BCAA + Glutamine 600g

  • Producent: FitMax
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: W magazynie
  • Zawartość: 600g

Stworzony z myślą o osobach chcących uzupełnić swoją dietę o aminokwasy

Cena 75,00 zł

Charakterystyka produktu: FitMax® BCAA + Glutamine jest suplementem stworzonym z myślą o osobach chcących uzupełnić swoją dietę o składniki takie jak aminokwasy rozgałęzione (L-leucynę, L-izoleucynę i L-walinę). Jego skład wzbogacono o L-glutaminę. Dostępny jest aż w trzech smakach – ananasowym, cytrynowo-grejpfrutowym oraz cytrynowo-wiśniowo-grejpfrutowym. Dzięki aminokwasom BCAA z glutaminą okres regeneracji organizmu po wysiłku fizycznym staje się krótszy, zwiększa się przyrost masy mięśniowej, wytrzymałość oraz odporność organizmu. FitMax® BCAA + Glutamine powstał specjalnie dla aktywnych fizycznie osób, dzięki czemu stanowi źródło aminokwasów rozgałęzionych BCAA oraz glutaminy.

Dawkowanie:

1 porcję suplementu FitMax® BCAA +Glutamine (10 g proszku -1/2 ubitej miarki FitMax® (załączona do opakowania) lub 2 płaskie łyżki stołowe) rozpuścić w 200 ml wody i pić 1-2 razy dziennie: przed posiłkiem lub treningiem oraz po treningu lub przed snem. Popić dużą ilością wody (min. 250-300 ml). Suplement diety FitMax® BCAA +Glutamine należy spożywać zaraz po przygotowaniu.

Ostrzeżenie:

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego dawkowania BCAA i glutaminy. Suplement diety FitMax® BCAA +Glutamine nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Aminokwasów BCAA z glutaminą nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Sposób przechowywania: Suplement diety FitMax® BCAA +Glutamine przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej oraz w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Uwaga: BCAA z glutaminą FitMax® BCAA +Glutamine zawierają substancje słodzące oraz źródło fenyloalaniny.

Podobne produkty

BASE Beta Alanine 250g
BASE Beta Alanine 250g FitMax

Ma ogromny wpływ na zwiększenie wytrzymałości mięśni

39,00 zł

BCAA Immuno 600g
BCAA Immuno 600g FitMax

Jest dedykowany sportowcom i osobom aktywnym fizycznie

79,00 zł

BCAA PRO 4200
BCAA PRO 4200 FitMax

Porcja 4200 mg rozgałęzionych aminokwasów, które pełnią wielorakie funkcje

59,00 zł

BCAA Stack II +EAA 120 tab
BCAA Stack II +EAA 120 tab FitMax

BCAA Stack II +EAA to porcja 4500 mg aminokwasów egzogennych

49,00 zł