E-Shred

Producent: Underground Pharma
Ocena produktu
Recenzje: (1)

Nowa cena: 188.99zł

Charakterystyka produktu: ESHRED zawiera skuteczną dawkę Epistane, która zapewnia anabolizm w organizmie i przyrost czystych mięśni.

Epistane w najczystszej postaci
Formuła anty estrogenowa
Przyrost czystej masy mięśniowej
Nadaje się podczas stosowania diety redukcyjnej
Duży efekt anaboliczny

Eshred jest absolutnie wyjątkowym produktem, stworzonym przez UG-pharma. Każda kapsułka zawiera 15mg Epistane. Wypróbuj tajną broń amerykańskich kulturystów!

Co to Epistane?

Jest bardzo aktywnym związkiem, który wiąże receptory androgenne. Jest specjalnie stworzony, by działał on anabolicznie, czyli jak steryd anaboliczny i jednocześnie minimalizował negatywne skutki androgenne. Ciekawe jest, że często mylony jest za IA (inhibitor aromatazy). W rzeczywistości ma bardzo silny wpływ na przyrost czystej masy mięśniowej. Epistane ma minimalne skutki androgenne, jego „Myotropic ratio“ jest na poziomie oxandrolonu (ten jest dostępny na Słowacji w firmach Genesis, Malay tiger, Balkan pharma, Alpha pharma), więc chodzi o bardzo łagodny produkt.

W jaki sposób Epistane zwiększa wagę?

Wiąże receptory androgenowe mięśni szkieletowych i mięśniowych komórek macierzystych. Po związaniu się z receptorem, stwarza sygnał, który zwiększa syntezę białka i retencję azotu. Dzięki swojej zdolności do budowania czystych mięśni, nadaje się do używania jako suplement w trakcie przygotowań do zawodów.

Jeżeli szukasz produktu, który pomoże Ci osiągnąć mięśni twardych jak skała, EHRED od firmy UG-pharma jest odpowiednim produktem prohormonowym dla ciebie!

Ostrzeżenie dla zarejestrowanych sportowców!!!

Chociaż prohormony nie są sterydami anabolicznymi, można wykryć ich stosowanie w teście dopingowym. Czas detekcji nie jest jeszcze znany. Najczęściej podaje się kilka godzin, ale także nawet 60 dni.

Ponieważ chodzi o formułę anty estrogenową, można oczekiwać wzrostu mięśni najlepszej jakości bez zbędnej retencji wody. Główny składnik Epistane ma niskie androgenne, ale ogromne anaboliczne skutki. Epistane jest wersją kontrolowanej substancji Elitiostanol, stworzonej w 1960 jako lek do leczenia raka piersi. Chemicy przez dodanie metylu stworzyli produkt Epistane. Stanowi również mocną alternatywę anabolików.

Z ESHRED doświadczysz przyrost czystych mięśni w ekstremalnie krótkim czasie.

Underground Pharma E-Shred E-Shred 5 1 188.99

Składniki:

Informacje żywieniowe

Jedna dawka: 1 kapsułka
Ilość dawek w opakowaniu: 90

Wartości jednej dawki
E-SHRED Blend: 15 mg*
2a,3a-epithio-17a-methyl-5a-androstan-17b-ol (EPISTANE)
* dzienna wartość nie została ustalona.
Inne składniki: hydrożel, mąka ryżowa

Dawkowanie:

Przeznaczony do stosowania jako suplement diety. Stosuj 1 kapsułkę 1 – 3 razy dziennie. Dla maksymalizacji efektów i ekstremalnych wyników spożywaj 2 -3 kapsułki dziennie. Stosuj w cyklach. Po 4 tygodniowym stosowaniu następuje 4-tygodniowa przerwa. Po skończeniu cyklu polecane jest wprowadzenie kuracji PCT (Post Cycle Therapy).

Ostrzeżenie:

Ten produkt przeznaczony jest dla zdrowych i dorosłych osób. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki oraz maksymalnego okresu stosowania. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi z cukrzycą, nadciśnieniem i z zaburzeniem funkcji wątroby. Podczas stosowania nie należy spożywać alkoholu. Zaleca się zwiększenie ilości spożywanych płynów na dobę. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

  • Sławek
    Sławek

    Wycięło fajnie, dostałem rabat 10% i koszulkę za poprzednie zakupy. Jestem zadowolony