Bulk XT

  • Producent: Genius Nutrition
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: W magazynie
  • Zawartość: 4kg

Wydajna formuła przeznaczona do budowania masy mięśniowej

Cena 189,00 zł

Jeśli trenujesz, lub rozpoczynasz dopiero swoją przygodę ze sportem i kulturystyką powinieneś wiedzieć, że drastycznie wzrasta twoje zapotrzebowanie kaloryczne. Czy masz czasami wrażenie, że musisz jeść, jeść i jeść? Nie potrafisz pohamować niekończącego się apetytu? Pamiętaj, że prawidłowa, regularna i stabilna dieta jest bardzo ważnym elementem, zwłaszcza jeśli jesteś hardgainerem lub potrzebujesz szybkiego i stabilnego źródła węglowodanów w połączeniu z białkiem najwyższej jakości, zarówno po lub przed treningiem.

Genius Bulk-XT jest naukowo opracowaną i wydajną formułą przeznaczoną do budowania masy mięśniowej. Zaprojektowany został z myślą o kulturystach, którzy chcą czerpać korzyści płynące ze stosowania najwyższej jakości białka. Produkt ten dedykowany jest osobom, które odczuwają trudności w osiągnięciu pożądanej masy, a także sportowcom, którzy potrzebują szybkiego i wygodnego posiłku węglowodanowego przed oraz po treningu.

Co dokładnie zawiera Bulk-XT?

Testo Fuel Matrix – to mieszanka zawiera najważniejszy minerał, jakiego potrzebuje organizm, aby zwiększyć produkcję zdrowego hormonu: ZMA. Wspomaga regenerację po wysiłku i poprawia jakość snu.

Crea Bulk-XT – mieszanka zawiera ogromną dawkę monohydratu kreatyny i jabłczanu kreatyny, co zapewnia jeszcze większą wytrzymałość i energię. Kreatyna jest najpopularniejszą i najbardziej skuteczną substancją stosowaną przez sportowców. Ma wpływ na wzrost poziomu testosteronu oraz syntezę białek.

Protein Fusion (koncentrat białek serwatkowych) – usprawnia regenerację organizmu, wytwarzając wysoki poziom insuliny w osoczu krwi. Insulina jest hormonem anabolicznym i jest szczególnie doceniana podczas procesu budowania masy mięśniowej. Odpowiada również za szybką regenerację. Białko serwatkowe i izolat białka mleka zawierają duże ilości naturalnie występujących aminokwasów.

Carbo-Fuse Matrix – po każdym treningu najważniejsze jest uzupełnienie glikogenu mięśniowego, który został spalony podczas wysiłku. Aby to zrobić musisz spożywać węglowodany o wysokiej zawartości glukozy (matodekstryna, dekstroza). Wyższe węglowodany glikemiczne oznaczają zatem większe uwalnianie insuliny, które w rezultacie zwiększy magazynowanie glikogenu, a tym samym zwiększy regenerację białek.

Palatinose – jest to zaawansowany substytut cukru, który ma słodszy smak niż tradycyjny cukier. Zapewnia utrzymanie poziomu glukozy w stabilności – dzięki temu możemy uniknąć jego nagłego wzrostu, który z kolei prowadzi do obniżenia poziomu energii i apetytu. Palatinose ma ponadto niski indeks glikemiczny.

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI PROHORMONES.PL – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie PROHORMONES.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Podobne produkty

Bulk XT
Bulk XT Genius Nutrition

Wydajna formuła przeznaczona do budowania masy mięśniowej

189,00 zł