Amino Millenium 600g

  • Producent: FitMax
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: Brak w magazynie
  • Zawartość: 600g

Aminokwasy w proszku, które bazują na hydrolizacie białka serwatkowego

Cena 69,00 zł

Charakterystyka produktu: FitMax® AMINO Millenium to aminokwasy w proszku, które bazują na hydrolizacie białka serwatkowego, dzięki czemu charakteryzuje się największą przyswajalnością przez organizm. Cechuje go wysoka rozpuszczalność, oraz zawartość endo- i egzogennych aminokwasów. Nie posiada barwników. Suplement FitMax® AMINO Millenium powstał specjalnie z myślą o osobach uprawiających aktywnie różne formy sportu i mających zwiększone zapotrzebowanie na białko. Białko serwatkowe, a zwłaszcza to w postaci hydrolizatu zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy. Hydrolizat białka serwatkowego sprawia, że już w ciągu 15 minut od momentu zażycia Amino Millenium aminokwasy krążą w krwiobiegu, natomiast hydrolizat białka kurzego jaja powoduje wydłużenie efektu, dzięki czemu aminokwasy utrzymują się w krwiobiegu nawet koło 4-5 godzin. To wszystko sprawia, że Amino Millenium uważany jest za najbardziej skuteczny i przemyślany preparat aminokwasowy dostępny na rynku.

Dawkowanie:

1 porcję (15 g = 2/3 miarki) aminokwasów białkowych FitMax® AMINO Millenium rozpuścić w 250 ml wody lub mleka. Suplement spożywać 0,5 min. po przygotowaniu. Aminokwasy w proszku AMINO Millenium zaleca się stosować 1-3 razy dziennie, rano po przebudzeniu oraz po treningu. Opakowanie suplementu zawiera miarkę (1 miarka = 22,5 g proszku)


Ostrzeżenie:

Aminokwasów w proszku nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią. Aminokwasy białkowe FitMax® AMINO Millenium należy przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze pokojowej.

Suplement diety z aminokwasami FitMax® AMINO Millenium zwiera źródło fenyloalaniny oraz substancje słodzące. Bez barwników.

Podobne produkty

BCAA Amino 2:1:1
BCAA Amino 2:1:1 Warrior Labs

Złożony produkt, starannie skomponowany ze sprawdzonych substancji

80,00 zł

BCAA 2:1:1 – VITAMIN COMPLEX
BCAA 2:1:1 – VITAMIN COMPLEX Warrior Labs

Kompleks witamin od Warrior Labs

84,00 zł

iBCAA
iBCAA Genius Nutrition

Wspiera wzrost mięśni, poprawia wydajność i regenerację po treningu

119,00 zł

BCAA Immuno 600g
BCAA Immuno 600g FitMax

Jest dedykowany sportowcom i osobom aktywnym fizycznie

79,00 zł