• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

Bulk XT

  • Producent: Genius Nutrition
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: W magazynie
  • Zawartość: 4kg

Wydajna formuła przeznaczona do budowania masy mięśniowej

Cena 189,00 zł

Jeśli trenujesz, lub rozpoczynasz dopiero swoją przygodę ze sportem i kulturystyką powinieneś wiedzieć, że drastycznie wzrasta twoje zapotrzebowanie kaloryczne. Czy masz czasami wrażenie, że musisz jeść, jeść i jeść? Nie potrafisz pohamować niekończącego się apetytu? Pamiętaj, że prawidłowa, regularna i stabilna dieta jest bardzo ważnym elementem, zwłaszcza jeśli jesteś hardgainerem lub potrzebujesz szybkiego i stabilnego źródła węglowodanów w połączeniu z białkiem najwyższej jakości, zarówno po lub przed treningiem.

Genius Bulk-XT jest naukowo opracowaną i wydajną formułą przeznaczoną do budowania masy mięśniowej. Zaprojektowany został z myślą o kulturystach, którzy chcą czerpać korzyści płynące ze stosowania najwyższej jakości białka. Produkt ten dedykowany jest osobom, które odczuwają trudności w osiągnięciu pożądanej masy, a także sportowcom, którzy potrzebują szybkiego i wygodnego posiłku węglowodanowego przed oraz po treningu.

Co dokładnie zawiera Bulk-XT?

Testo Fuel Matrix – to mieszanka zawiera najważniejszy minerał, jakiego potrzebuje organizm, aby zwiększyć produkcję zdrowego hormonu: ZMA. Wspomaga regenerację po wysiłku i poprawia jakość snu.

Crea Bulk-XT – mieszanka zawiera ogromną dawkę monohydratu kreatyny i jabłczanu kreatyny, co zapewnia jeszcze większą wytrzymałość i energię. Kreatyna jest najpopularniejszą i najbardziej skuteczną substancją stosowaną przez sportowców. Ma wpływ na wzrost poziomu testosteronu oraz syntezę białek.

Protein Fusion (koncentrat białek serwatkowych) – usprawnia regenerację organizmu, wytwarzając wysoki poziom insuliny w osoczu krwi. Insulina jest hormonem anabolicznym i jest szczególnie doceniana podczas procesu budowania masy mięśniowej. Odpowiada również za szybką regenerację. Białko serwatkowe i izolat białka mleka zawierają duże ilości naturalnie występujących aminokwasów.

Carbo-Fuse Matrix – po każdym treningu najważniejsze jest uzupełnienie glikogenu mięśniowego, który został spalony podczas wysiłku. Aby to zrobić musisz spożywać węglowodany o wysokiej zawartości glukozy (matodekstryna, dekstroza). Wyższe węglowodany glikemiczne oznaczają zatem większe uwalnianie insuliny, które w rezultacie zwiększy magazynowanie glikogenu, a tym samym zwiększy regenerację białek.

Palatinose – jest to zaawansowany substytut cukru, który ma słodszy smak niż tradycyjny cukier. Zapewnia utrzymanie poziomu glukozy w stabilności – dzięki temu możemy uniknąć jego nagłego wzrostu, który z kolei prowadzi do obniżenia poziomu energii i apetytu. Palatinose ma ponadto niski indeks glikemiczny.

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI PROHORMONES.PL – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie PROHORMONES.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Podobne produkty

Bulk XT
Bulk XT Genius Nutrition

Wydajna formuła przeznaczona do budowania masy mięśniowej

189,00 zł

Bulk Mass
Bulk Mass FitMax

Wieloskładnikowy suplement na masę typu „bulk” od FitMax

55,00 zł