• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
 • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

Asia Black 100caps.

 • Producent: Cloma Pharma
 • Ocena:
 • Opinie: 0
 • Dostępność: In stock
 • Zawartość: 100 kaps

Przeznaczony jest dla osób, które potrzebują konkretnego spalania tkanki tłuszczowej.

Cena 139 zł

Spalacz tłuszczu Asia Black 25 Ephedra

Ephedra Asia Black 25 to niezawodna formuła zawierająca między innymi : efedrynę, kofeinę i aspirynę, wywierając potężny efekt termogeniczny. Jeśli chcesz spalać kalorie przez cały dzień tak jakbyś odbywał ciężkie sesje na siłowni, musisz spróbować nowego spalacza Asia Black 25. Z Asia Black 25 szybko doświadczysz upragnionych efektów w postaci: zwiększonego metabolizmu, stłumienia apetytu, szybkiej utraty wagi a także zwiększonej energii. Asia Black 25 działa poprzez wzrost procesu termogenezy.

Efedryna jest najpotężniejszym i zarazem bardzo skutecznym dostępnym termogenikiem dlatego jest niekwestionowanym numerem jeden suplementów odchudzających. Efedryna zwiększa temperaturę ciała o kilka stopni, powodując efektywne spalanie kalorii.

Szybko zauważysz jej rozgrzewające działanie ponieważ Asia Black 25 zawiera ogromną dawkę aż 25 mg efedryny. Asia Black To konkretne uzupełnienie dla osób, które wiedzą, czego chcą i wiedzą, jak osiągnąć zamierzone cele w postaci idealnej sylwetki. Aby spalić tłuszcz tak szybko, jak to możliwe, musisz zaatakować go z każdej możliwej strony. Dlatego Asia Black 25 zawiera w swoim składzie ekstrakt z gorzkiej pomarańczy , potężny termogeniczny ekstrakt z Johimbiny i zieloną herbatę, których działanie zostało udowodnione w niezależnych badaniach w celu zwiększenia metabolizmu, Dodatek witamin : pikolinianu chromu, witaminy B6 i B12, okazały się niezbędne dla wykorzystanie tłuszczu jako paliwo energetyczne dla organizmu.

Ta precyzyjna kombinacja skutecznych składników sprawia, że ​​Asia Black 25 jest jednym z najlepszych suplementów odchudzających oferowanych na rynku!

Asia Black 25 dodatkowo skutecznie tłumi apetyt. Wszyscy wiemy, że restrykcyjne diety mogą wyczerpać naszą energię, pozostawiając nas bez życia oraz bez motywacji do działania. Asia Black 25 zapewni Ci wsparcie energetyczne, którego potrzebujesz w ciężkim okresie redukcji. Podczas stosowania suplementu poczujesz się bardziej ożywiony niż kiedykolwiek, bez efektu yo – yo

