• 5% zniżki dla zarejestrowanych klientów
 • Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 300 zł

ECA Xtreme

 • Producent: Hi-Tech
 • Ocena:
 • Opinie: 0
 • Dostępność: In stock
 • Zawartość: 90 kaps

Produkt skierowany do zaawansowanych użytkowników którzy chcą się całkowicie dociąć

Cena 159 zł

Hi-tech ECA Xtreme nie powinien być używany przez osoby poszukujące. ECA Xtreme Stack to produkt skierowany do zaawansowanych użytkowników którzy chcą się całkowicie dociąć (na zawody lub na plażę) lub tych, którzy chcą stracić ponad 10 kg. ECA w połączeniu z odpowiednią dietą i treningiem, stanowi niezwykle pomocne narzędzie na drodze do wymarzonej sylwetki. Tylko jednak kapsułka zawiera aż 575 mg substancji czynnych, spośród których wyróżnić należy:

 • Ephedra Extract- roślina zawiera alkaloidy o działaniu termogenicznym dzięki czemu zwiększa podstawowy wydatek energetyczny organizmu powodując deficyt kaloryczny. Jest przez to skutecznym sposobem na zwiększenie tempa metabolizmu i spalania tkanki tłuszczowej. Ponadto suplementacja wyciągami z przęśli zielonej ogranicza apetyt, ułatwia to utrzymanie diety, szczególnie w okresach niskiej podaży kalorycznej. Oprócz tego badania wykazują, że roślina jest źródłem flawonoidów zdolnych wymiatania wolnych rodników w organizmie.
 • Phenylethylamine HCL- Fenyloetylamina to naturalnie występująca frakcja w czekoladzie nazywana "substancją euforii i radości". Fenyloetylamina (PEA) zwiększa koncentracje, daje uczucie lepszego samopoczucia i dodaje energii. Fenyloetylamina wykazuje właściwości stymulacyjne, podnoszą poziom Dopaminy, zwiększają poziom energii, poprawiają nastrój, redukują zmęczenie fizyczne i psychiczne. Syntezowany jest z aminokwasu L-Fenylalaniny.
 • 2-Aminoisoheptane HCL- jest związkiem stymulującym, który posiada inne nazwy, takie jak 2-aminoisoheptane lub octodrine. DMHA działa rozkurczająco na oskrzela, dzięki czemu wzrasta nasza wydolność tlenowa, ponadto wykazuje aktywność obkurczającą (zwężenie naczyń krwionośnych, powodując wzrost tempa przepływu tlenu), nie powoduje „ogłupienia” i wyostrza zmysły czego nie zawsze można było doznać przy dmaa.
 • Kola Nut Extract- wyciąg z orzechów Kola charakteryzujący się wysoką zawartością kofeiny - dobrze wszystkim znanego stymulanta zwalczającego uczucie zmęczenia, korzystnie wpływającego na gospodarkę tlenową oraz przyspieszającego regenerację potreningową. Posiada także właściwości termogeniczne, w szczególności w połączeniu z takimi substancjami jak polifenole, johimbina, geranium, teobromina.
 • White Willow Extract- najważniejszym składnikiem aktywnym kory wierzby białej jest kwas salicynowy, to właśnie odkrycie tej substancji dało początek licznym badaniom, których efektem było stworzenie popularnego leku o nawie aspiryna (opartego o kwas acetylosalicylowy). Proszkowania kora wierzby białej wspomaga przywrócenie ruchliwości w "skrzypiących" stawach, pomaga łagodzić zapalenia i bóle stawów osobom cierpiącym na reumatyzm i artretyzm. Ponadto wspomagająco w profilaktyce zawałów serca. Wierzba biała wpływa na wyregulowanie procesu pocenia się, dlatego poleca się stosowanie jej przez kobiety w okresie menopauzy
