Titan

Producent: Warrior Labs
Ocena produktu
Recenzje: (1)

Stara cena: 348.99zł
Nowa cena: 296.69zł
Oszczędzasz: 52.3zł

Charakterystyka produktu: Prohormon TITAN to wyśmienity objętościowy prohormon, który pomoże ci zbudować czyste mięśnie w jeden miesiąc.

Zalety TITANa:

Aż 4 wysokiej jakości składniki! 
Zapewnia szybki przyrost czystych mięśni
Zwiększa siłę i wytrzymałość
Zawiera Carbopol dla lepszego wchłaniania poszczególnych substancji
TITAN to stack, który oszczędza Twoje pieniądze
TITAN to połączenie 4 różnych prohormonów

Prohormon  TITAN należy do serii produktów PREMIUM Warrior. Dzięki swoim składnikom należy do najlepszych produktów, jakie możesz mieć. Prohormony są wystarczająco silne,jeżeli je połączysz, osiągniesz niezastąpioną formułę, którą nie przezwycięży żaden ze środków anabolicznych. Naukowcy z Warrior Labs w inteligentny sposób dobrali dawki poszczególnych składników w celu zwiększenia anabolizmu i z tym połączoną bardzo jakościową hipertrofię mięśni.

Jeżeli jesteś niecierpliwy i chcesz natychmiast widzieć wyniki, z TITANem doczekasz się błyskawicznych wyników, które zostaną nawet po skończeniu cyklu. Dzięki dodanemu składnikowi Carbopol będziesz mógł być pewien, że każdy gram powędruje tam, gdzie powinien.

Jeżeli Twoim celem jest przyrost ekstremalnie dużej masy mięśniowej i wagi, TITAN jest właściwym produktem dla ciebie, oszczędza Twój czas i pieniądze. Zawiera w sobie składniki, które służą przyrostowi czystej masy mięśniowej, i tak samo do nabierania wagi. Jest przeznaczony dla zaawansowanych sportowców, którzy już mają doświadczenie z prohormonami. Titan razem z produktem SPARTAN należy do najlepiej sprzedawanych produktów firmy Warrior Labs.

Składniki produktu TITAN:

EPISTANE: należy do najbardziej lubianych prohormonów obecniena rynku. To miano osiągnął głównie dzięki temu, że można uzyskać czystą masę mięśniową, która zostaje także po zakończeniu stosowania. Skutki uboczne zostały praktycznie do zera. Idealny okres jego stosowania to 4 tygodnie, według analiz naukowych, sportowcy zaobserwowali przyrost mięśni średnio 3 – 7 kg, w zależności od treningu i diety.

DMZ: został wprowadzony na rynek w 2009 roku, i wbrew temu, że był pierwotnie legalny, został z rynku wycofany. Według badań klinicznych ma taki sam lub większy wpływ na budowanie masy mięśniowej jak testosteron propionat, stanozolol i anadrol. Jest on przeznaczony dla każdego, kto dąży do osiągnięcia muskularnej figury.

Methylstenbolone:to prohormon, pochodny od DHT, który zapewni ci przyrost masy mięśniowej. Przyrost ten nie jest ekstremalnie duży, ale bardzo wysokiej jakości. Należy przypomnieć także o ekstremalnym ukrwieniu mięśni podczas treningu, i to właśnie dzięki Methylstenbolone.

Deca: Chodzi o relatywnie nowy prohormon na rynku, który już według nazwy ma podobne efekty jak nandrolon decanoat. Wyraźnie zwiększa masę mięśniową i siłę. Ma bardzo niską aromatyzację.

Warrior Labs Titan Titan 5 1 296.69

Składniki:

Informacje żywieniowe

Jedna dawka: 1 kapsułka
Ilość dawek w opakowaniu: 90

Wartości jednej dawki:
(EPISTANE) 2a, 3a-epithio17a methyl-17b- hydroxy-5a-andrstane 12mg*
(DMZ) 17b-hydroxy-2a,17b-dimethyl-5a-androstan-3-one-azine 12mg*
(METHYLSTENBOLONE) 2,17α-dimethyl-5α-androsta-1-en-17β-ol-3-one 5mg*
(DECA) 18-Methylest-4en-3-one-17B-ol 30mg*
CARBOPOL 25mg*
MILK THISTLE 100mg*
*dzienna wartość nie została ustalona
Inne składniki: hydrożel, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, kwas stearynowy

Dawkowanie:

Przeznaczony do stosowania jako suplement diety. Stosuj1 kapsułkę 1 – 3 razy dziennie. Dla maksymalizacji efektów i ekstremalnych wyników spożywaj 2 -3 kapsułki dziennie. Stosuj w cyklach. Po 4 tygodniowym stosowaniu następuje 4-tygodniowa przerwa. Po skończeniu cyklu polecane jest wprowadzenie kuracji PCT (Post Cycle Therapy).

Ostrzeżenie:

Ten produkt przeznaczony jest dla zdrowych i dorosłych osób. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki oraz maksymalnego okresu stosowania. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi z cukrzycą, nadciśnieniem i z zaburzeniem funkcji wątroby. Podczas stosowania nie należy spożywać alkoholu. Zaleca się zwiększenie ilości spożywanych płynów na dobę. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

  • sobieslaw
    sobieslaw

    Kosa jakich mało, mogło by być troszkę tańsze. Przy dawkowaniu 3 tabsów rozwala system.