BCAA + Citrulline 600g

  • Producent: FitMax
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: Brak w magazynie
  • Zawartość: 600g

Aminokwasy, które zostały wzbogacone o jabłczan cytruliny

Cena 72,99 zł

Charakterystyka produktu: Suplement FitMax® BCAA +Citrulline zawiera w sobie aminokwasy BCAA (czyli aminokwasy rozgałęzione) oraz L-leucynę, L-izoleucynę i L-walinę. Dodatkowo środek został wzbogacony o jabłczan cytruliny. Aminokwasy BCAA są jednym z podstawowych elementów suplementacji nie tylko dla kulturystów, ale także dla osób biegających czy pływających. Z kolei cytrulina należy do aminokwasu, który bierze udział w syntezie hormonu gazowego; jest także „prekursorem” kreatyny. FitMax® BCAA +Citrulline przeznaczony jest głównie dla osób aktywnych fizycznie i służy uzupełnieniu diety o wybrane składniki.

Dawkowanie:

1 porcja (10 g proszku = 2 płaskie łyżki stołowe lub 1/2 ubitej miarki FitMax® (załączona do opakowania) rozpuścić w 200 ml wody i pić 1 raz dziennie. Zalecane pory: przed posiłkiem lub treningiem lub po treningu. Należy spożywać zaraz po przygotowaniu. Popić dużą ilością wody (min. 250-300 ml).

Ostrzeżenie:

Nie przekraczać zalecanego dawkowania BCAA w ciągu dnia. Suplement diety z aminokwasami FitMax® BCAA +Citrulline nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Aminokwasy BCAA nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Podobne produkty

BCAA Amino 2:1:1
BCAA Amino 2:1:1 Warrior Labs

Złożony produkt, starannie skomponowany ze sprawdzonych substancji

80,00 zł

Amino Essence
Amino Essence Warrior Labs

Kompleksowy produkt aminokwasowy najwyższej jakości

90,00 zł

iBCAA
iBCAA Genius Nutrition

Wspiera wzrost mięśni, poprawia wydajność i regenerację po treningu

119,00 zł

iAmino
iAmino Genius Nutrition

Aminokwasy, które budują włókna mięśniowe w szybkim tempie

99,00 zł