Ano-genin

Producent: Blackstone Labs
Ocena produktu
Recenzje: (2)

Nowa cena: 198.99zł

Charakterystyka produktu: Ano-Genin to specjalny produkt dzięki sile składnika aktywnego –  Laxogenin, który jest naturalnym sterydem anabolicznym. Doskonale  wspiera  rozwój mięśni i sprawności fizycznej.

Nietoksyczny dla wątroby
Odpowiedni dla kobiet
Zwiększa syntezę białek w organizmie
Pomaga w retencji azotu
Obniża poziom kortyzolu

Czym jest Laxogenin?
Związek ten został odkryty w 1990 roku, a jego właściwości są podobne do produktu Anavar (oxandrolone), jednak bez negatywnego wpływu na wątrobę. Stosujący mogą w ciągu kilku tygodni spodziewać się zwiększenia siły mięśni, i jednocześnie zmniejszenia się wzrostu syntezy białek mięśniowych tłuszczu o ponad 200%. Synteza białka jest niezbędna do budowania czystych mięśni.

Jeśli jesteś choć trochę zaznajomiony w kwestii sterydów anabolicznych wiesz, że Oxandrolone jest używany przede wszystkim w trakcie diety przed zawodami, w połączeniu z innymi anabolikami zapewnienia bardzo dobrą jakość i twardość mięśni. Wadą tego rozwiązania są stosunkowo drogie, a także wysokie dawki. Zawiera 17 – alfa, który jest toksyczny dla wątroby. To jej główna wada. Z tych względów, Ano-Genin jest dobrym rozwiązaniem. Spróbuj, co to znaczy mieć dobrej jakości, grube i twarde mięśnie, Ano-Genin pomoże Ci to osiągnąć!

Ano-Genin | Blackstone Labs
Jesteśmy dumni, że Blackstone Labs może zaoferować szeroką gamę akcesoriów dla wszystkich hardcorowych kulturystów i sportowców. Od bardzo silnych produktów, takich jak Super Trenabol lub Apex male … dosłownie coś dla każdego. Jesteśmy bardzo podekscytowani produktami końcowymi, którymi są np. Ano-Genin, naturalnie występujący steryd roślinny.

Co jest to znaczy „naturalnie występujące sterydy”? Ostatnio wykazano, że niektóre rośliny zawierają substancję sterydową. W związku z tym, że jest to substancja, która pochodzi z rośliny, nie hormonów biologicznych, więc o zatwierdzenie FDA (Agencja Żywności i Leków) nie ma problemu.

Dla kulturystów i sportowców roślinny steryd o nazwie Laxogenin posiada unikalną funkcję. Synteza białka wzrosła o ponad 200%, a stymuluje metabolizm, dzięki czemu można zauważyć rezultaty w ciągu zaledwie kilku dni przez przyrost i twardości mięśni.

Jednym z najbardziej interesujących aspektów wyrobu Ano-Genin jest to, że jest całkowicie niewykrywalny w żadnym teście dopingowym. Faktem jest, że nie zwiększa poziomu testosteronu, a tym samym nie wpływa na dopuszczalne poziomy w testach.
Jak należy używać Ano-Genin?
Istnieje kilka sposobów, aby korzystać z tego produktu. Jest to idealny produkt dla tych, którzy zaczynaj przygodę z Blackstone Labs. Jako pierwszy i sam produkt jest on idealny w 6-tygodniowym cyklu. Z pewnością wiesz, że kulturyści po prostu boją się utraty zdobytej masy mięśniowej i siły. Ano-Genin jest idealny do zniwelowania tego ryzyka i nie martw się o utratę cennych mięśni.
Biorąc pod uwagę, że Ano-Genin nie wpływa na poziom testosteronu jest również odpowiedni dla kobiet.
Jest to świetny produkt w okresie budowania czystej masy mięśniowej.

 

Blackstone Labs Ano-genin Ano-genin 5 2 198.99

Składniki:

Informacje żywieniowe
Jedna porcja: 1 kapsułka
Ilość dawek w opakowaniu: 60
Wartość jednej porcji  
5-alpha-hydroxy-laxogenin 25mg*
* dzienna wartość nie została ustalona.
Inne składniki: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu.

 

Dawkowanie:

Przeznaczony do stosowania jako suplement diety.  Stosuj 1-2 kapsułek raz dziennie do posiłków. Zaleca się stosowanie w cyklach (8-12 tygodni), a następnie zrobienie co najmniej miesięczną przerwę. Ten produkt nie wymaga PCT!

Ostrzeżenie:

Ten produkt przeznaczony jest dla zdrowych i dorosłych osób. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki oraz maksymalnego okresu stosowania. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi z cukrzycą, nadciśnieniem i z zaburzeniem funkcji wątroby. Podczas stosowania nie należy spożywać alkoholu. Zaleca się zwiększenie ilości spożywanych płynów na dobę. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

  • romuald
    romuald

    Stosowałam podczas przygotowań do zawodów crossfitowych, zapewniali, ze wszystko będzie ok. Zaufałam i tak zjadłam 2 pudełka. Nie stałam się "świnią" i też nie urosły mi wąsy :D Polecam dla Pań ten na pozór delikatny środek.

  • sebastian
    sebastian

    Recomp dobry, wątroba cała po 3 miesiącach :P