 • Theobromine- teobromina to substancja występująca przede wszystkim w ziarnach kakaowca, popularnego yerba mate, kawie czy herbacie. Do jej głównych cech zaliczyć należy działanie diuretyczne, właściwości obniżające ciśnienie oraz termogeniczne, szczególnie w połączeniu z kofeiną i polifenolami. Substancja ta pobudza pracę serca oraz rozszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu ma domniemane działanie obniżające ciśnienie (jednakże nie zostało to jeszcze jednoznacznie potwierdzone badaniami). Dzięki zastosowaniu Teobrominy, ECA XTREME pozytywnie wpływa też na definicję mięśniową.
 • Senegalia Berlandieri Extract- bogate źródło alkaloidów takich jak zwiększająca ciśnienie, pobudzenie oraz poziom dopaminy n-metylofenetyloamina (NMPEA), 2-Fenyloetyloamina odpowiedzialna za występowanie zjawiska „euforii biegacza”, który pozytywnie przekłada się na efektywność treningu, szczególnie podczas przebywania w deficycie kalorycznym oraz jej pochodna tyramina.
 • Chromium Polynicotinate- Pikolinian chromu – najbardziej biodostępna i charakteryzująca się maksymalną wchłanialnością forma pierwiastka śladowego – chromu – wykazującego przede wszystkim działanie przyspieszające metabolizm, regulowanie poziomu glukozy we krwi, zmniejszanie apetytu, czy regulację cholesterolu poprzez obniżanie poziomu frakcji LDL i zwiększanie HDL.
 • Green Tea Extract- katechiny zawarte w zielonej herbacie hamują enzym zwany O-metylotranferazą katecholową lub COMT, który w rzeczywistości rozkłada główny hormon spalający tłuszcz, norepinefrynę. Ponieważ zielona herbata jest bogata w katechiny pomaga podnieść poziom norepinefryny, utrzymać ją na podwyższonym poziomie i przedłużyć termo genezę. Wykazano również, że istnieje synergiczna interakcja pomiędzy kofeiną w zielonej herbacie a katechinami (w szczególności EGCG) w zielonej herbacie, która zwiększa wykorzystanie przez organizm kalorii jako energii. Ponadto stwierdzono, że kombinacja kofeiny i EGCG w zielonej herbacie znacznie zwiększa spoczynkową szybkość metabolizmu.
 • Citrus Aurantium – gorzka pomarańcza nie jest owocem jadalnym ale za to stanowi doskonałe źródło witaminy C, której ilość w ekstrakcie może osiągnąć nawet 42 %. Gorzkie pomarańcze w porównaniu do zwykłych są o wiele bogatsze nie tylko w witaminę C ale także w przeciwutleniacze np. bioflawonoidy takie, jak hesperydyna. Oprócz wysokiej zawartości znakomicie przyswajalnej witaminy C, gorzka pomarańcza słynie przede wszystkimim z zawrtości w roślinie synefryny, która jest naturalnym substytutem efedryny. Synefryna posiada zbliżoną budowę do efedryny. Pozyskiwana jest w sposób naturalny, z niedojrzałych owoców cytrusowych, np. Citrus uranium L., Citrus aurantium L. Substancja ta jest naturalnym substytutem efedryny.
 • N,N- Dimethylpenylethylamine- jest podstawioną fenyloetyloaminą , wyizolowany został po raz pierwszy ze storczyka Eria Jarensis stosowany z powodzeniem w suplementach przedtreningowych o działaniu pobudzającym.

1 kapsułka 3 razy dziennie

Podobne produkty

HydroxyElite (wersja USA) Hi-Tech

Zapewnia przedłużone spalanie tkanki tłuszczowe

179 zł

Synedrex 60caps. Metabolic Nutrition

Produkt całkowicie rozwiązuje problemy z łaknieniem i podjadaniem

189 zł

Zestaw 2 spalaczy T5 Pozostałe

2 spalacze T5 od Zion Labs

220 zł 198 zł

Black Mamba USA 60caps. Pozostałe

Oryginalna Black Mamba z USA

149 zł 126,65 zł