• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

CREA PAK - 330G

  • Producent: 6PAK NUTRITION
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: Brak w magazynie
  • Zawartość: 330g

Idealny produkt, jeśli planujesz lub właśnie wszedłeś na cykl kreatynowy

Cena 49 zł

6PAK NUTRITION to nowa marka odżywek i suplementów diety, której przemyślane i efektywne składy produktów, dostępne są w wyjątkowo niskich cenach. 6PAK Nutrition wchodzi na rynek z kompleksową ofertą odżywek i suplementów, w której każdy znajdzie coś dla siebie!

6PAK Nutrition CREA Pak to idealny produkt, jeśli planujesz lub właśnie wszedłeś na cykl kreatynowy. Jego formuła bazuje głównie na monohydracie kreatyny, kolejnie - jabłczanie i chlorowodorku kreatyny. Takie połączenie jest gwarancją skuteczności i maksymalnej siły anabolicznej.

Kreatyna jest wykorzystywana w sporcie już od ponad dwóch dekad i od tego czasu wcale nie traci na popularności. Dzięki unikalnym właściwościom, kreatyna pomaga sportowcom poprawiać wyniki związane zarówno z przyrostem masy mięśniowej, jak i ze zwiększaniem siły fizycznej.

SILNE DZIAŁANIE ANABOLICZNE = SZYBKI I MAKSYMALNY PRZYROST MASY MIĘŚNIOWEJ

W składzie 6PAK Nutrition CREA Pak znajdziesz także wysoką dawkę tauryny, która z uwagi na wspomaganie transportu substancji odżywczych - w tym także kreatyny i aminokwasów - jest bardzo popularnym dodatkiem w suplementacji okołotreningowej.

6PAK Nutrition CREA Pak to prosty, ale przemyślany skład. Jego regularne stosowanie, w połączeniu z odpowiednim dawkowaniem, może przynieść zaskakujące efekty, których nie uzyskasz żadnym innym, dostępnym na rynku produktem. Sam spróbuj porównać jego skład z innymi - w przypadku 6PAK Nutrition nie ma mowy o przypadkowym doborze składników!

6PAK NUTRITUON CREA PAK – SPRÓBUJ I PRZEKONAJ SIĘ NA WŁASNEJ SKÓRZE

Ralf Jäger, Martin Purpura, Andrew Shao, Toshitada Inoue, and Richard B. Kreider, Analysis of the efficacy, safety, and regulatory status of novel forms of creatine., Amino Acids. 2011 May; 40(5): 1369–1383.

SKŁADNIKI AKTYWNE:CREA Pak smak: arbuz jabłko
Porcja:5,5g
Ilość porcji w opakowaniu:60
Opakowanie:330g
Zawartość:w porcji:zaw:% RWS*
MIESZANKA KREATYNOWA (w tym kreatyna)4750mg (3934mg)
- monohydrat kreatyny3750mg
- jabłczan kreatyny500mg
- chlorowodorek kreatyny500mg
Tauryna250mg
Składniki: mieszanka kreatyn (monohydrat kreatyny, jabłczan kreatyny, chlorowodorek kreatyny), tauryna, aromaty, substancja przeciwzbryająca (dwutlenek krzemu), substancja słodząca (sukraloza), barwnik (czerwień buraczana).

* % Referencyjna wartość spożycia

Podobne produkty

iCreatine Genius Nutrition

Monohydrat kreatyny oraz chelat magnezowy kreatyny

59 zł

CREA PAK - 330G 6PAK NUTRITION

Idealny produkt, jeśli planujesz lub właśnie wszedłeś na cykl kreatynowy

49 zł

Creatine Creapure 250 kaps FitMax

Bogata w jeden z najczystszych na świecie monohydratów kreatyny

29 zł

USN Dynamic Creatine USN

Solidna dawka monohydratu kreatyny o dobrej przyswajalności

44 zł