Łączna cena: 0zł Pokaż koszyk

METHA-QUAD

Producent: Blackstone Labs
Ocena produktu
Recenzje: (0)

Nowa cena: 348.99zł

Charakterystyka produktu: Najbardziej skuteczny produkt na rynku, jaki może być. Zwiększa masę mięśniową i gęstość mięśni!

Prohormonowy najsilniejszy produkt na rynku!
Ekstremalne zwiększenie beztłuszczowej masy mięśniowej w niezwykle szybkim czasie
Znaczny wzrost siły
Lepsze ukrwienie mięśni i ich gęstości
Silne działanie antykataboliczne!

Metha-Quad | Najlepszy prohormon
Methandienone, oxymetholone, stanozolol, oxandrolone i testosteron są to najsilniejsze sterydy anaboliczne na rynku. Charakteryzują się ekstremalnym wpływem na masę i siły mięśni. Ponadto, niosą wiele negatywnych skutków dla zdrowia ludzkiego, takie jak obciążenia wątroby, trądzik, wypadanie włosów, lub zanik jąder.

Naukowcy z Blackstone Labs dłuższy czas opracowywali produkt, który byłby zbliżony działaniem do sterydów, bez narażania organizmu konsumentów. Ostatecznie ich wysiłki opłaciły się i pomyślnie przetestowano nowy produkt pod nazwą Metha-Quad Extreme. Pierwsze wyniki były wstrząsające, badane osoby przybrały na wadze w czasie 21 dni 7-10 kg pełnych mięśni. Obecnie jest najbardziej skutecznym prohormonem, który znajduje się na wolnym rynku. Metha-Quad Extreme to suplement, który stał się rzeczywistością. Gwałtowny wzrost siły i wielkości mięśni. Masa mięśniowa, która nie pozostawia żadnej niechcianej retencji wody. To zwiększa gęstość mięśni a także ich ukrwienie. Cała ta moc jest teraz ukryta w jednej kapsułce!

Cztery niezwykle silne związki w Metha-Quad. Wytwarzają ekstremalne wyniki dla początkujących, jak i dla zaawansowanych konsumentów. Jeżeli w produkcie są już dwa lub trzy z tych składników to osiągniesz taki poziom, którego nigdy wcześniej nie widziałeś. Jeżeli są stosowane mieszanki z czterech składników, efekty są ekstremalne! Synergiczne możliwości nie mają sobie równych, a organizm dostaje hiper przyrosty i nie ma wyboru i musi rosnąć, aby być silniejszym.

Blackstone Labs METHA-QUAD METHA-QUAD 348.99

Składniki:

Informacje żywieniowe
Jedna porcja: 1 kapsułka
Ilość dawek w opakowaniu: 60
Wartość jednej porcji  
2,17-dimetylo-17 b-hydroksy-5-Adros-1-en-3-on 10 mg
2a, 17a-dimetylo-5a-androstan 17b ol, 3-azyny 45mg
13-octan 3-metoksy-gona-2,5 (10) -dien-17-on 15mg
4-chloro-17-metylo-androst-1,4-dien-3b, 17b-diol, 25mg
Zastrzeżona mieszanka 106 mg
Grapefruit Seed PE 20: 1 (Citrus grandis L. Osbeck), niacyna (B3 Vlt) (125% DV)
Pyroxidine HCL (Vit B6)(1250% DV), 95% piperyny (owoc) (ekstrakt pieprzu czarnego),
Cyonocobalamin 1% (Vit B12) (83% DV)
* dzienna wartość nie została ustalona.
Inne składniki: mąka ryżowa, żelatyny, FD & C Red # 3, FD & C żółcieni # 6, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu i Selice.

Dawkowanie:

Przeznaczony do stosowania jako suplement diety. Stosuj jedną kapsułkę 2 razy dziennie podczas jedzenia. Nie stosuj dłużej niż  4 tygodnie. Po skończeniu cyklu polecamy wprowadzić stosowanie produktu PCT IV, który można również nabyć w naszym sklepie!

Ostrzeżenie:

Ten produkt przeznaczony jest dla zdrowych i dorosłych osób. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki oraz maksymalnego okresu stosowania. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi z cukrzycą, nadciśnieniem i z zaburzeniem funkcji wątroby. Podczas stosowania nie należy spożywać alkoholu. Zaleca się zwiększenie ilości spożywanych płynów na dobę. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

Brak ocen