 • Witamina B12- jest witaminą odpowiedzialną za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, bierze też udział w metabolizmie białek i tłuszczy oraz przyczynia się do prawidłowego poziomu homocysteiny, wspierając układ krążenia. Stymuluje produkcję serotoniny - neurotransmitera odpowiedzialnego za dobry nastrój. Działa także bezpośrednio na komórki mózgu, chroniąc je przed toksynami.
 • Kora wierzby białej- bogate źródło salicyliny – substancji o mocnym działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym, niekiedy nazywana naturalną aspiryną. Przyczynia się do redukcji uczucia zmęczenia, obolałości potreningowej, neutralizacji stanów zapalnych, oczyszcza organizm z toksyn oraz wykazuje działanie napotne.
 • Gorzka pomarańcza- nie jest owocem jadalnym ale za to stanowi doskonałe źródło witaminy C, której ilość w ekstrakcie może osiągnąć nawet 42 %. Gorzkie pomarańcze w porównaniu do zwykłych są o wiele bogatsze nie tylko w witaminę C ale także w przeciwutleniacze np. bioflawonoidy takie, jak hesperydyna. Oprócz wysokiej zawartości znakomicie przyswajalnej witaminy C, gorzka pomarańcza słynie przede wszystkimim z zawrtości w roślinie synefryny, która jest naturalnym substytutem efedryny. Synefryna posiada zbliżoną budowę do efedryny. Pozyskiwana jest w sposób naturalny, z niedojrzałych owoców cytrusowych, np. Citrus uranium L., Citrus aurantium L. Substancja ta jest naturalnym substytutem efedryny. Coraz częściej dodawana jest do leków oraz suplementów diety przeznaczonych dla sportowców a także osób z nadwagą.
 • Pieprz cayenne- źródło kapsaicyny. Badania przeprowadzone na ludziach potwierdzają działanie odchudzające kapsaicyny. Podczas jej regularnego przyjmowania dochodzi do zmian stężeń białek związanych z termogenezą i metabolizmem tłuszczów. Spowalnia ona transkrypcję genów białek, które stymulują akumulację zapasowej tkanki tłuszczowej oraz pobudza transkrypcję genów białek związanych z procesem termogenezy. Ponadto, zwiększa generowanie ciepła poprzez potęgowanie wydzielania adrenaliny i noradrenaliny. Wpływa również na transkrypcję genów odpowiedzialnych za produkcję enzymów katalizujących reakcje redukcji tłuszczów. Oprócz tego, kapsaicyna redukuje uczucia łaknienia. Wszystkie te właściwości przyczyniają się do ułatwienia redukcji tkanki tłuszczowej i spadku masy ciała.
 • Zielona herbata- swoje właściwości odchudzające zawdzięcza katechinom, a mianowicie substancji o nazwie galusan epigallokatechiny (EGCG). Katechiny zawarte w ekstrakcie z zielonej herbaty wywierają istotny wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej. Hamują one wchłanianie tłuszczów z pożywienia i nasilają ich zużycie przez organizm. Dodatkowo zielona herbata zwiększa aktywność niektórych enzymów odpowiedzialnych za proces trawienia, korzystnie wpływa na metabolizm wątrobowy, zwiększa termogenezę oraz przyśpiesza utlenianie tłuszczów.
 • Bezwodna kofeina- jest naturalnym stymulantem, który ma działanie termogeniczne oraz hamuje apetyt, dzięki zwiększeniu produkcji adrenaliny oraz noradrenaliny. Udowodniono, że powoduje wzrost powstawania w centralnym układzie nerwowym takich neurotransmiterów jak dopamina, acetylocholina czy nawet serotonina, czym wywiera pobudzający wpływ oraz zwiększa funkcje poznawcze. Ogół działania kofeiny na organizm, pozwala na utrzymanie efektywności treningu oraz utrzymania pozytywnego nastroju, mimo deficytu kalorycznego.
 • Ephedra- jest częścią wielu stymulujących spalaczy tłuszczu. Jest to również element leków pomagających w leczeniu chorób układu oddechowego. Efedryna należy do grupy stymulantów. Ta naturalna substancja jest alkaloidem roślin. Ekstrakt Efedryny był używany w tradycyjnej medycynie chińskiej od tysięcy lat w leczeniu astmy. Substancja jest również skuteczne stosowania w redukcji masy ciała na dwa sposoby: zmniejsza apetyt i zwiększa energię.
 • Ewodiamina- jest alkaloidem o działaniu termogenicznym oraz stymulującym, pozwalających na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej o działaniu zbliżonym do kapsaicyny. W produkcie Asia Black 25 wykorzystuje się jej skuteczny potencjał termogeniczny w połączeniu z kofeiną a także zieloną herbatą, jako element wspomagania redukcji tkanki tłuszczowej, zmiany składu ciała na lepszy oraz wpływa na estetykę sylwetki.
 • Yohimbine-jest substancją, która jest pomocna w walce z tzw. oporną tkanką tłuszczową, zlokalizowaną głównie w obrębie klatki piersiowej i dolnych rejonów pasa u mężczyzn oraz bioder, pośladków i ud u kobiet. Dzięki Yohimbine HCL można ułatwić spalanie tłuszczu, w szczególności w miejscach gdzie jest nagromadzony tzw. "uparty tłuszcz"

Dawkowanie:

1 kapsułka dwa razy dziennie

Podobne produkty

HydroxyElite (wersja USA) Hi-Tech

Zapewnia przedłużone spalanie tkanki tłuszczowe

179 zł

Lipodrene Xtreme Hi-Tech

Wpływa na zwiększenie tempa przemiany materii

179 zł

Synedrex 60caps. Metabolic Nutrition

Produkt całkowicie rozwiązuje problemy z łaknieniem i podjadaniem

189 zł

ECA Gold 60caps. Pozostałe

Najlepszy spalacz od Golden Labs

169 zł