CURCUMA LONGA

  • Producent: Fitomax
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: Brak w magazynie
  • Zawartość: 90 kapsułek

Suplement diety w kapsułkach, zawierający ekstrakt z kurkumy.

Cena 50,00 zł

Charakterystyka produktu: FitomaxTM Curcuma longa to suplement diety w kapsułkach, zawierający ekstrakt z kurkumy. Przeznaczony jest dla osób, które zamierzają wzbogacić swoją dietę o dodatkowe składniki odżywcze. Kurkuma to roślina o znanych właściwościach przeciwzapalnych. Jej działanie można porównać do silnych leków, takich jak nurofen czy hydrokortyzon. Pomaga także w przypadłościach reumatycznych. Ale to nie wszystko. Kurkuma ponadto wspomaga odchudzanie, pobudza metabolizm, przyspiesza trawienie i zapobiega odkładaniu się tkanki tłuszczowej. Wspomaga także pracę wątroby i trzustki oraz oczyszcza krew. Warto też wspomnieć, że obniża poziom cholesterolu i pobudza wydzielanie żółci. Skutecznie działa w przypadku dolegliwości takich jak kamienie żółciowe, bóle menstruacyjne, czy też guzy maciczne. Od tysięcy lat kurkuma służy Hindusom nawet do posypywania ran – dzięki niej szybciej się goją.

Dawkowanie:

Stosować 1 kapsułkę suplementu Fitomax™ Curcuma longa 1 raz dziennie, najlepiej rano. Popić dużą ilością wody (min. 250 ml). Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Ostrzeżenie:

Suplement diety Curcuma longa nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Kurkumy nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią.

Podobne produkty

Sentinel
Sentinel Underground Pharma

Kompletny produkt do maksymalnego wspomagania czynności wątroby

159,00 zł

Chela-Mag B6 Forte 60 kaps
Chela-Mag B6 Forte 60 kaps Pozostałe

Zawiera wysoko przyswajalny magnez razem z witaminą B6

26,90 zł

VITAMIN C - 500G
VITAMIN C - 500G 6PAK NUTRITION

Sproszkowana forma witaminy C o wysokiej biodostępności

49,00 zł

ROSE HIPS
ROSE HIPS Fitomax

Rose Hips jest suplementem diety zawierającym ekstrakt z dzikiej róży

50,00 zł