• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

Cannibal Inferno 90caps.

  • Producent: Chaos and Pain
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: In stock
  • Zawartość: 90 kaps

Pomaga odzyskiwać energię, zwiększa metabolizm spoczynkowy, spala więcej kalorii

Cena 159 zł

Cannibal Inferno to nowa odsłona niezwykle skutecznego reduktora tłuszczu, który pomaga odzyskiwać energię, zwiększa metabolizm spoczynkowy, spala więcej kalorii. Cannibal Inferno stworzony został do zniszczenia komórek tłuszczowych i ekstremalnego wspomagania odchudzania poprzez podniesienie termogenezy oraz zmobilizowania organizmu do korzystania z tkanki tłuszczowej jako źródła energii.

W skład Cannibal Inferno wchodzą między innymi:

Kofeina - niewątpliwie najlepiej poznana, najpowszechniej stosowana substancja stymulująca na całym świecie. Można ją spotkać pod przeróżnymi postaciami od naturalnych jak kawa czy guarana do syntetycznych występujących w napojach energetycznych i suplementach. Jej skuteczność i bezpieczeństwo za razem sprawia, że może ona być z powodzeniem stosowana przez niemal wszystkie zdrowe, dorosłe osoby w celu zwiększenia mobilizacji organizmu do większego wysiłku umysłowego czy fizycznego.

Ewodiamina - alkaloid pochodzący z rośliny Evodia Rutaecarpa. Ewodiaminie przypisuje się rożne właściwości, ważny niezmiernie jest jednak jej wpływ na aktywność mikrosom lanych enzymów wątrobowych metabolizujących niektóre substancje chemiczne. Co to oznacza? Oznacza to, że podając rutaekrapinę wraz z innymi substancjami, można osiągnąć wyższe ich stężenie w osoczu niż w wypadku podawania ich bez tego dodatku. Dodatkowo w badaniach naukowych wykazano, że alkaloid ten zwiększa wazolidacyjne (rozszerzające naczynia), działanie tlenku azotu, prawdopodobnie poprzez wpływ na poziom jonów wapnia w komórkach, ale do końca mechanizm nie jest poznany.

Ekstrakt Zielonej Herbaty - jest najczęściej stosowanym naturalnym i bezpiecznym suplementem redukującym nadmiar tłuszczy na ciele. Jest niezwykle bogaty w związki aktywne biologicznie, które maja silnie udokumentowany wpływ na przyspieszenie spoczynkowej przemiany materii. Wiele badan wskazuje, ze zawarte w nim polifenole i katechiny mogą przyspieszać spoczynkowa przemianę materii nawet o 4%. Substancje te aktywują procesy termogenezy i spalanie tkanki tłuszczowej jako preferowanego źródła energii, chroniąc jednocześnie białka mięśniowe przed katabolizmem, co pozwala na rzeźbienie sylwetki z zachowaniem muskulatury. Zielona herbata gwarantuje utrzymanie stale wysokiego poziomu energii bez wahań nastroju. Związki aktywne tej rośliny posiadają wpływ na wymiatanie wolnych rodników, przez co kompleksowo chronią organizm przed starzeniem się i wieloma schorzeniami związanymi z czynnikami toksycznymi. Lekko moczopędne działanie zielonej herbaty sprawia, ze jest ona pomocna w pozbyciu się nadmiaru nieestetycznie wyglądającej podskórnej wody.

Synefryna - pobudza układ współczulny, działa więc sympatykomimetycznie, podobnie jak adrenalina i tyramina, czy efedryna. Efedryna działa głównie na receptory alfa-1, beta-1, beta-2 i beta-3. Synefryna oddziałuje na receptor alfa-1. Działa również na receptor beta-3, przez co wywołuje lipolizę (rozkład tłuszczów) z równoczesnym uruchomieniem termogenezy. Synefryna jest naturalnym substytutem efedryny. Jest coraz częściej dodawana do leków i suplementów przeznaczonych dla sportowców i osób otyłych. Producenci szczycą się wręcz, że posiadają preparat efedrynopodobny, a który jest wolny od prawdziwej efedryny.

Johimbina - zawarta w korze Johimby to alkaloid powodujący zwiększanie wydzielania w organizmie tzw. amin ketocholowych, do których zalicza się adrenalinę i noradrenalinę. Po za zwiększonym poziomem energii, hormony te wpływają w bezpośredni sposób na tempo przemiany materii. Dają one niejako rozkaz do spalania tłuszczu zapasowego. Dodatkowo, unikalna cecha johimbiny jest fakt aktywowania receptorów alfa-2 adrenergicznych, co powoduje silne rozszerzenie się naczyń krwionośnych w obrębie tkanki podskórnej ud, brzucha, bioder. Dzięki temu zjawisku, zbędny zapasowy tłuszcz staje się znacznie bardziej dostępny, jako preferowane źródło energii. Możliwym staje się modelowanie sylwetki w miejscach, które do tej pory zdawały się być bardziej oporne na działanie wszelkich diet, ćwiczeń czy substancji spalających tłuszcz.

1 kapsułka 3 razy dziennie.

Podobne produkty

Zion Labs spalacz T5 60caps. Pozostałe

Najlepszy spalacz tłuszczu T5 od Zion Labs

109 zł

HydroxyElite (wersja USA) Hi-Tech

Zapewnia przedłużone spalanie tkanki tłuszczowe

179 zł

Decimate Eca Underground Pharma

Należy do najsilniejszych produktów przeznaczonych do spalania tłuszczu

189 zł 170,10 zł

Synedrex 60caps. Metabolic Nutrition

Produkt całkowicie rozwiązuje problemy z łaknieniem i podjadaniem

189 zł