Flex-GN

  • Producent: Genius Nutrition
  • Ocena:
  • Opinie: 0
  • Dostępność: W magazynie
  • Zawartość: 90 kapsułek

Idealne wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania układu kostno-stawowego

Cena 84,00 zł

Genius Flex-GN to idealne wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania układu kostno-stawowego. Dzięki dziewiętnastu kompleksowo dobranym składnikom poczujesz siłę i pewność podczas każdego treningu. Suplement zadba o Twoje ścięgna, więzadła i stawy dzięki silnemu oddziaływaniu na stan tkanki łącznej. Genius Flex-GN składa się między innymi z ekstraktów roślinnych, glukozaminy, kwasu hialuronowego, HMB, MSM oraz witamin i minerałów.

Pamiętaj, że za dobrą kondycję stawów i kości odpowiada przede wszystkim prawidłowo dobrana dieta. Zadbaj o to, by pojawiło się w niej dużo dobrej jakości białka, które zawiera kolagen, przeciwutleniacze oraz źródła przeciwzapalnych kwasów tłuszczowych omega-3. Zwróć uwagę, by unikać prozapalnych kwasów omega-6. Ponadto unikaj nadmiaru zakwaszającej żywności i staraj się spożywać produkty alkalizujące organizm. To pozwoli Ci utrzymać równowagę kwasowo-zasadową w organizmie. Nie zapominaj o spożywaniu produktów bogatych w witaminę D.

Waga również nie pozostaje w tym przypadku bez znaczenia. Nadwaga działa bardzo niesprzyjająco na układ kostno-stawowy, dlatego powinieneś nieustannie ją kontrolować. Zapobiegaj drastycznemu zwiększeniu masy działa.

Genius Flex-GN to skuteczne i profesjonalne wsparcie dla sportowców i kulturystów. Zaawansowany suplement, który może być stosowany do ochrony kości i chrząstek ze skłonnością do urazów podczas treningu siłowego. Co dokładnie zawiera?

Ekstrakt kurkumy – najpotężniejszy naturalny środek przeciwzapalny, który jest całkowicie pozbawiony działań niepożądanych.

Ekstrakt z czarnego pieprzu – maksymalizuje szybkość wchłaniania i wykorzystanie podstawowych składników Flex-GN.

HMB – wpływa na anaboliczny metabolizm tkanki kostnej i poprawia morfologiczne, densytometryczne i mechaniczne właściwości kości szkieletu osiowego i prostownika.

MSM – odtruwa organizm i zapewnia płynne krążenie krwi.

Glukozamina 2KCL – element budulcowy chrząstki stawowej, który zapewnia szybkie wchłanianie w organizmie. Działa korzystnie na chrząstki dotknięte wszelkimi urazami.

Kwas hialuronowy – jest odpowiedzialny za “smarowanie” stawów, chroni przed ich zapaleniem. Działa antyoksydacyjnie na organizm, pomaga wzmocnić układ odpornościowy i zwalczyć infekcje.

Cytrynian wapnia – oddziałuje na zwiększone zapotrzebowanie na wapń podczas intensywnych treningów, zapobiega demineralizacji kości. Nie podrażnia błony śluzowej żołądka i zapobiega tworzeniu się kamieni nerkowych.

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI PROHORMONES.PL – kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie PROHORMONES.PL jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Podobne produkty

GABA 500mg 100 kaps
GABA 500mg 100 kaps Swanson

Wspomaga prawidłowe funkcjonowania układu nerwowego

19,00 zł

Caffeine Speed 120 kaps
Caffeine Speed 120 kaps 7Nutrition

Poprawia koncentrację oraz zapewnia solidny zastrzyk energii

29,00 zł

CitMag B6 + Potassium
CitMag B6 + Potassium FitMax

Suplement zawierający cytrynian potasu oraz cytrynian magnezu

22,69 zł

SCHISANDRA CHINENSIS
SCHISANDRA CHINENSIS Fitomax

Stosuj jeśli masz do czynienia z nerwowymi sytuacjami

50,00 zł