• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
  • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

CRM3 PAK

  • Producent: 6PAK NUTRITION
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: W magazynie
  • Zawartość: 250g, 500g

Znakomity środek, którego skład opiera się jabłczanie trikreatyny

Cena 35 zł

PRODUKT POLECANY PRZEZ GRUPĘ 6PAK, W TYM PRZEZ WIELOKROTNEGO MISTRZA POLSKI I EUROPY W KULTURYSTYCE - PIOTRA BORECKIEGO

6PAK Nutrition CrM3 Pak to znakomity środek, którego skład opiera się na najbardziej anabolicznej odmianie kreatyny - jabłczanie trikreatyny. Produkt doskonale sprawdzi się u bardziej wymagających użytkowników, którzy pragną w krótkim czasie osiągnąć maksymalne wyniki. Kreatyna posiada właściwości zwiększające wydolność fizyczną - szczególnie w przypadku bardzo intensywnych treningów. Pozytywne działanie płynące z regularnego stosowania można zauważyć już przy dawkowaniu 3 g dziennie.

W przeciwieństwie do klasycznego monohydratu kreatyny, jabłczan trikreatyny cechuje się o wiele lepszą stabilnością chemiczną i nie przekształca się tak szybko w kreatyninę. Ponadto, ta odmiana kreatyny jest o wiele lepiej rozpuszczalna i łatwiej przyswajana przez organizm. W skład jabłczanu kreatyny wchodzi cząsteczka kreatyny i jabłczan z grupy hydroksykwasów karboksylowych. Jabłczan dodatkowo stymuluje insulinę, odpowiadającą za transport kreatyny do mięśni.

Sama kreatyna jest jednym z najskuteczniejszych środków anabolicznych. Co ważne, jest to substancja w pełni legalna i całkowicie bezpieczna. Sportowcy doceniają jej korzystne działanie już od ponad 20 lat. Z jej pomocą poprawiają osiągane wyniki - nie tylko te związane z budową tkanki mięśniowej, ale także związane ze wzrostem siły fizycznej.

Kolejną zaletą 6PAK Nutrition CrM3 Pak jest brak występowania efektu wiązania wody podskórnej, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej siły anabolicznej kreatyny. Nie musisz też obawiać się niepożądanych skutków ubocznych produktu. Przeprowadzonych zostało wiele badań, z których żadne z nich nie potwierdziły negatywnego oddziaływania jabłczanu kreatyny na organizm człowieka. Dopracowana formuła produktu jest gwarancją szybkiego progresu na sali treningowej. Zarówno Twoje mięśnie, jak i siła fizyczna będą rosły już od pierwszego użycia.

CO DAJE DODATEK TAURYNY I WITAMINY B6?

Formuła 6PAK Nutrition CrM3 Pak - oprócz jabłczanu trikreatyny - zawiera także wysoką dawkę tauryny i witaminy B6. Tauryna, dzięki interakcji z receptorami, odpowiadającymi za transport składników odżywczych do mięśni - w tym kreatyny i aminokwasów - znacznie ułatwia i przyspiesza ten proces. Witamina B6 - podobnie jak pozostałe witaminy z grupy B - bierze udział w metabolizmie substancji odżywczych, a dodatkowo wspomaga procesy krwiotwórcze organizmu i niweluje problemy związane z częstymi skurczami mięśniowymi.

6PAK NUTRITION TO KOMPLEKSOWY ŚRODEK ANABOLICZNY, WYPRÓBOWANY I POLECANY PRZEZ WIELU DOŚWIADCZONYCH SPORTOWCÓW - W TYM KULTURYSTÓW

* Ewentualne brylenie się proszku nie jest wadą i nie wpływa na działanie preparatu.

Literatura:

[1]. Ralf Jäger, Martin Purpura, Andrew Shao, Toshitada Inoue, and Richard B. Kreider, Analysis of the efficacy, safety, and regulatory status of novel forms of creatine., Amino Acids. 2011 May; 40(5): 1369–1383.

[2]. Engelhardt, Martin; Neumann, Georg; Berbalk, Anneliese; Reuter, Iris, Creatine supplementation in endurance sports, Medicine & Science in Sports & Exercise 1998

[3]. Kreider, Richard B.; Ferreira, Maria; Wilson, Michael; Grindstaff, Pamela; Plisk, Steven; Reinardy, Jeff; Cantler, Edward; Almada, A. L., Effects of creatine supplementation on body composition, strength, and sprint performance, Medicine & Science in Sports & Exercise: 1998 - Volume 30 - Issue 1 - pp 73-82

[4]. Rożnowska K., Witaminy i biopierwiastki, Kraków 1996

SKŁADNIKI AKTYWNE:CrM3 Pak
Porcja:5g
Ilość porcji w opakowaniu:50/100
Opakowanie:250g/500g
Zawartość:w porcji:zaw:% RWS*
Jabłczan trikreatyny4400mg1,2 / 4550mg3
w tym kreatyna3300mg1,2 / 3412 mg3
Tauryna380mg1,2 / 400mg3
Witamina B61,4mg100%
Składniki: Jabłczan trikreatyny, tauryna, aromaty1,2, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), regulator kwasowości (kwas cytrynowy)2, substancja słodząca (sukraloza)1,2, barwniki (karoteny1, czerwień koszenilowa2)
Czerwień koszenilowa może wywierać szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.
Dotyczy smaku: ananasowego1, wiśniowo-cytrynowego2, naturalnego (pure)3

* % Referencyjna wartość spożycia

Podobne produkty

iCreatine Genius Nutrition

Monohydrat kreatyny oraz chelat magnezowy kreatyny

59 zł

Mutant Creakong 300g PVL

Matrix kreatynowy zawierający 3 najpopularniejsze odmiany

35 zł

Creatine Creapure 600g FitMax

Monohydrat kreatyny, który jest jej najczystszą na świecie postacią

54,90 zł

HMB + FitMax

Skład oparto na ß-hydroksy-ß-metylomaślanie wapnia i wzbogacono o witaminę B6

49 zł