Animal Cuts

  • Producent: UNIVERSAL
  • Ocena:
  • Opinie: 1
  • Dostępność: Brak w magazynie
  • Zawartość: 42 saszetki

8 synergicznie działających kompleksów substancji aktywnych

Cena 139,00 zł

Charakterystyka produktu: Ciężko zlokalizować coś mocniejszego na utratę tkanki tłuszczowej, niż ANIMAL CUTS, który oferuje firma Universal – jedna z lepszych firm na świecie specjalizująca się w suplementach.

AŻ 8 SYNERGICZNIE DZIAŁAJĄCYCH KOMPLEKSÓW SUBSTANCJI AKTYWNYCH
SKUTECZNIE SPALA TŁUSZCZ
POTĘGUJE TERMOGENEZĘ
REGULUJE PRACĘ TARCZYCY

Animal Cuts to naukowo opracowana formuła, której celem jest pomoc w szybkim spalaniu tłuszczu i odwodnieniu. Skład został dobrany przez grono specjalistów z zakresu odżywiania i suplementacji. Co więcej, ze względu na zaawansowany skład Animal Cuts został stworzony z myślą o określonej grupie osób – o zawodnikach startujących w kulturystyce. wyczerpania i spadku poziomu efektywności ćwiczeń.

W przeciwieństwie do większości konwencjonalnych „spalaczy tłuszczu” dostępnych na rynku Animal Cuts jest czymś więcej niż tylko środkiem termogenicznym. Jest to pełna i całościowa formuła. Zwróć uwagę na czołowe spalacze tłuszczu. Ich lista mogłaby zawierać efedrynę, kofeinę, być może pochodne aspiryny oraz kilka innych dodatków.

Nie popełnij tego błędu – to są produkty termogeniczne i tylko tyle. Te podstawowe składniki składają się na klasyczny stos E/C/A, który dla większości osób działa (do 95% wszystkich spalaczy tłuszczu opiera się na tym modelu). Ale jest faktem, że stos E/C/A może nie działać na wszystkich. Być może przez jakiś czas go przyjmowałeś, na przykład pijąc dużo kawy rano i wodę sodową przez cały dzień.

Ludzkie ciało może łatwo stać się nieczułe na składniki w takim składzie, gdy dostarczane są one przez dłuższy okres, co oczywiście zmniejsza ich efektywność. Dla niektórych sportowców problemem może być nawet przekroczenie termogenezy.

Dawkowanie:

Dzień Treningowy: 1 saszetka 30 min przed treningiem, popij minimum szklanką wody. Można stosować 2 saszetkę między śniadaniem, a obiadem w celu maksymalizacji efektów.

Dzień Nietreningowy: 1 saszetka między śniadaniem, a obiadem, popij minimum szklanką wody.

Ostrzeżenie:

Ten produkt przeznaczony jest dla zdrowych i dorosłych osób. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki oraz maksymalnego okresu stosowania. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi z cukrzycą, nadciśnieniem i z zaburzeniem funkcji wątroby. Podczas stosowania nie należy spożywać alkoholu. Zaleca się zwiększenie ilości spożywanych płynów na dobę. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

  • Julia
    Klasyk! Cena wysoka ale za takie zestawy warto płacić taką kasę, Animal trzyma poziom!

Podobne produkty

Adipokill
Adipokill Warrior Labs

Energia, spalanie tłuszczu i utrata wagi to zalety Adipokill

169,00 zł 135,20 zł

Black Mamba WERSJA USA
Black Mamba WERSJA USA Pozostałe

Oryginalna Black Mamba z USA

149,00 zł 119,20 zł

CLA THERMO 90'S
CLA THERMO 90'S USN

Wsparcie w dążeniu do redukcji tkankii tłuszczowej

69,00 zł 55,20 zł

iBurn
iBurn Genius Nutrition

Niezwykle wydajny termogeniczny spalacz tłuszczu

79,00 zł 63,20 zł