Łączna cena: 0zł Pokaż koszyk

Spartan

Producent: Warrior Labs
Ocena produktu
Recenzje: (0)

Nowa cena: 348.99zł

Charakterystyka produktu: Brutalna moc czterech składników synergicznych, z jedynym celem – przyrost masy mięśniowej w kosmicznie szybkim czasie.

Zalety SPARTAN:

Zawiera Epistane, DMZ, Max LMG i Halodrol
Formuła anty estrogenowa
Przyrost czystej masy mięśniowej
Zwiększenie siły
SPARTAN to stack, który oszczędza Twoje pieniądze
SPARTAN to połączenie 4 różnych prohormonów

Spartan należy do serii produktów Warrior. Chodzi o mocnych wojowników, których głównym zadaniem jest wygrać walkę z ciałem, aby znów rosło. Znasz tajemnicę amerykańskich kulturystów? Nie? Opowiemy Ci o tym.

Amerykańscy sportowcy i kulturyści są bezkonkurencyjnie najlepsi i czasami musimy kręcić głową nad ich doskonałą budową ciała. Tym ich magicznym „dopingiem” są prohormony. Substancje, prekursory prawdziwych hormonów, które stały się tematem wielu gorących debat szczególnie w latach 90-tych. Nie chodzi zatem o sterydy anaboliczne. Nawet były one do niedawna w Stanach Zjednoczonych zwyczajnie dostępne, dopóki nie zmieniono ustawy i rozporządzenia. Kiedys jak i teraz są uważane za bezpieczną alternatywę, dla sterydów anabolicznych. Dzięki swym efektom można je porównać z anabolikami, są jednak łatwiejsze w stosowaniu (sterydy najczęściej występują w iniekcyjnej wersji). Prohormony dają nam – MOC i BEZPIECZEŃSTWO.

Spartan jest jednym z najsilniejszych produktem prohormonowych na rynku. Jest kombinacją złożoną z czterech silnych składników (to tak jakbyś kupił 4 różne prohormony) ułatwiających przyrost ekstremalnej masy mięśniowej. Jeśli Twoim celem jest  dążenie do zmiany sylwetki, SPARTAN pomoże ci spełnić Twoje marzenia.

Na czym polega jego moc?

W pierwszym rzędzie w jego składnikach: Epistane, DMZ,  Max LMG i Halodrol. W celu lepszego wchłaniania do mieszanki dodany jest carbopol (25 mg) dla osiągnięcia jeszcze lepszych efektów poszczególnych składników.

Epistane: jest anty estrogenową formułą, która zapewni Ci przyrost masy mięśniowej najwyższej jakości.

DMZ: jest swoimi cechami podobna do Epistane. Dzięki niej zaobserwujesz przyrost czystej masy mięśniowej bez retencji wody oraz ekstremalne napompowanie mięśni podczas treningu.

Max LMG: Działa tak samo, jak anty-progesteron. Jest bardzo popularny i razem z innymi prohormonami, np. Halodrolem charakteryzuje się ekstremalną super-kombinacją.anaboliczną

Halodrol: jest prekursorem Turinabolu, zabronionego wschodnioniemieckiego sterydu oralnego. Oprócz czystej masy mięśniowej pomoże Ci wyraźnie zwiększyć silę w mięśniach.

 

Warrior Labs Spartan Spartan 348.99

Składniki:

Informacje żywieniowe

Jedna dawka: 1 kapsułka
Ilość dawek w opakowaniu: 90

Wartości jednej dawki:
(EPISTANE) 2a, 3a-epithio17a methyl-17b- hydroxy-5a-andrstane 12mg *
(DMZ) 17b-hydroxy-2a,17b-dimethyl-5a-androstan-3-one-azine 15mg *
(MAX LMG) 13-ethyl-3-methoxy-gona-2,5(10) diene-17-one 30mg *
(HALODROL) 4-chloro-17a-methyl-androst-1,4-diene-3b,17b-diol 20mg *
CARBOPOL 25mg*
MILK THISTLE 100mg*
*dzienna dawka nie została ustalona
Inne składniki: hydrożel, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, kwas stearynowy

 

Dawkowanie:

Przeznaczony do stosowania jako suplement diety. Stosuj 1 kapsułkę 1 – 3 razy dziennie. Dla maksymalizacji efektów i ekstremalnych wyników spożywaj 2 -3 kapsułki dziennie. Stosuj w cyklach. Po 4 tygodniowym stosowaniu następuje 4-tygodniowa przerwa. Po skończeniu cyklu polecane jest wprowadzenie kuracji PCT (Post Cycle Therapy).

Ostrzeżenie:

Ten produkt przeznaczony jest dla zdrowych i dorosłych osób. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki oraz maksymalnego okresu stosowania. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi z cukrzycą, nadciśnieniem i z zaburzeniem funkcji wątroby. Podczas stosowania nie należy spożywać alkoholu. Zaleca się zwiększenie ilości spożywanych płynów na dobę. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

Brak ocen