Viking

Producent: Warrior Labs
Ocena produktu
Recenzje: (1)

Stara cena: 368.99zł
Nowa cena: 298.89zł
Oszczędzasz: 70.1zł

Charakterystyka produktu: jeżeli prohormon, to najlepszy, Viking jest brylantem i największym bratem serii Warrior! Duża masa, ukrwienie w ekstremalnym stopniu już w parę dni!

Zalety Viking:

Mega dawka czterech składników
Przyrost czystej masy mięśniowej
Ekstremalne ukrwienie mięśni
Viking to stack, który oszczędza Twoje pieniądze
Viking to połączenie 4 różnych prohormonów

Czy wiesz, dlaczego kulturyści w Stanach Zjednoczonych są tacy wielcy? Odpowiedź brzmi: ponieważ znają i stosują prohormony. Najlepszy wybór spośród suplementacji sportowców. Są tak samo skuteczne, jak anaboliki, lecz z dużo mniejszymi negatywnymi skutkami ubocznymi. Dzisiaj te magiczne produkty możesz zakupić i sprawdzić, jak to jest, widzieć przyrost mięśni prosto w Twoich oczach.

Prohormon Viking to kolejny produkt z serii Warrior. Tym razem chodzi o ekstremalnie mocną formułę czterech silnych substancji. Prohormon Viking to następny członek rodziny produktów od Warrior Labs. Nasi naukowcy lubią połączać to najlepsze, co jest aktualnie na rynku. Wynikiem kilkuletnich badań i rozwoju jest produkt Viking, który jest najpopularniejszym prohormonowym produktem w USA. Dlaczego tak? Odpowiedź jest bardzo prosta.

Jest ekstremalnie mocny!

Jego moc tkwi w kombinacji czterech substancji.

Epistane – to ulubiony prohormon wśród początkujących sportowców. Głównymi zaletami jego stosowania to czysta, sucha masa mięśniowa bez zbędnej wody. Ma anty-estrogenowe cechy, co w wielu przypadkach oznacza zaletę.

Halodrol – to prekursor Turinabolu, nielegalnego sterydu, który został rozwinięty przez naukowców we wschodnich Niemczech. Idealnie nadaje się dla początkujących jako pojedyńczy prohormon lub w kombinacji z Epi, lub LMG. Ma niesamowite skutki na rzecz redukcji tkanki tłuszczowej.

Trenevar – bardzo popularny prohormon, dzięki któremu zaobserwujesz fantastyczny przyrost masy mięśniowej i siły. Wśród fachowców uważany jest za najsilniejszy prohormon.

1 Andro – to non-methylowany prohormon, który wspiera przyrost masy mięśniowej i siły. 1 Andro jest konwersowany w 1-testosteron, który jest 7-krotnie bardziej anaboliczny, niż testosteron. Nawet jeżeli chodzi o relatywnie mocny prohormon, nie musisz się obawiać niepożądanych skutków ubocznych.

Jeżeli orientujesz się w problematyce prohormonów, zapewne wiesz, że te składniki są mocne nawet przy stosowaniu ich osobno. Jeżeli natomiast trzymasz w rękach ich kombinację, będą skutki jeszcze bardziej widoczne. Dzięki produktowi Viking możesz oczekiwać średnio 4 – 11 kg już po pierwszym cyklu stosowania, który nie powinien trwać dłużej, niż 1 miesiąc. Mięsień będzie bardzo dobrej jakości, suchy, bez zbędnego zatrzymywania wody. Jest idealnym produktem, nadającym się do diety przed zawodami, kiedy trzeba maksymalnie uwidocznić mięśnie i jednocześnie ochronić masę mięśniową. Viking ma wszystkie te zalety!

Dzięki stosowaniu poszczególnych składników Viking jest łagodny dla organizmu więc nie musisz się obawiać negatywnych skutków ubocznych. Zobacz na własne oczy, jak można budować masę mięśniową!

 

Warrior Labs Viking Viking 5 1 298.89

Składniki:

Informacje żywieniowe

Jedna porcja: 1 kapsułka
Ilość dawek w opakowaniu: 90

Wartości jednej porcji:
(EPISTANE) 2a, 3a-epithio17a methyl-17b- hydroxy-5a-andrstane 12mg*
(TRENAVAR) Estra-4,9,11-triene-3, Dione 30mg*
(HALODROL) 4-chloro-17a-methyl-androst-1,4-diene-3b,17b-diol 20mg*
(1-ANDRO) 1-Androstene-3b-ol,17-one 50mg*
CARBOPOL 25mg*
MILK THISTLE 100mg*
*dzienna wartość nie została ustalona
Inne składniki: hydrożel, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, kwas stearynowy

 

Dawkowanie:

Przeznaczony do stosowania jako suplement diety. Stosuj jedną kapsułkę 1-3 razy dziennie podczas jedzenia. Dla maksymalizacji wyników spożywaj 2 -3 kapsułki dziennie. Nie stosuj dłużej niż  4 tygodnie. Po skończeniu cyklu polecamy wprowadzić stosowanie produktu super PCT.

Ostrzeżenie:

Ten produkt przeznaczony jest dla zdrowych i dorosłych osób. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki oraz maksymalnego okresu stosowania. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi z cukrzycą, nadciśnieniem i z zaburzeniem funkcji wątroby. Podczas stosowania nie należy spożywać alkoholu. Zaleca się zwiększenie ilości spożywanych płynów na dobę. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

Towary mogą być oceniane tylko przez zalogowanych użytkowników

  • miroslawa
    miroslawa

    Kopie jak mały w brzuchu mojej baby, na 1 cykl odradzam bo za mocne ale później zachęcam