Spartan

Producent: Warrior Labs
Ocena produktu
Recenzje: (1)

Stara cena: 348.99zł
Nowa cena: 296.69zł
Oszczędzasz: 52.3zł

Charakterystyka produktu: Brutalna moc czterech składników synergicznych, z jedynym celem – przyrost masy mięśniowej w kosmicznie szybkim czasie.

Zalety SPARTAN:

Zawiera Epistane, DMZ, Max LMG i Halodrol
Formuła anty estrogenowa
Przyrost czystej masy mięśniowej
Zwiększenie siły
SPARTAN to stack, który oszczędza Twoje pieniądze
SPARTAN to połączenie 4 różnych prohormonów

Prohormon Spartan należy do serii produktów Warrior. Chodzi o mocnych wojowników, których głównym zadaniem jest wygrać walkę z ciałem, aby znów rosło. Znasz tajemnicę amerykańskich kulturystów? Nie? Opowiemy Ci o tym.

Amerykańscy sportowcy i kulturyści są bezkonkurencyjnie najlepsi i czasami musimy kręcić głową nad ich doskonałą budową ciała. Tym ich magicznym „dopingiem” są prohormony. Substancje, prekursory prawdziwych hormonów, które stały się tematem wielu gorących debat szczególnie w latach 90-tych. Nie chodzi zatem o sterydy anaboliczne. Nawet były one do niedawna w Stanach Zjednoczonych zwyczajnie dostępne, dopóki nie zmieniono ustawy i rozporządzenia. Kiedys jak i teraz są uważane za bezpieczną alternatywę, dla sterydów anabolicznych. Dzięki swym efektom można je porównać z anabolikami, są jednak łatwiejsze w stosowaniu (sterydy najczęściej występują w iniekcyjnej wersji)..

Spartan jest jednym z najsilniejszych produktem prohormonowych na rynku. Jest kombinacją złożoną z czterech silnych składników (to tak jakbyś kupił 4 różne prohormony) ułatwiających przyrost ekstremalnej masy mięśniowej. Jeśli Twoim celem jest  dążenie do zmiany sylwetki, prohormon SPARTAN pomoże ci spełnić Twoje marzenia.

Na czym polega jego moc?

W pierwszym rzędzie w jego składnikach: Epistane, DMZ,  Max LMG i Halodrol. W celu lepszego wchłaniania do mieszanki dodany jest carbopol (25 mg) dla osiągnięcia jeszcze lepszych efektów poszczególnych składników.

Epistane: jest anty estrogenową formułą, która zapewni Ci przyrost masy mięśniowej najwyższej jakości.

DMZ: jest swoimi cechami podobna do Epistane. Dzięki niej zaobserwujesz przyrost czystej masy mięśniowej bez retencji wody oraz ekstremalne napompowanie mięśni podczas treningu.

Max LMG: Działa tak samo, jak anty-progesteron. Jest bardzo popularny i razem z innymi prohormonami, np. Halodrolem charakteryzuje się ekstremalną super-kombinacją.anaboliczną

Halodrol: jest prekursorem Turinabolu, zabronionego wschodnioniemieckiego sterydu oralnego. Oprócz czystej masy mięśniowej pomoże Ci wyraźnie zwiększyć silę w mięśniach.

 

Warrior Labs Spartan Spartan 5 1 296.69

Składniki:

Informacje żywieniowe

Jedna dawka: 1 kapsułka
Ilość dawek w opakowaniu: 90

Wartości jednej dawki:
(EPISTANE) 2a, 3a-epithio17a methyl-17b- hydroxy-5a-andrstane 12mg *
(DMZ) 17b-hydroxy-2a,17b-dimethyl-5a-androstan-3-one-azine 15mg *
(MAX LMG) 13-ethyl-3-methoxy-gona-2,5(10) diene-17-one 30mg *
(HALODROL) 4-chloro-17a-methyl-androst-1,4-diene-3b,17b-diol 20mg *
CARBOPOL 25mg*
MILK THISTLE 100mg*
*dzienna dawka nie została ustalona
Inne składniki: hydrożel, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, kwas stearynowy

 

Dawkowanie:

Przeznaczony do stosowania jako suplement diety. Stosuj 1 kapsułkę 1 – 3 razy dziennie. Dla maksymalizacji efektów i ekstremalnych wyników spożywaj 2 -3 kapsułki dziennie. Stosuj w cyklach. Po 4 tygodniowym stosowaniu następuje 4-tygodniowa przerwa. Po skończeniu cyklu polecane jest wprowadzenie kuracji PCT (Post Cycle Therapy).

Ostrzeżenie:

Ten produkt przeznaczony jest dla zdrowych i dorosłych osób. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki oraz maksymalnego okresu stosowania. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi z cukrzycą, nadciśnieniem i z zaburzeniem funkcji wątroby. Podczas stosowania nie należy spożywać alkoholu. Zaleca się zwiększenie ilości spożywanych płynów na dobę. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

  • waldemar
    waldemar

    Kupiłem w zestawie z pct, po miesiącu dokupiłem 2 opakowanie i później kolejne, po 3 miechach odblok i 14kg z dietą weszło. Dawkowałem z początku 2 dziennie ale później po 10 dniach wskoczyłem na 3 kapsułki każdego dnia i tak już do końca 3 opakowania. Profilaktycznie leciał liv52. Wyniki po były ok.