• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

ANTICATABOLIC PAK

  • Producent: 6PAK NUTRITION
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: W magazynie
  • Zawartość: 500g/900g

Aminokwasy BCAA 2:1:1, l-glutaminy, tauryny i bogatego kompleksu witamin

Cena 69 zł

6PAK NUTRITION ANTICATABOLIC PAK - POLECA GRUPA 6PAK WRAZ Z WIELOKROTNYM MISTRZEM POLSKI I EUROPY - PIOTREM BORECKIM

6PAK Nutrition Anticatabolic PAK to wielozadaniowy produkt, którego skład oparty jest na bazie najwyższej jakości składników, w tym: aminokwasów BCAA (w stosunku 2:1:1), l-glutaminy, tauryny i bogatego kompleksu witamin. Oprócz doskonałego składu, dużą zaletą produktu jest dostępność w wielu ciekawych smakach, a także bardzo dobra rozpuszczalność w wodzie. 6PAK Nutrition Anticatabolic PAK ma nie tylko działanie antykataboliczne, ale także usprawnia procesy regeneracyjne i anaboliczne organizmu, a ponadto dostarcza niezbędnych witamin i minerałów.

OCHRONA PRZED KATABOLIZMEM MIĘŚNIOWYM + DZIAŁANIE WSPOMAGAJĄCE REGENERACJĘ POTRENINGOWĄ I WZROST MIĘŚNI

Suplementowanie produktem nie tylko pozwoli zabezpieczyć tkankę mięśniową przed rozpadem, ale dodatkowo przyspieszy regenerację powysiłkową. Wszystko za sprawą wysokiej zawartości aminokwasów rozgałęzionych, które poprzez utrzymywanie dodatniego bilansu azotowego w organizmie, usprawniają procesy anaboliczne.

6PAK NUTRITION ANTICATABOLIC PAK JEST WOLNY OD CHEMICZNYCH DODATKÓW I WYPEŁNIACZY - NIE ZAWIERA TAKŻE ASPARTAMU!

Aminokwasy BCAA stanowią ponad ⅓ całkowitej masy mięśniowej, dlatego tak ważna jest ich odpowiednia ilość w codziennej diecie. Niestety nasz organizm nie syntezuje aminokwasów BCAA, dlatego koniecznym jest uwzględnienie ich w codziennej suplementacji. 6 PAK NUTRITION ANTICATABOLIC PAK zawiera aminokwasy: l-leucynę, l-izoleucynę i l-izowalinę w stosunku 2:1:1, który przynosi najlepsze efekty osobom aktywnym.

KOMPLEKS WITAMIN

Witamina C ma pozytywny wpływ na układ odpornościowy organizmu i chroni przed infekcjami. Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym, witamina C pozwala także zmniejszyć aktywność wolnych rodników, a ponadto przyspiesza syntezę białek kolagenowych, które pozwalają na szybszą regenerację powysiłkową. Witamina C ma również pozytywny wpływ na poziom kortyzolu we krwi, którego duża zawartość sprzyja rozpadowi tkanek organizmu.

Witamina B6 ma właściwości poprawiające zarówno metabolizm białek i glikogenu, jak i metabolizm energetyczny. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i procesy krwiotwórcze.

Dobrze znana przez kulturystów. Tauryna, oddziałując na te same receptory, co insulina, przyczynia się do poprawy transportu dostarczanych substancji odżywczych - także kreatyny i aminokwasów rozgałęzionych - przez co bardzo często wykorzystywana jest w ramach suplementacji okołotreningowej.

Bierze udział w syntezie białek i aminokwasów (w tym ornityny, argininy, cytruliny i proliny), a także w procesie powstawania glukozy, która jest źródłem energii dla większości komórek organizmu (De Bandt oraz De Bandt, 1998). L-glutamina ma działanie antykataboliczne i przyspiesza regenerację potreningową. Jest aminokwasem endogennym, mającym duże znaczenie w metabolizmie azotu. Ponadto, l-glutamina ogranicza powstawanie kwasu mlekowego, co dodatkowo przyspiesza regenerację mięśni.

6PAK NUTRITION ANTICATABOLIC PAK – KOMPLEKSOWY PRODUKT PRZED TRENINGIEM!

* Ewentualne brylenie się proszku nie jest wadą i nie ma wpływu na działanie preparatu.

SKŁADNIKI AKTYWNE:Anticatabolic PAK
Porcja:10g
Ilość porcji w opakowaniu:50/90
Opakowanie:500g/900g
Zawartość:w porcji:zaw:% RWS*
Witamina C60mg75%
Witamina B61,4mg100%
L-glutamina4400mg
BCAA 2:1:1, w tym:4400mg
- L-leucyna2200mg
- L-izoleucyna1100mg
- L-walina1100mg
Tauryna400mg
Składniki: L-glutamina, mieszanka instanizowanych aminokwasów BCAA 2:1:1 (L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina), aromaty, tauryna, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), witamina C (kwas L-askorbinowy), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), barwniki (E1401, E160a2, E1043), substancja słodząca (sukraloza).
E104 – może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.
Dotyczy smaku: 1mojito, 2pomarańczowego, 3cytrynowego.

* % Referencyjna wartość spożycia

Podobne produkty

BCAA PAK 6PAK NUTRITION

Wysokiej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA w stosunku 2:1:1

79 zł

BCAA + Citrulline 600g FitMax

Aminokwasy, które zostały wzbogacone o jabłczan cytruliny

72,99 zł

BCAA PRO 4200 FitMax

Porcja 4200 mg rozgałęzionych aminokwasów, które pełnią wielorakie funkcje

59 zł

BCAA Stack II +EAA 120 tab FitMax

BCAA Stack II +EAA to porcja 4500 mg aminokwasów egzogennych

49 zł