• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

Creatine Monohydrate

  • Producent: Genius Nutrition
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: W magazynie
  • Zawartość: 400g

Wysokiej jakości monohydrat kreatyny od Genius Nutrition

Cena 64,00 zł

Genius Creatine Monohydrate to wysokiej jakości monohydrat kreatyny, który wyznacza nowe standardy w branży suplementów. Zawiera cząstki o dwadzieścia razy mniejsze, niż zwykły monohydrat kreatyny, dzięki czemu jest on szybko wchłaniany i łatwo rozpuszczalny w dowolnym napoju.

Monohydrat kreatyny stymuluje hipertrofię mięśni i zwiększa syntezę białek, za pomocą właściwości, jakie posiada kreatyna. Do najpopularniejszych z nich należy między innymi wpływ na prawidłowe nawodnienie organizmu. Kreatyna jest najpopularniejszym suplementem wśród kulturystów. Niezwykłe wyniki, o których mówią sportowcy, są poparte licznymi badaniami naukowymi. Potwierdziły one ergogeniczny wpływ kreatyny na osiągnięcia sportowe. Jej właściwości związane ze stymulowaniem wzrostu siły i masy mięśniowej są już dobrze znany wśród kulturystów.

Genius Creatine Monohydrate zwiększa poziom fosfokreatyny w mięśniach i pośrednio stymuluje syntezę ATP (trifosforanu adenozyny), co przekłada się na dłuższy i bardziej intensywny trening. Najnowsze badania udowadniają wpływ kreatyny na syntezę IGF-1 (czyli czynnik wzrostu insuliny), a jest to szczególnie ważny aspekt w kwestii budowy mięśni.

Do najważniejszych zalet stosowania suplementu diety Genius Creatine Monohydrate należy wobec tego zaliczyć zwiększenie energii i siły, regeneracja organizmu po treningu oraz sprawny i efektywny rozrost masy mięśniowej.

© UWAGA OPIS AUTORSKI PROHORMONES.PL - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie PROHORMONES.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Zalecana dzienna porcja: 1 miarka (5g) 1-2 razy dziennie, wymieszać w 200ml wody i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

Podobne produkty

Creatine Monohydrate
Creatine Monohydrate Genius Nutrition

Wysokiej jakości monohydrat kreatyny od Genius Nutrition

64,00 zł

CREA PAK - 330G
CREA PAK - 330G 6PAK NUTRITION

Idealny produkt, jeśli planujesz lub właśnie wszedłeś na cykl kreatynowy

49,00 zł

CREATINE - 500G
CREATINE - 500G 7Nutrition

Czysta kreatyna w proszku od 7Nutrition

45,00 zł

CREATINE POWDER - 500G
CREATINE POWDER - 500G UNIVERSAL

Kreatyna w proszku od Universal Nutrition

59,00 zł