Bedlam

Producent: Underground Pharma
Ocena produktu
Recenzje: (3)

Nowa cena: 298.99zł

Charakterystyka produktu: dwa bardzo silne składniki, przeznaczone do szybkiego wzrostu masy mięśni. Spróbuj najsilniejszego produktu na rynku!

Składnik Max LMG
Składnik M-Sten
Silne efekty anaboliczne
Zapewnia wzrost mięśni i polepszenie wyników sportowych

UG pharma jest renomowaną firmą na rynku z prohormonami. Swoje miejsce na rynku zdobyła głównie dzięki ekstremalnej sile i skuteczności swoich produktów. Bedlam jest produktem, który zawiera dwa aktywne składniki zapewniające wzrost mięśni i lepsze wyniki fizyczne. Jego działanie jest na poziomie sterydów anabolicznych. Można się spodziewać szybkiego poprawienia formy i to już po kilku dniach od rozpoczęcia używania. Chyba każdy chce dobrze wyglądać, mieć duże mięśnie i to bez zbędnego tłuszczu. Bedlam jest tak skuteczny, że pomaga spełnić marzenia. Jeżeli zatrzymałeś się w miejscu i nie robisz postępów, prohormony Ci pomogą. Produkty z tej kategorii przedstawiają najlepszy wybór, można je wzajemnie łączyć i wzmacniać ich już i tak silne działanie. To jest główna różnica pomiędzy Europą i Stanami Zjednoczonymi. W Stanach Zjednoczonych są prohormony obecnie dostępne do pomocy wszystkim sportowcom i aktywnym osobom, teraz możesz je mieć w domu i ty! Bedlam jest diabelnie mocnym produktem, który zawiera dwa bardzo skuteczne i przydatne składniki

Max LMG (13-Ethyl-3-Methoxy-Gona-2,5(10)-Diene-17-One)

Max LMG jest substancją podobną do nandrolonu, nie zatrzymuje wody, zapewnia wzrost czystych mięśni i radykalnie poprawia wyniki sportowe. Jest bardzo dobrym antyestrogenem. Max LMG jest progestyną i jest przeznaczony do tego, by pomagał powiększać masę mięśniową bez zatrzymywania wody. Po przejściu jego aktywnego metabolitu jest uważany za troszkę silniejszy od nandrolonu. Posiada wielką zdolność do budowania mięśni wysokiej jakości. Ponieważ działa jako anty-progesteron, obniża negatywne skutki estrogenu i zwiększa popęd płciowy.

Max LMG nie jest 17-alkilowanym analogiem, czyli ma niskie prawdopodobieństwo toksyczności wątroby.

2,17-dimetyl-5a-androst-1en-17B-ol-3-on (M-Sten)

Ten związek stanowi część prohormonu MethylStenbolone. Zawiera on wszystkie znane składniki, jakimi są:

 • 2,17-dimetyl-5a-androst-1-en-17b-ol-3-on
 • 2-dimetyl-5a-androst-1-en-17b-ol-3-on
 • 2,17-metyl-5a-androst-1-en-17b-ol-3-on

2,17-dimetyl-5a-androst-1en-17B-ol-3-on (M-Sten) jest silnym prohormonem o podobnych skutkach jako Superdrol, ale M-Sten jest legalny! Nie ma żadnej konwersji do estrogenu. Tylko realny wzrost mięśni dobrej jakości, które są bardzo gęste.

Underground Pharma Bedlam Bedlam 5 3 298.99

Składniki:

Informacje żywieniowe

Jedna dawka: 1 kapsułka
Ilość dawek w opakowaniu: 90

Wartości jednej dawki
13-ethyl-3methoxy-gona-2,5(10)-diene-17-one (MAX-LMG) 30mg*
2,17a-dimethyl-5a-androsta-1en-17B-ol-3one (M-STEN) 4mg*
* dzienna wartość nie została ustalona.
Inne składniki: hydrożel, mąką z ryżu

Dawkowanie:

Przeznaczony do stosowania jako suplement diety. Stosuj 1 kapsułkę 1 – 3 razy dziennie. Dla maksymalizacji efektów i ekstremalnych wyników spożywaj 2 -3 kapsułki dziennie. Stosuj w cyklach. Po 4 tygodniowym stosowaniu następuje 4-tygodniowa przerwa. Po skończeniu cyklu polecane jest wprowadzenie kuracji PCT (Post Cycle Therapy).

Ostrzeżenie:

Ten produkt przeznaczony jest dla zdrowych i dorosłych osób. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki oraz maksymalnego okresu stosowania. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi z cukrzycą, nadciśnieniem i z zaburzeniem funkcji wątroby. Podczas stosowania nie należy spożywać alkoholu. Zaleca się zwiększenie ilości spożywanych płynów na dobę. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

 • ann
  ann

  Cześć, jestem bardzo szczęśliwy! Zamówiłem prohormon z Bedlam, żeby zarówno zwiekszyć siłę jak i masę. Przed cyklem w matrwym był rekord 195kg a po 2 tygodniach już 220 pykło! Dajcie niższą cenę ;)

 • renata
  renata

  Dobra masa podeszła, pilnujcie węgli żeby nie zalało i będzie git. Polecam po tym walnąć PCT IV z Ostaryną :)

 • michal
  michal

  Siła i masa poszła sporo, 2 opakowania na 3 miesiące starczyły, teraz tylko odblok