• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

Animal Cuts

  • Producent: UNIVERSAL
  • Ocena:
  • Opinie: 1
  • Dostępność: Brak w magazynie
  • Zawartość: 42 saszetki

8 synergicznie działających kompleksów substancji aktywnych

Cena 139,00 zł

Charakterystyka produktu: Ciężko zlokalizować coś mocniejszego na utratę tkanki tłuszczowej, niż ANIMAL CUTS, który oferuje firma Universal – jedna z lepszych firm na świecie specjalizująca się w suplementach.

AŻ 8 SYNERGICZNIE DZIAŁAJĄCYCH KOMPLEKSÓW SUBSTANCJI AKTYWNYCH
SKUTECZNIE SPALA TŁUSZCZ
POTĘGUJE TERMOGENEZĘ
REGULUJE PRACĘ TARCZYCY

Animal Cuts to naukowo opracowana formuła, której celem jest pomoc w szybkim spalaniu tłuszczu i odwodnieniu. Skład został dobrany przez grono specjalistów z zakresu odżywiania i suplementacji. Co więcej, ze względu na zaawansowany skład Animal Cuts został stworzony z myślą o określonej grupie osób – o zawodnikach startujących w kulturystyce. wyczerpania i spadku poziomu efektywności ćwiczeń.

W przeciwieństwie do większości konwencjonalnych „spalaczy tłuszczu” dostępnych na rynku Animal Cuts jest czymś więcej niż tylko środkiem termogenicznym. Jest to pełna i całościowa formuła. Zwróć uwagę na czołowe spalacze tłuszczu. Ich lista mogłaby zawierać efedrynę, kofeinę, być może pochodne aspiryny oraz kilka innych dodatków.

Nie popełnij tego błędu – to są produkty termogeniczne i tylko tyle. Te podstawowe składniki składają się na klasyczny stos E/C/A, który dla większości osób działa (do 95% wszystkich spalaczy tłuszczu opiera się na tym modelu). Ale jest faktem, że stos E/C/A może nie działać na wszystkich. Być może przez jakiś czas go przyjmowałeś, na przykład pijąc dużo kawy rano i wodę sodową przez cały dzień.

Ludzkie ciało może łatwo stać się nieczułe na składniki w takim składzie, gdy dostarczane są one przez dłuższy okres, co oczywiście zmniejsza ich efektywność. Dla niektórych sportowców problemem może być nawet przekroczenie termogenezy.

Dawkowanie:

Dzień Treningowy: 1 saszetka 30 min przed treningiem, popij minimum szklanką wody. Można stosować 2 saszetkę między śniadaniem, a obiadem w celu maksymalizacji efektów.

Dzień Nietreningowy: 1 saszetka między śniadaniem, a obiadem, popij minimum szklanką wody.

Ostrzeżenie:

Ten produkt przeznaczony jest dla zdrowych i dorosłych osób. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki oraz maksymalnego okresu stosowania. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi z cukrzycą, nadciśnieniem i z zaburzeniem funkcji wątroby. Podczas stosowania nie należy spożywać alkoholu. Zaleca się zwiększenie ilości spożywanych płynów na dobę. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

  • Julia
    Klasyk! Cena wysoka ale za takie zestawy warto płacić taką kasę, Animal trzyma poziom!

Podobne produkty

T5 spalacz
T5 spalacz Pozostałe

Najlepszy spalacz tłuszczu T5 od Zion Labs

109,00 zł

ECA Gold
ECA Gold Pozostałe

Najlepszy spalacz od Eca Gold

169,00 zł

Animal Cuts
Animal Cuts UNIVERSAL

8 synergicznie działających kompleksów substancji aktywnych

139,00 zł

Hi-Tech Synadr3ne
Hi-Tech Synadr3ne Pozostałe

Hamuje łaknienie, o silnym działaniu termogenicznym i zwiększający poziom energii

189,00 zł