• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

BCAA + EAA Transport System

  • Producent: Warrior Labs
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: Brak w magazynie
  • Zawartość: 301 tabletek

BCAA + EAA dla najbardziej wymagających użytkowników

Cena 89 zł

Suplementy diety możemy zhierarchizować pod względem występującego na nie zapotrzebowania i znaczenia dla organizmu. W ich długiej liście, swoje miejsce zajmują także aminokwasy rozgałęzione (inaczej BCAA), do których zalicza się leucynę, walinę i izoleucynę. W BCAA powinny wyposażyć się wszystkie osoby, które chcą zbudować beztłuszczową tkankę mięśniową i przyspieszyć proces regeneracji po wyczerpujących treningach. Aby zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, stworzyliśmy suplement najnowszej generacji - BCAA + EAA Transport System. Co wyróżnia go na tle innych tego typu suplementów?

BCAA - paliwo dla Twoich mięśni

Do niedawna aminokwasy rozgałęzione były postrzegane raczej w kategoriach zbędnego dodatku, z którego istnienia jedynie niewielka garstka osób zdawała sobie sprawę. Z czasem jednak zaczęto przeprowadzać kolejne badania, które potwierdziły ich korzystny wpływ na funkcjonowanie organizmu osób trenujących. Dzisiaj już nikt nie kwestionuje ich efektywności w procesie budowania tkanki mięśniowej. Jednak nie każdy z nas wie, czym tak naprawdę są BCAA.

Korzyści z przyjmowania BCAA

Aminokwasy rozgałęzione biorą udział w procesach metabolicznych i stymulują syntezę białek. Dzięki spożywaniu BCAA w godzinach około treningowych przyspieszamy proces regeneracji organizmu i wspomagamy budowanie tkanki mięśniowej.

Stosunek 2 : 1 : 1 oznacza proporcję, w jakiej zastosowano w produkcie poszczególne aminokwasy - leucynę, izoleucynę i walinę. Na rynku znajdziesz także produkty typu 10 : 1 : 1 czy 5 : 1 : 1, jednak - jak potwierdzają badania - przyjmowanie aminokwasów w proporcji 2 : 1 : 1 przynosi najlepsze efekty: stymuluje wzrost tkanek, a jednocześnie chroni je przed katabolizmem mięśniowym.

BCAA + EAA Transport System

BCAA + EAA Transport System to nie jest tylko kolejny, zwykły produkt, posiadający w składzie aminokwasy rozgałęzione. Tym razem, oprócz standardowej dawki BCAA, w jednym zaledwie produkcie otrzymujesz dodatkowo 8 innych rodzajów aminokwasów.

Wielu z nas nie jest w stanie w pełni zaspokoić zapotrzebowania na niezbędne witaminy i minerały. Z pomocą przychodzi BCAA + EAA Transport System. Czym różni się od innych tego typu produktów?

EAA to aminokwasy, które są niezbędne w procesie budowania białek, a co za tym idzie - także tkanki mięśniowej. Każdy z wchodzących w skład EAA aminokwasów, odpowiada za ważne procesy związane z poprawnym funkcjonowaniem organizmu. EAA w głównej mierze odpowiadają za wzrost i regenerację mięśni po wysiłku fizycznym.

Szybkie i skuteczne działanie

W suplementacji duże znaczenie odgrywa także szybkość wchłaniania poszczególnych składników do krwioobiegu. Aby przyspieszyć transport zawartych w produkcie aminokwasów, połączyliśmy je z solidną dawką witamin i minerałów, które znacznie przyspieszają proces ich wchłaniania. W składzie BCAA + EAA Transport System znajdziesz zatem pełen kompleks niezbędnych składników i minerałów: witaminy B, C, D, E, GLA, żelazo, potas, wapń, miedź, chrom, a także magnez. Dzięki takiemu zestawowi, nie będziesz musiał martwić się dłużej o skurcze mięśni i katabolizm mięśniowy - aminokwasy są wchłaniane niemal natychmiast po spożyciu.

Każda porcja produktu składa się z dwóch tabletek. W skład zielonej wchodzą składniki odpowiadające za transport BCAA, z kolei biała kapsułka zawiera już właściwe aminokwasy rozgałęzione.

BCAA + EAA Transport System to jedyny produkt na rynku o tak kompleksowym działaniu. Dzięki połączeniu niezbędnych aminokwasów i składników transportujących, będziesz mógł z łatwością wypracować suchą tkankę mięśniową, bez obaw o ryzyko utraty mięśni.

BCAA + EAA Transport System może być stosowany również przez kobiety. Produkt jest odpowiedni dla weganów i wegetarianów.

Informacje o produkcie
Jedna dawka:5 tabletek
Ilośc dawek w opakowaniuokoło 60
Wartość jednej dawki%DV
BCAA Instant 2:1:12500 mg **
L-Leucine1250 mg
L-Valine750 mg
L-Isoleucine750 mg
EAA – Amino Matrix Blend2525 mg **
L-Histidine HCL250 mg
N-Acetyl L-Cysteine150 mg
L-Threonine375 mg
L-Tryptophan125 mg
L-Tyrosine375 mg
L-Lysine750 mg
L-Methionine250 mg
L-Phenialanine250 mg
Transport system:
Warrior Labs nature blend:500 mg**
(witaminy: B1, B2, B3, B6, B12, C, D, E, gamma - kwas linolowy (GLA), żelazo, potas, wapń, miedź, chrom, magnez)
** dzienna dawka nie została ustalona
Dodatkowe sładniki: celuloza mikrokrystaliczna, tabletoza, stearynian magnezu, krzemionka

Dawkowanie:

Stosuj jedną dawkę (5 tabletek) przed, w trakcie lub po treningu. Popij odpowiednią ilością wody. Maksymalna dawka dobowa to 15 tabletek

Ostrzeżenie:

Ten produkt przeznaczony jest dla zdrowych osób. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki oraz maksymalnego okresu stosowania. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Zaleca się zwiększenie ilości spożywanych płynów na dobę. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

Podobne produkty

BCAA Amino 2:1:1 Warrior Labs

Złożony produkt, starannie skomponowany ze sprawdzonych substancji

80 zł

Beta Alanina Carnogen Genius Nutrition

Wysokiej jakości, łatwo przyswajalna beta alanina

79 zł

Amino Millenium 600g FitMax

Aminokwasy w proszku, które bazują na hydrolizacie białka serwatkowego

69 zł

Beef Amino 5000 FitMax

Suplement zawierający hydrolizat białka wołowego, dostarczający łatwostrawne peptydy

79 zł