Demonize

Producent: Underground Pharma
Ocena produktu
Recenzje: (0)

Nowa cena: 298.99zł

Charakterystyka produktu: Demonize jest bardzo silnym prohormonem, przeznaczonym do budowania wielkich, czystych i gęstych mięśni!

Składniki Dymethazine i Trenavar
Ogromny przyrost masy i zwiększenie siły w mięśniach

Odpowiedni w okresie przygotowań przed zawodami
Absolutnie bezpieczny!

Kategoria prohormonów jest stosunkowo nowa, ale za to bardziej wyrafinowana i cieszy się coraz większą popularnością wśród sportowców na całym świecie. Przyrost mięśni i poprawienie wyników sportowych wykazały liczne badania naukowe. Do 2004 roku prohormony były dostępne na rynku suplementów diety. Następnie zostały wycofane. Nie ze względu na bezpieczeństwo (prohormony są uznawane za bezpieczne), ale ze względu na bardzo mocne efekty prawie na poziomie sterydów anabolicznych. Tak jak wszystko, i prohormony można dzisiaj kupić i stanowią one idealny, złoty środek pomiędzy suplementami diety i sterydami anabolicznymi. Demonize powstaje z dwóch aktywnych składników: Dymethazine i Trenavar. Pierwszy ma wyjątkowy wpływ na przyrost i siłę mięśni, drugi, Trenavar, konwertuje w organizmie do Trenbolonu, który jest bardzo skuteczny, jeśli chodzi o uzyskanie masy mięśniowej o wysokiej jakości. Tak jak sterydy anaboliczne, również prohormony mają unikalną umiejętność, czyli zwiększenie syntezy białka. Najlepsze efekty osiągniemy łącząc ten produkt z suplementami diety na bazie białka  (proteiny, aminokwasy, glutaminy, BCAA). Należy również pamiętać o zbilansowanej diecie o odpowiednich proporcjach węglowodanów, białek i tłuszczy, nie należy zapominać również o odpowiedniej regeneracji.. Demonize jest najpopularniejszym produktem amerykańskich kulturystów, omówmy sobie jego poszczególne składniki.

Dymethazine (17b-hydroxy-2a,17b-dimethyl-5a-androstan-3-one-azine)

Dymethazine został wprowadzony na rynek w 2009 roku, mimo że był legalny, został przez FDA wycofany. Naukowcy próbowali stworzyć klon tej bardzo skutecznej substancji i wprowadzić na rynek prohormonów Dymethazine (17b-hydroxy-2a,17b-dimethyl-5a-androstan-3-one-azine). Dymethazine zawiera dwie molekuły superdrolu, które są wzajemnie połączone atomem azotu. Kwas żołądkowy rozbija molekuły superdrolu i buduje w ten sposób drogę do receptorów androgennych. Dymethazine jest również znany jako mebalozine.

Dymtehazine i Superdrol są prawie identyczne, wyjątkiem jest, że molekuły superdrolu są wzajemnie połączone. Superdrol jest silniejszym prohormonem. Główną różnicę pomiędzy Dymethazine i Superdrolem stanowi toksyczność. Podczas gdy pierwszy z nich ma analogiczne skutki uboczne, jak każdy  anabolik, Superdrol jest dużo bezpieczniejszy.

Estra-4,9,11-triene-3,17-dione (Trenavar)

Estra-4,9,11-triene-3,17-dione (Trenavar) jest od 2011 roku przedstawiany jako prohormon, który konwertuje w organizmie do Trenbolonu, jedyną różnicą jest tylko położenie ketonu 17. Jak wiadomo, tren wykazuje powinowactwo do receptorów androgennych i działa także jako antagonista receptorów glikokortykoidów, to jest bardzo istotna rzecz.

Underground Pharma Demonize Demonize 298.99

Składniki:

Informacje żywieniowe

Jedna dawka: 1 kapsułka
Ilość dawek w opakowaniu: 90

Wartości jednej dawki  
17b-hydroxy-2a, 17b-dimethyl-5a-androstan-3-one-azine (DMZ) 15mg*
Estra-4,9,11-triene-3,17-dione (TRENAVAR) 25mg*
* dzienna dawka nie została ustalona.
Inne składniki: stearynian magnezu, mąka ryżowa

Dawkowanie:

Przeznaczony do stosowania jako suplement diety. Stosuj 1 kapsułkę 1 – 3 razy dziennie. Dla maksymalizacji efektów i ekstremalnych wyników spożywaj 2 -3 kapsułki dziennie. Stosuj w cyklach. Po 4 tygodniowym stosowaniu następuje 4-tygodniowa przerwa. Po skończeniu cyklu polecane jest wprowadzenie kuracji PCT (Post Cycle Therapy).

Ostrzeżenie:

Ten produkt przeznaczony jest dla zdrowych i dorosłych osób. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki oraz maksymalnego okresu stosowania. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi z cukrzycą, nadciśnieniem i z zaburzeniem funkcji wątroby. Podczas stosowania nie należy spożywać alkoholu. Zaleca się zwiększenie ilości spożywanych płynów na dobę. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

Brak ocen