• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

Adipokinetix 120caps.

  • Producent: LG Sciences
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: In stock
  • Zawartość: 120 kaps

Bardzo silny spalacz, który powoduje szybką utratę wagi

Cena 159 zł

Adipokinetix to suplement prosto z USA który zawiera w swoim składzie wybuchową mieszankę Yohimbiny HCL, 1.3 Dim., 1R, 2S norfenefryny oraz kofeiny, która jest idealnym połączeniem dla sportowców dążących do utraty tkanki tłuszczowej z jednoczesnym zachowaniem masy mięśniowej. Apidokinetix to silny spalacz, który powoduje szybką utratę wagi a tym samym skraca czas na osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Norfenefryna, M3thylhex4namine oraz kofeina działają ze sobą w sposób synergistyczny czego wynikiem jest drastyczny wzrost produkcji adrenaliny oraz noradrenaliny. To właśnie te hormony wiążą się z receptorami adrenergicznymi alfa 2, beta 2 oraz beta 3 mobilizując organizm do spalania tkanki tłuszczowej czyli tzw lipolizy. Proces lipolizy znacznie nasila się podczas aktywności fizycznej dlatego efekty stosowania suplementu zwiększą się przy intensywnym treningu. Wówczas uwalniana jest energia w postaci ciepła (25% energii wykorzystane jest na pracę mięśni, 75% jest zamieniane na ciepło). Nowy produkt Adipokinetix oprócz właściwości spalających tłuszcz gwarantuje także dobre samopoczucie podczas treningu oraz pozwala na większe skupienie.

1R,2S Norfenefrine Hcl (Norfenefryna) - Jest aminą sympatykomimetyczną, która wykazuje powinowactwo do receptorów alfa-1 adrenergicznych. Receptory te odpowiedzialne są między innymi za efekt stymulowania produkcji adrenaliny. Efektem tego działania jest przyspieszenie procesu lipolizy, czyli rozpadu zgromadzonego pod skórą tłuszczu. Ciekawym mechanizmem działania norfenefryny jest także udowodniony naukowo wpływ na metabolizm glukozy. Przypuszcza się , że stymulowanie receptorów alfa 1- andrenergicznych wywiera wpływ na poziom glukozy w krwi oraz reguluje jej stężenie. Jak można zauważyć norfenefryna jest substancją, która w bezpośredni, szybki oraz skuteczny sposób wpływa na regulacje procesów energetycznych naszego organizmu. Stymuluje ona organizm najpierw do uwolnienia zmagazynowanych substancji zapasowych w postaci tłuszczu, a następnie ich spalenia, czego efektem jest wyzwolenie ogromnych pokładów energii w trakcie treningu.

Methylh3xan4mine Hcl (1.3 Dim.) - Użyty w suplemencie Adipokinetix to kompotent organiczny, stymulujący wyekstrahowany z pelargonii. M3thylhex4namine z powodzeniem stosowany jest przez sportowców oraz kulturystów. Związek jest jednym z najsilniejszych substancji pobudzających i oddziałujących na ośrodkowy układ nerwowy. Substancja ta ponadto wywiera działanie termogeniczne co skutecznie zwiększa proces spalania tkanki tłuszczowej. Geranium zwiększa motywację do działania, poprawia zdolność intelektualną oraz wzmacnia czujność. Związek skutecznie i szybko wchłaniany jest do krwioobiegu oraz posiada zdolność przenikania bariery krew-mózg. To pozwala na szybkie jego działanie w obrębie ośrodkowego układu nerwowego. Badania potwierdzają, że geranium w połączeniu z kofeiną zwiększa przemianę materii o ponad 35 %.

Caffeine anhydrous - Jest bezwodną formą kofeiny z grupy związków organicznych. Powoduje blokowanie receptorów adenozynowych w mózgu co skutkuje niwelowaniem uczucia zmęczenia podczas treningu. Ze względu na swoje termogeniczne działanie skutecznie spala tłuszcz oraz poprawia metabolizm.

Yohimbine Hcl - To substancja, która jest pomocna w walce z tzw. oporną tkanką tłuszczową, zlokalizowaną głównie w obrębie klatki piersiowej i dolnych rejonach pasa u mężczyzn oraz bioder, pośladków i ud u kobiet. Yohimbine HCL działa poprzez blokowanie receptorów typu α2 co wyraźnie ułatwia odchudzanie i jest pomocne w rzeźbieniu opornych na odchudzanie partii ciała. Warto pamiętać, że działanie johimbiny skutecznie niweluje insulina. Tak więc przyjmowanie tego związku w okolicy posiłków zawierających węglowodany mija się z celem. Johimbina jest szczególnie skuteczna stosowana na czczo, przed wysiłkiem fizycznym.

Dawkowanie:

1 kapsułka dwa razy dziennie

Podobne produkty

Stimerex Hardcore 90caps. Hi-Tech

Zapewnia wysoki poziom energii w okresie wyczerpującej redukcji

179 zł

Ripper 60caps. Dark Labs

Ekstremalny spalacz tłuszczu od Dark Labs

159 zł

Hellburn 400g Warrior Labs

Utrata tłuszczu, dodatkowa dawka energii oraz zmniejszenie uczucia zmęczenia

109 zł 92,65 zł

Lipodrene Hardcore Hi-Tech

Alternatywa dla środków farmakologicznych

189 zł