• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

ANTICATABOLIC PAK

  • Producent: 6PAK NUTRITION
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: Brak w magazynie
  • Zawartość: 500g/900g

Aminokwasy BCAA 2:1:1, l-glutaminy, tauryny i bogatego kompleksu witamin

Cena 69 zł

6PAK NUTRITION ANTICATABOLIC PAK - POLECA GRUPA 6PAK WRAZ Z WIELOKROTNYM MISTRZEM POLSKI I EUROPY - PIOTREM BORECKIM

6PAK Nutrition Anticatabolic PAK to wielozadaniowy produkt, którego skład oparty jest na bazie najwyższej jakości składników, w tym: aminokwasów BCAA (w stosunku 2:1:1), l-glutaminy, tauryny i bogatego kompleksu witamin. Oprócz doskonałego składu, dużą zaletą produktu jest dostępność w wielu ciekawych smakach, a także bardzo dobra rozpuszczalność w wodzie. 6PAK Nutrition Anticatabolic PAK ma nie tylko działanie antykataboliczne, ale także usprawnia procesy regeneracyjne i anaboliczne organizmu, a ponadto dostarcza niezbędnych witamin i minerałów.

OCHRONA PRZED KATABOLIZMEM MIĘŚNIOWYM + DZIAŁANIE WSPOMAGAJĄCE REGENERACJĘ POTRENINGOWĄ I WZROST MIĘŚNI

Suplementowanie produktem nie tylko pozwoli zabezpieczyć tkankę mięśniową przed rozpadem, ale dodatkowo przyspieszy regenerację powysiłkową. Wszystko za sprawą wysokiej zawartości aminokwasów rozgałęzionych, które poprzez utrzymywanie dodatniego bilansu azotowego w organizmie, usprawniają procesy anaboliczne.

6PAK NUTRITION ANTICATABOLIC PAK JEST WOLNY OD CHEMICZNYCH DODATKÓW I WYPEŁNIACZY - NIE ZAWIERA TAKŻE ASPARTAMU!

Aminokwasy BCAA stanowią ponad ⅓ całkowitej masy mięśniowej, dlatego tak ważna jest ich odpowiednia ilość w codziennej diecie. Niestety nasz organizm nie syntezuje aminokwasów BCAA, dlatego koniecznym jest uwzględnienie ich w codziennej suplementacji. 6 PAK NUTRITION ANTICATABOLIC PAK zawiera aminokwasy: l-leucynę, l-izoleucynę i l-izowalinę w stosunku 2:1:1, który przynosi najlepsze efekty osobom aktywnym.

KOMPLEKS WITAMIN

Witamina C ma pozytywny wpływ na układ odpornościowy organizmu i chroni przed infekcjami. Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym, witamina C pozwala także zmniejszyć aktywność wolnych rodników, a ponadto przyspiesza syntezę białek kolagenowych, które pozwalają na szybszą regenerację powysiłkową. Witamina C ma również pozytywny wpływ na poziom kortyzolu we krwi, którego duża zawartość sprzyja rozpadowi tkanek organizmu.

Witamina B6 ma właściwości poprawiające zarówno metabolizm białek i glikogenu, jak i metabolizm energetyczny. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i procesy krwiotwórcze.

Dobrze znana przez kulturystów. Tauryna, oddziałując na te same receptory, co insulina, przyczynia się do poprawy transportu dostarczanych substancji odżywczych - także kreatyny i aminokwasów rozgałęzionych - przez co bardzo często wykorzystywana jest w ramach suplementacji okołotreningowej.

Bierze udział w syntezie białek i aminokwasów (w tym ornityny, argininy, cytruliny i proliny), a także w procesie powstawania glukozy, która jest źródłem energii dla większości komórek organizmu (De Bandt oraz De Bandt, 1998). L-glutamina ma działanie antykataboliczne i przyspiesza regenerację potreningową. Jest aminokwasem endogennym, mającym duże znaczenie w metabolizmie azotu. Ponadto, l-glutamina ogranicza powstawanie kwasu mlekowego, co dodatkowo przyspiesza regenerację mięśni.

6PAK NUTRITION ANTICATABOLIC PAK – KOMPLEKSOWY PRODUKT PRZED TRENINGIEM!

* Ewentualne brylenie się proszku nie jest wadą i nie ma wpływu na działanie preparatu.

SKŁADNIKI AKTYWNE:Anticatabolic PAK
Porcja:10g
Ilość porcji w opakowaniu:50/90
Opakowanie:500g/900g
Zawartość:w porcji:zaw:% RWS*
Witamina C60mg75%
Witamina B61,4mg100%
L-glutamina4400mg
BCAA 2:1:1, w tym:4400mg
- L-leucyna2200mg
- L-izoleucyna1100mg
- L-walina1100mg
Tauryna400mg
Składniki: L-glutamina, mieszanka instanizowanych aminokwasów BCAA 2:1:1 (L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina), aromaty, tauryna, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), witamina C (kwas L-askorbinowy), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), barwniki (E1401, E160a2, E1043), substancja słodząca (sukraloza).
E104 – może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.
Dotyczy smaku: 1mojito, 2pomarańczowego, 3cytrynowego.

* % Referencyjna wartość spożycia

Podobne produkty

AAKG 250g 7Nutrition

Zawiera dodatek witaminy B6, wpływa na przyśpieszenie regeneracji!

55 zł 44 zł

Ultimate Relax Warrior Labs

Zawiera substancje takie jak GABA, melatonina, waleriana lub witamina B6

119 zł

ANTICATABOLIC PAK 6PAK NUTRITION

Aminokwasy BCAA 2:1:1, l-glutaminy, tauryny i bogatego kompleksu witamin

69 zł

BCAA SYNTHO STACK USN

Rozgałęzione BCAA w optymalnej porcji 2:1:1

59 zł