METHA-QUAD

Producent: Blackstone Labs
Ocena produktu
Recenzje: (4)

Stara cena: 348.99zł
Nowa cena: 296.69zł
Oszczędzasz: 52.3zł

Charakterystyka produktu: Najbardziej skuteczny produkt na rynku, jaki może być. Zwiększa masę mięśniową i gęstość mięśni!

Prohormonowy najsilniejszy produkt na rynku!
Ekstremalne zwiększenie beztłuszczowej masy mięśniowej w niezwykle szybkim czasie
Znaczny wzrost siły
Lepsze ukrwienie mięśni i ich gęstości
Silne działanie antykataboliczne!

Metha-Quad | Najlepszy prohormon
Methandienone, oxymetholone, stanozolol, oxandrolone i testosteron są to najsilniejsze sterydy anaboliczne na rynku. Charakteryzują się ekstremalnym wpływem na masę i siły mięśni. Ponadto, niosą wiele negatywnych skutków dla zdrowia ludzkiego, takie jak obciążenia wątroby, trądzik, wypadanie włosów, lub zanik jąder.

Naukowcy z Blackstone Labs dłuższy czas opracowywali produkt, który byłby zbliżony działaniem do sterydów, bez narażania organizmu konsumentów. Ostatecznie ich wysiłki opłaciły się i pomyślnie przetestowano nowy produkt pod nazwą Metha-Quad Extreme. Pierwsze wyniki były wstrząsające, badane osoby przybrały na wadze w czasie 21 dni 7-10 kg pełnych mięśni. Obecnie jest najbardziej skutecznym prohormonem, który znajduje się na wolnym rynku. Metha-Quad Extreme to suplement, który stał się rzeczywistością. Gwałtowny wzrost siły i wielkości mięśni. Masa mięśniowa, która nie pozostawia żadnej niechcianej retencji wody. To zwiększa gęstość mięśni a także ich ukrwienie. Cała ta moc jest teraz ukryta w jednej kapsułce!

Cztery niezwykle silne związki w Metha-Quad. Wytwarzają ekstremalne wyniki dla początkujących, jak i dla zaawansowanych konsumentów. Jeżeli w produkcie są już dwa lub trzy z tych składników to osiągniesz taki poziom, którego nigdy wcześniej nie widziałeś. Jeżeli są stosowane mieszanki z czterech składników, efekty są ekstremalne! Synergiczne możliwości nie mają sobie równych, a organizm dostaje hiper przyrosty i nie ma wyboru i musi rosnąć, aby być silniejszym.

Blackstone Labs METHA-QUAD METHA-QUAD 4.75 4 296.69

Składniki:

Informacje żywieniowe
Jedna porcja: 1 kapsułka
Ilość dawek w opakowaniu: 60
Wartość jednej porcji  
2,17-dimetylo-17 b-hydroksy-5-Adros-1-en-3-on 10 mg
2a, 17a-dimetylo-5a-androstan 17b ol, 3-azyny 45mg
13-octan 3-metoksy-gona-2,5 (10) -dien-17-on 15mg
4-chloro-17-metylo-androst-1,4-dien-3b, 17b-diol, 25mg
Zastrzeżona mieszanka 106 mg
Grapefruit Seed PE 20: 1 (Citrus grandis L. Osbeck), niacyna (B3 Vlt) (125% DV)
Pyroxidine HCL (Vit B6)(1250% DV), 95% piperyny (owoc) (ekstrakt pieprzu czarnego),
Cyonocobalamin 1% (Vit B12) (83% DV)
* dzienna wartość nie została ustalona.
Inne składniki: mąka ryżowa, żelatyny, FD & C Red # 3, FD & C żółcieni # 6, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu i Selice.

Dawkowanie:

Przeznaczony do stosowania jako suplement diety. Stosuj jedną kapsułkę 2 razy dziennie podczas jedzenia. Nie stosuj dłużej niż  4 tygodnie. Po skończeniu cyklu polecamy wprowadzić stosowanie produktu PCT IV, który można również nabyć w naszym sklepie!

Ostrzeżenie:

Ten produkt przeznaczony jest dla zdrowych i dorosłych osób. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki oraz maksymalnego okresu stosowania. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi z cukrzycą, nadciśnieniem i z zaburzeniem funkcji wątroby. Podczas stosowania nie należy spożywać alkoholu. Zaleca się zwiększenie ilości spożywanych płynów na dobę. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

 • mike
  mike

  To co tam siedzi jest jakimś majstersztykiem, masa leci jak głupia, mimo dobrej diety trochę podało ale i tak było warto. Siłowo i wagowo na wielki plus

 • maria
  maria

  Ciągnie wodę jak wąż strażacki ale efekty są i tak eleganckie. 2 puchy i 13kg to fajny wynik, ale trzeba dbać o wątrobę, najlepiej Liv52 czy Esseliv. Niech masa będzie z wami

 • sebastian
  sebastian

  Hardcorowo poszła masa, trzeba pilnować węgli na MQ ale kosior, tylko dla byków bo suchych pozamiara

 • andrzej
  andrzej

  GIgantyczna masa, 3 mieiące i 10kg na wadze, siła jak u tura.