce znajdują się także najbardziej podstawowe suplementy, do których należą: aminokwasy BCAA i antyoksydanty. Ten zestaw to absolutny niezbędnik, który powinien znaleźć się w diecie każdego trenującego. Aby ograniczyć nie tylko miejsce, ale i pokaźną sumę pieniędzy, możesz zdecydować się na kompleksowe suplementy na masę mięśniową, które w swoim składzie zawierają także niezbędne aminokwasy i kompleks witamin.

 

Dopiero w oparciu o taką bazę, możesz przejść do kompletowania właściwego zestawu odżywek na masę. Najpopularniejsze suplementy na masę to zestaw: kreatyna i gainer. Kreatyna nie tylko stymuluje przyrost masy mięśniowej, ale także pozwala na wykonywanie dłuższych i mocniejszych treningów, przez co zaliczana jest do najskuteczniejszych tabletek na masę mięśniową. Gainerem z kolei nazywamy połączenie białka i węglowodanów, w którym węglowodany stanowią nawet do 70% składu produktu. Gainery to idealne odżywki na masę dla początkujących, które z powodzeniem mogą zastępować również pełnowartościowe posiłki.

Niedostępny Bedlam

Bedlam Underground Pharma

298.99zł

Nowość DOMINATED

DOMINATED Underground Pharma

248.99zł

Hydra

Hydra Underground Pharma

228.99zł

Zniżka-15% METHA-QUAD

METHA-QUAD Blackstone Labs

348.99zł 296.69zł

Zniżka-15% Spartan

Spartan Warrior Labs

348.99zł 296.69zł

Super Deca Sten

Super Deca Sten Warrior Labs

268.99zł

Zniżka-15% Titan

Titan Warrior Labs

348.99zł 296.69zł

Tren-war

Tren-war Warrior Labs

198.99zł