BCAA + Citrulline 600g

  • Producent: FitMax
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: Brak w magazynie
  • Zawartość: 600g

Aminokwasy, które zostały wzbogacone o jabłczan cytruliny

Cena 72,99 zł

Charakterystyka produktu: Suplement FitMax® BCAA +Citrulline zawiera w sobie aminokwasy BCAA (czyli aminokwasy rozgałęzione) oraz L-leucynę, L-izoleucynę i L-walinę. Dodatkowo środek został wzbogacony o jabłczan cytruliny. Aminokwasy BCAA są jednym z podstawowych elementów suplementacji nie tylko dla kulturystów, ale także dla osób biegających czy pływających. Z kolei cytrulina należy do aminokwasu, który bierze udział w syntezie hormonu gazowego; jest także „prekursorem” kreatyny. FitMax® BCAA +Citrulline przeznaczony jest głównie dla osób aktywnych fizycznie i służy uzupełnieniu diety o wybrane składniki.

Dawkowanie:

1 porcja (10 g proszku = 2 płaskie łyżki stołowe lub 1/2 ubitej miarki FitMax® (załączona do opakowania) rozpuścić w 200 ml wody i pić 1 raz dziennie. Zalecane pory: przed posiłkiem lub treningiem lub po treningu. Należy spożywać zaraz po przygotowaniu. Popić dużą ilością wody (min. 250-300 ml).

Ostrzeżenie:

Nie przekraczać zalecanego dawkowania BCAA w ciągu dnia. Suplement diety z aminokwasami FitMax® BCAA +Citrulline nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Aminokwasy BCAA nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Podobne produkty

iAmino
iAmino Genius Nutrition

Aminokwasy, które budują włókna mięśniowe w szybkim tempie

99,00 zł

Amino 2000 300 tab
Amino 2000 300 tab FitMax

AMINO 2000 to aminokwasy w tabletkach, stanowiące suplement diety

79,90 zł

BASE Beta Alanine 250g
BASE Beta Alanine 250g FitMax

Ma ogromny wpływ na zwiększenie wytrzymałości mięśni

39,00 zł

BCAA + Citrulline 600g
BCAA + Citrulline 600g FitMax

Aminokwasy, które zostały wzbogacone o jabłczan cytruliny

72,99 zł