• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

Amino Millenium 600g

  • Producent: FitMax
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: Brak w magazynie
  • Zawartość: 600g

Aminokwasy w proszku, które bazują na hydrolizacie białka serwatkowego

Cena 69,00 zł

Charakterystyka produktu: FitMax® AMINO Millenium to aminokwasy w proszku, które bazują na hydrolizacie białka serwatkowego, dzięki czemu charakteryzuje się największą przyswajalnością przez organizm. Cechuje go wysoka rozpuszczalność, oraz zawartość endo- i egzogennych aminokwasów. Nie posiada barwników. Suplement FitMax® AMINO Millenium powstał specjalnie z myślą o osobach uprawiających aktywnie różne formy sportu i mających zwiększone zapotrzebowanie na białko. Białko serwatkowe, a zwłaszcza to w postaci hydrolizatu zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy. Hydrolizat białka serwatkowego sprawia, że już w ciągu 15 minut od momentu zażycia Amino Millenium aminokwasy krążą w krwiobiegu, natomiast hydrolizat białka kurzego jaja powoduje wydłużenie efektu, dzięki czemu aminokwasy utrzymują się w krwiobiegu nawet koło 4-5 godzin. To wszystko sprawia, że Amino Millenium uważany jest za najbardziej skuteczny i przemyślany preparat aminokwasowy dostępny na rynku.

Dawkowanie:

1 porcję (15 g = 2/3 miarki) aminokwasów białkowych FitMax® AMINO Millenium rozpuścić w 250 ml wody lub mleka. Suplement spożywać 0,5 min. po przygotowaniu. Aminokwasy w proszku AMINO Millenium zaleca się stosować 1-3 razy dziennie, rano po przebudzeniu oraz po treningu. Opakowanie suplementu zawiera miarkę (1 miarka = 22,5 g proszku)


Ostrzeżenie:

Aminokwasów w proszku nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią. Aminokwasy białkowe FitMax® AMINO Millenium należy przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze pokojowej.

Suplement diety z aminokwasami FitMax® AMINO Millenium zwiera źródło fenyloalaniny oraz substancje słodzące. Bez barwników.

Podobne produkty

Amino Essence
Amino Essence Warrior Labs

Kompleksowy produkt aminokwasowy najwyższej jakości

90,00 zł

ANTICATABOLIC PAK
ANTICATABOLIC PAK 6PAK NUTRITION

Aminokwasy BCAA 2:1:1, l-glutaminy, tauryny i bogatego kompleksu witamin

69,00 zł

BASE BCAA 2:1:1
BASE BCAA 2:1:1 FitMax

Najwyższa jakość aminokwasów BCAA - 100% zawartości

39,00 zł

BASE L-Glutamine 4000
BASE L-Glutamine 4000 FitMax

BASE L-Glutamine 4000 to suplement diety dedykowany sportowcom

45,00 zł