Na rzeźbę

Proces redukcji wielu osobom przychodzi o wiele trudniej niż poprzedzające go “robienie masy”. Zmiana diety, początkowe spadki energii, a do tego waga, która od dłuższego czasu stoi w miejscu. To problemy doskonale znane każdemu kulturyście. Aby pomóc Ci przez nie przebrnąć, z pomocą przychodzą specjalistyczne suplementy na rzeźbę - dzięki nim, redukcja stanie się o wiele łatwiejsza. Jak skomponować swój zestaw odżywek na rzeźbę?

 

Podstawą przy redukowaniu, zgromadzonej na masie tkanki tłuszczowej, są oczywiście zrównoważona dieta i odpowiedni plan treningowy. Istnieje jednak duże ryzyko, że poprzez zmniejszenie ilości dostarczanej w posiłkach energii, zamiast uwidaczniać ćwiczeniami wypracowane wcześniej mięśnie, będziesz je niepotrzebnie spalał. Aby temu zapobiec, koniecznie dodaj do swojej diety nie tylko wyspecjalizowane odżywki na rzeźbę, ale także najbardziej podstawowe suplementy, jakimi są aminokwasy BCAA i białko. W trakcie redukcji znacznie wzrasta zapotrzebowanie właśnie na białko, które nie zawsze będziesz w stanie dostarczyć wraz z pożywieniem - ratunkiem w takiej sytuacji może być izolat białka serwatkowego, który nie tylko szybko się wchłania, ale także cechuje się niską zawartością tłuszczy i węglowodanów. Z kolei regularne stosowanie BCAA zapobiega katabolizmowi mięśniowemu, o który tak łatwo podczas redukcji.

 

Aby przyspieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej, możesz wzbogacić swój zestaw odżywek na rzeźbę także o spalacz tłuszczu. Fat burnery mają silne właściwości termogeniczne, poprawiają metabolizm, a także działają pobudzająco - przez co z powodzeniem mogą być stosowane również jako przedtreningówki.

Ano-genin

Ano-genin Blackstone Labs

198.99zł

Demonize

Demonize Underground Pharma

298.99zł

E-Shred

E-Shred Underground Pharma

188.99zł

Epivar

Epivar Warrior Labs

338.99zł

Razordrol

Razordrol Underground Pharma

278.99zł

SURGE

SURGE Underground Pharma

278.99zł

Savage

Savage Underground Pharma

328.99zł

Tren6

Tren6 Warrior Labs

298.99zł

Vengeance

Vengeance Underground Pharma

268.99zł

Zniżka-19% Viking

Viking Warrior Labs

368.99zł 298.89zł